المیرا فلاحیان در
6,037

عشق زوج محبوب کره‌ای، از سریال به ازدواج در دنیای واقعی رسید!

عشق زوج محبوب کره‌ای، از سریال به ازدواج در دنیای واقعی رسید!

تصور کنید کاراکترهای اصلی سریال محبوب‌تان بعد از اتمام سریال هم رابطه‌شان را به عنوان زوج با یکدیگر ادامه دهند. تصویر این زوج‌ها معمولا به خوبی در ذهنتان نقش بسته‌اند و طبیعتا دیدن آن‌ها کنار هم برایتان جذاب‌تر است. اگر طرفداران سریال‌های رمانتیک و عاشقانه باشید، حتما این حس را بارها تجربه کرده‌اید. سریال‌های کره‌ای در سال‌های اخیر طرفداران زیادی داشته‌اند. یکی از سریال‌های محبوب اخیر، سریال crash landing on you یا «سقوط بر روی تو» بوده است. سون یه جین و هیون بین، بازیگران اصلی این سریال محبوب بودند و بسیاری از طرفداران سریال‌های کره‌ای یا اصطلاحا Kdramerها، بر این باور بودند که این زوج کاملا مناسب هم هستند و به هم می‌آیند. این دو نفر رابطه خود را از سال 2020 شروع کردند و چند روز پیش اخبار و تصاویر ازدواج آن‌ها منتشر شد. در ادامه نگاهی به مراسم ازدواج این زوج و لباس عروس و داماد داشته‌ایم. با چی بپوشم همراه باشید.

single_content ad banner

محبوب ترین زوج سریالی کره

سون یه جین با 4 لباس عروس مختلف

مثل اینکه پوشیدن چند لباس عروس مختلف در میان عروس‌های کره‌ای این روزها بسیار رایج است. چند ماه پیش نگاهی به لباس عروس‌های متنوع پارک شین هه، بازیگر محبوب کره‌ای داشتیم و ای بار هم به بررسی لباس عروس‌های سون یه جین خواهیم داشت. این بازیگر مجموعا 4 لباس عروس از برندهای مختلف و با طراحی‌های کاملا متفاوت پوشید. هر یک از لباس عروس‌ها به نوبه خود جذابیت داشتند.

محبوب ترین زوج سریالی کره

لباس عروس آستین‌دار از برند والنتینو

محبوب ترین زوج سریالی کره

برند ایتالیایی والنتینو، تصویری از سون یه جین با لباسی از جنس حریر گل‌دار با آستین‌های بلند منتشر کرد. این اولین لباس عروس سون یه جین بود. قسمت پایین‌تنه لباس عروس چندان شلوغ نبود ولی در قسمت بالاتنه منجوق‌دوزی‌هایی روی گل‌های روی حریر انجام شده بود که سادگی را از آن دور میکرد. میتوان گفت این لباس عروس نسبتا ساده و در عین حال شیک به حساب می‌آمد. جذابیت این لباس عروس ساده را مدل موی ساده و شیک یه جین، چند برابر می‌کرد.

محبوب ترین زوج سریالی کره

لباس عروس یقه مربعی از الی صعب

یکی دیگر از لباس عروس‌های زیبا و مورد توجه سون یه جین، لباس عروس زیبایی یقه مربعی او از کالکشن پاییز و زمستان 2022 الی صعب بود. بر خلاف لباس عروس اول، این لباس عروس آستین نداشت. ولی یقه مربعی آن به اندازه کافی، لباس را خاص و جذاب میکرد. گفته می‌شود قیمت این لباس حدود 66 هزار دلار بوده است.

محبوب ترین زوج سریالی کره

نکته عجیب درباره استایل‌های سون یه جین با لباس عروس این است که او از هیچ نوع اکسسوری استفاده نکرده و ترجیح داده تمرکز همه را به لباس‌هایش جلب کند. او حتی در هیچ یک از تصاویر، مدل آرایش یا مدل موی خاص و شلوغی هم ندارد. که البته این روزها منطقی و جذاب‌تر به نظر می‌رسد.

لباس عروس توری از طراح مشهور

محبوب ترین زوج سریالی کره

ورا وانگ، طراح مشهور لباس عروس سلبریتی‌هایی از جمله ویکتوریا بکهام، جنیفر لوپز، اوما تورمن و شارون استون است. طراحی‌های خاص او در تمام دنیا زبانزد است. سون یه جین هم یکی از لباس عروس‌های خود را از طراحی‌های ورا وانگ انتخاب کرده بود. طراحی این لباس به شکلی بود که فقط یک طرف شانه او حالت افتاده داشت. این لباس عروس از جنس گیپور و تور بود. همین پارچه گیپوری جذابیت لباس را بیشتر کرده بود. گفته می‌شود قیمت این لباس حدود 8 هزار دلار بوده است.

لباس عروس مراسم اصلی با شانه‌های افتاده

محبوب ترین زوج سریالی کره

تصاویر زیادی از لباس عروس سون یه جین در مراسم اصلی موجود نیست. از این مراسم تنها فیلم‌هایی منتشر شد که نشان میداد سون یه جین در مراسم اصلی هم لباسی متفاوت پوشیده بود. این لباس از کالکشن بهار و تابستان 2022 طراح مشهور میرا زوئیلینگر بود. اگرچه تصاویر زیادی از این لباس نیست ولی در ویدیوها دیده می‌شود که این لباس شانه‌های افتاده دارد. قیمت حدودی این لباس هم 11 هزار دلار تخمین زده شده است.

هیون بین؛ داماد تام فورد پوش

محبوب ترین زوج سریالی کره

اگرچه سون یه جین ترجیح داده بود لباس عروس‌هایی از برندهای مختلف و با طراحی‌های متفاوت بپوشد، اما هیون بین یا همان آقای داماد، نشان داد که در هر شرایطی، تام فورد را ترجیح می‌دهد. او سعی کرد در کت و شلوارهای خود با دو رنگ مشکی و سفید بازی کند. در جایی کت سفید را با شلوار مشکی ست کرد و در جایی دیگر سراپا سفید به تن کرد. در مراسم اصلی هم ترجیح داد که کت و شلوار مشکی به تن کند.

محبوب ترین زوج سریالی کره

درباره سون یه جین و هیون بین بیشتر بدانید!

سون یه جین، بازیگر کره‌ای و متولد ۱۱ ژانویه ۱۹۸۲ است. او فعالیت خود را از سال 2000 آغاز کرد و حالا بیش از 22 سال است که در این حوزه فعالیت دارد. بسیاری از شما او را با ایفای نقش در سریال پرطرفدار «ذائقه شخصی» به یاد می‌آورید. این بازیگر در سال 2019 در سریال پرطرفدار دیگری به نام crash landing on you ایفای نقش کرد و در این سریال با هیون بین، همبازی شد.

محبوب ترین زوج سریالی کره

هیون بین، همسر فعلی سون یه جین، متولد ۲۵ سپتامبر سال ۱۹۸۲ است. این بازیگر هم فعالیت خود را زا سال 2005 آغاز کرد. از سریال‌های محبوب او می‌توانیم به خاطرات الحمرا و باغ مخفی اشاره کنیم.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

آرزو در تاریخ 11 آوریل 2022

ممنون از حسن انتخابتون
واقعا انتخاب لباس سون یه جین فوق العاده زیبا بود درعین سادگی و جذابیت ، لطافت خاصی داشت هر روز بادیدن این زوج چشمام قلبی ?میشه

ناشناس در تاریخ 12 آوریل 2022

خیلی بهم می اومدند ???ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :