استایلی که نشان داد لقب «زیباترین زن سینمای ایران» برازنده این بازیگر است!

بالاخره تصاویری از عوامل فیلم بی رویا، به کاگردانی آرین وزیردفتری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی و هومن سیدی در ونیز منتشر شد. طناز طباطبایی، هومن سیدی، شادی کرمرودی و آرین وزیردفتری در فتوکال این فیلم در فستیوال ونیز حضور یافتند. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به استایل طناز طباطبایی در فتوکال این فیلم داشته باشیم. تصاویری که بار دیگر ثابت می‎‌کنند طناز طباطبایی به درست لقب «زیباترین بازیگر زن سینمای ایران» را از آن خود کرده است.

طناز طباطبایی در فتوکال ونیز

رسمی و در عین حال راحت متناسب با فتوکال

حتما می‌‌دانید که مراسم فتوکال به اندازه فرش قرمز، رسمی نیست و به همین خاطر هم هنرمندانی که در فتوکال حاضر می‌شوند معمولا استایل‌های کژوال و راحت‌تری نسبت به فرش قرمز دارند. بازیگران و هنرمندان زن زیادی تاکنون برای فتوکال فیلم‌هایشان به سراغ کت و شلوارهای رسمی رفته‌اند. چند ماه پیش، ترانه علیدوستی هم برای فتوکال فیلم «برادران لیلا» در فستیوال کن، کت و شلواری صورتی‌رنگ را انتخاب کرده بود. حالا می‌بینید که طناز طباطبایی هم برای فتوکال فیلم بی رویا به سراغ کت و شلواری سفید رنگ رفته است.

طناز طباطبایی در فتوکال ونیز

اگرچه که کت و شلوار زنانه، انتخاب بسیار درست و مناسبی برای بانوان در مراسم فتوکال به حساب می‌آید، اما این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که بازیگران زن ایرانی به دلیل وجود برخی محدودیت‌های پوششی، گزینه‌های چندان متنوعی هم برای حضور در مراسم خارجی ندارند.

هرچقدر که کت و شلوار انتخابی ترانه علیدوستی در فتوکال فستیوال کن، مناسب اندام او نبود و مورد انتقاد قرار گرفت، کت و شلوار طناز طباطبایی کاملا متناسب با اندام و استایل همیشگی او انتخاب شده بود.

ترانه علیدوستی از دیروز تا امروز

بالاخره سفید پوشید!

طناز طباطبایی از آن دسته بازیگرانی است که اکثر مواقع رنگ مشکی را به عنوان رنگ اصلی استایلش انتخاب می‌کند. مانتوهایی که تن او دیده‌ایم معمولا بلند و مشکی هستند و به همین خاطر هم استایل سفید او با کت کوتاه، بسیار متفاوت و جذاب به نظر می‌رسید. هرچند که طناز طباطبایی نتوانسته رنگ مشکی را مطلقا کنار بگذارد و شالی مشکی را انتخاب کرده است. البته تضاد رنگی بین سفید و مشکی هم به نوبه خود جذابیت خاصی به استایل طناز طباطبایی بخشیده است.

طناز طباطبایی در فتوکال ونیز

اگرچه رنگ‌های محدودی در استایل این بازیگر به چشم می‌خورند و او حتی برای شومیز زیر کتش هم به سراغ رنگ متفاوتی نرفته، اما مدل یقه کت و طرح‌هایی که شبیه به شیر روی آن طراحی شده و همچنین تضاد رنگی مشکی و سفید در کنار یکدیگر باعث شده‌اند که سادگی مطلق از استایل دور شود و اوت فیت طناز طباطبایی، جذاب به نظر برسد. حتما می‌دانید که رنگ سغفید در حالت نرمال می‌تواند شما را چاق‌تر نشان دهد، امایکدست بودن رنگ‌ها در استایل طناز طباطبایی باعث شده که اندام او اتفاقا کشیده‌تر و لاغرتر دیده شود.

ارادت ابدی به شلوار واید

به نظر می‌رسد طناز طباطبایی حتی در فستیوال ونیز هم قصد ندارد از شلوارهای واید مشهورش دست بکشد. تقریبا می‌توان گفت که طناز طباطبایی همیشه شلوار واید می‌پوشد. استایل طناز طباطبایی با شلوار راسته هم می‌توانست جذاب باشد، اما طناز طباطبایی می‌خواسته امضای استایلش را حفظ کند.

طناز طباطبایی در فتوکال ونیز

گوشواره‌های مروارید کلاسیک

طناز طباطبایی در فتوکال ونیز

طناز طباطبایی بازیگری است که معمولا مطابق با مد روز لباس نمی‌پوشد، کلاسیک و ساده می‌پوشد و معمولا فرمول خاصی را در استایل‌هایش دنبال می‌کند. کلاسیک بودن او حتی از اکسسوری‌هایی که استفاده می‌کند، قابل مشاهده است. طباطبایی معمولا به انگشتر علاقه زیادی دارد، هرچند که در فتوکال فستیوال ونیز او را فقط با یک انگشتر می‌بینیم. این بازیگر به جای استفاده از انگشترهای زیاد، اینبار به سراغ گوشواره‌های مروارید رفته. گوشواره‌های مروارید که به عنوان یکی از کلاسیک‌ترین اکسسوری‌ها شناخته می‌شوند و از قدیم در استایل‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گرفته‌اند.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :