مدل یقه و آستین لباس مجلسی مناسب هر اندام

0

تفاوت در فرم بدن هر فرد در انتخاب لباس مجلسی مناسب کمک کننده است. با دانستن نوع اندامی که دارید، علاوه بر انتخاب درست لباس، با اعتماد بنفس بیش‌تری عمل خواهید کرد. احتمالا متوجه شده اید که برخی از لباس‌ها تن شخص دیگری فوق‌العاده زیباست، اما همین لباس تن شما اصلا ظاهر خوبی ندارد. شما باید مدل یقه و آستین لباس مجلسی خود را درست انتخاب کنید تا لباس بهتر در تن‌تان دیده شود.

در کل خانم‌ها با ۵ فرم کلی اندام وجود دارند، اندام گلابی، لوزی شکل، سیب، مستطیلی، ساعت شنی و اندام بزرگ و درشت، که باید با توجه به شناخت آن، مدل یقه و آستین لباس مجلسی خود را انتخاب کنید.

مدل یقه و آستین لباس مجلسی مناسب اندام گلابی

خانم‌هایی که باسن بزرگتری نسبت به بالاتنه خود دارند، در دسته اندام گلابی قرار می‌گیرند. این افراد در قسمت پهلو و ران خود دارای قوس‌ مشخصی هستند. خانم‌هایی با این اندامی باید لباسی بپوشند که بالاتنه را پر نشان دهد. برای رسیدن به این هدف از لباس‌های یقه ایستاده و قایقی که شانه را پهن نشان می‌دهد، استفاده کنید. به طور کلی هر نوع آستینی(آستین کوتاه، کلوش، سه ربع یا آستین بلند)  برای اندام گلابی مناسب است و از این لحاظ نگرانی وجود ندارد، اما به این نکته توجه کنید که، بهتر است برای انتخاب لباس مجلسی، از لباس‌هایی با بالاتنه روشن و پایین تنه تیره استفاده کنید.مدل یقه و آستین لباس مجلسی مناسب هر اندام

مدل یقه و آستین لباس مجلسی مناسب اندام لوزی شکل

خانم‌هایی با کمر و باسن پهن، که به نسبت، سینه و بالاتنه بزرگتری دارند در این دسته قرار می‌گیرند. این افراد ران‌هایی به اندازه عرض شانه هایشان دارند، دقت کنید که پاها زیباترین بخش اندام لوزی شکل است. انواع بلوز و تاپ چین‌دار برای این اندام مناسب است، همچنین یقه های گرد و U شکل همراه با طرح‌های درشت روی لباس  بهترین گزینه برای انتخاب اندام الماسی است. از تاپ‌های دکلته یا با بند نازک، استفاده کنید که اندامتان را زیباتر نشان می‌دهد. لباس‌هایی که آستین ندارند یا آستین پفی گشاد دارند، مناسب این اندام است.

مدل یقه و آستین لباس مجلسی مناسب هر اندام

مدل یقه و آستین مناسب اندام مستطیلی

ویژگی این اندام یک اندازه بودن بالاتنه و باسن است. از یقه‌های شلوغ و تزئین شده و یقه پهن و چهارگوش برای ایجاد قوس در اندامتان استفاده کنید تا شانه‌هایتان را پهن‌تر نشان دهد. لباس‌های شانه باز با که آستین کوچک و آستین های کلوش و پرچین و همچنین آستین های پفی که شانه را بازتر نشان می‌دهد استفاده کنید تا اندام شما را بهتر نشان دهند.

مدل یقه و آستین لباس مجلسی مناسب اندام ساعت شنی

کمر باریک، ران و بازوان برجسته ویژگی‌های بارز این اندام است. اندام ساعت شنی به عنوان زیباترین اندام زنانه شناخته شده و هر لباسی می‌تواند برای این اندام زیبا باشد. کمر، زیباترین بخش اندام شماست و باید سعی کنید آن را بهتر و برجسته‌تر نشان دهید. یقه هفت عمیق، یقه گرد باز و پهن و لباس های شانه افتاده برای این اندام مناسب است. آستین‌های تنگ و بلند، زیبایی بازوان شما را بیشتر نشان می‌دهد و همچنین هر لباس بدون آستینی کمر شما را برجسته‌تر می‌کند.

مدل یقه و آستین لباس مجلسی مناسب هر اندام

مدل یقه و آستین مناسب اندام سیبی شکل

خانم‌هایی با اندام به شکل سیب، شانه‌های پهن اما کمر و ران باریک و پاهای ظریف دارند. و بالاتنه این خانم‌ها، از پایین‌تنه بزرگتر است. انواع لباس مجلسی یقه هفت، یقه اشکی و یقه قلبی بهترین نوع یقه برای این نوع اندام هستند. همچنین توجه داشته باشید که لباس یقه مردانه نپوشید. آستین های کلوش بهترین انتخاب برای این اندام هستند.

مدل یقه و آستین مناسب اندام بزرگ

اگر اندام بزرگی دارید، با انتخاب درست لباس مجلسی، به راحتی می‌توانید اندامتان را به زیباترین شکل به نمایش بگذارید. توجه کنید که یقه گرد بسته، یقه اشکی، یقه یک طرفه، مناسب اندام شما است. همچنین از لباس‌هایی بدون آستین، آستین‌ کوتاه، آستین بلند جذب استفاده کنید، تا همه را متعجب کنید.

باس های بی آستین، آستین کوتاه یا آستین بلند جذب را امتحان کنید و نگران هیچ چیز نباشید. لبخند زیبای شما کار خودش را خواهد کرد. به خاطر داشته باشید آستین هایی که خطوط عمودی دارند، معجزه خواهند کر

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :