راهنمای ترکیب رنگ لباس مجلسی

بسیاری از خانم‌ها، در اغلب موارد، با انتخاب و ترکیب رنگ لباس مجلسی مشکل دارند. در این مقاله چند ترکیب رنگ مناسب و شیک، برای خانم‌های شیک‌پوش ارایه کردیم. به کمک راهنمایی زیر، هر خانمی می‌تواند به زیبایی، ترکیب رنگ لباس مجلسی خود را کامل کند. 

راهنمای ترکیب رنگ لباس مجلسی

راهنمای کامل ترکیب رنگ لباس مجلسی

رنگ‌های پاستلی همیشه مورد علاقه خانم‌های جوان بوده است. این رنگ‌ها، شخصیتی شیرین و دوست داشتنی را در ذهن القا می‌کند. در این رده، شما می توانید رنگ‌های پاستلی را با رنگ سفید و یا رنگ‌های ملایم دیگر ترکیب کنید.

راهنمای ترکیب رنگ لباس مجلسی

در میان رنگ‌های خنثی، رنگ‌های خاکستری، سفید، سیاه و بژ بهترین هستند. اگر نمی‌خواهید مدل لباس شما یکنواخت و سرد به نظر برسد، از رنگ‌های خنثی تیره‌تر استفاده کنید. همچنین می‌توانید از ترکیب این رنگ‌ها با طرح‌های راه‌راه، گل‌دار، خال‌خالی و یا هر طرح‌ دیگری استفاده کنید.

راهنمای ترکیب رنگ لباس مجلسی

رنگ‌های ترکیبی (همپوشانی)  همیشه مورد علاقه خانم‌ها بوده‌ است. در این مجموعه رنگ‌، ترکیب صورتی و بنفش بسیار عالی است. همچنین می‌توانید از ترکیب رنگ آبی و سبز و یا زرد استفاده کنید.

راهنمای ترکیب رنگ لباس مجلسی

و اما در آخر کمی در مورد رنگ‌های تک رنگ صحبت کنیم! در این مورد توجه شما باید بر انتخاب رنگ متمرکز باشد. به عنوان مثال اگر رنگ آبی را انتخاب می‌کنید. توجه کنید که کدام تن رنگ آبی برای شما مناسب‌تر است.

راهنمای ترکیب رنگ لباس مجلسی

 

مطالب مرتبط:

1- چندین مدل لباس مجلسی برای خانم‌های شیک پوش

2- مدل لباس مجلسی با رنگ سبز سال

3- چگونه دامن و پیراهن ماکسی بپوشیم؟دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 26 آوریل 2017

واقعا این ست های لباس مجلسی زیبا هستند

مددی در تاریخ 26 آوریل 2017

همچین مطالبی رو عکس بیشتر بگذاریدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :