مصی روشن در
1,527

شال بلند طناز طباطبایی در هفته مد کپنهاگ غوغا کرد!

شال بلند طناز طباطبایی در هفته مد کپنهاگ غوغا کرد!

طناز طباطبایی امسال خیلی مرکز توجه مثبت قرار نگرفت که دلیل اصلی و البته اجباری‌اش استفاده از کلاه بود. مهمترین بخش استایل طناز طباطباییس در جشنواره فیلم فجر امسال، شال او بود. شال سایز بزرگ که کمی رنگ روشن و قرمز وارد ترکیب لباسش کرده بود. البته طناز قبلا هم به این نوع شال‌ها علاقه نشان داده و در استایلش از آن‌ها استفاده کرده بود. این شال‌های بزرگ امسال خیلی مد هستند.

single_content ad banner

شال بزرگ طناز طباطبایی در هفته مد

هفته مد کپنهاگ در مجموعه بهار و تابستان ۲۰۲۲ خود، از شال‌های خیلی بلند و بزرگ با طرح‌های فوق متنوع رونمایی کرد. این شال‌ها می‌تواند برای فصل زمستان که در آن هستیم انتخاب خیلی خوبی باشد. نگاهی به عکس این شال و البته روسری‌های جذاب بیاندازید که البته می‌توانند کمی دست و پا گیر هم باشند؛ اگر درست مدل داده نشوند.

شال بزرگ طناز طباطبایی در هفته مد

اما راه‌های زیادی وجود دارد که چگونه این اکسسوری شما را عالی و شیک نشان دهد. از قرار دادن آن روی یک شانه، بستن آن به دور گردن، آویزان کردن انتهای آن و همه مدل‌های خلاقانه‌ای که اگر اهلش‌اش باشید حتما پیدای‌اش می‌کنید. البته اگر سرچ کنید ویدیوهایی هم پیدا می‌کنید که به شما در بستن این شال‌ها کمک می‌کند.

داشتن این شال‌ها یک تیر و دو نشان زدن است. شما می‌توانید از آن‌ها به عنوان پانچو استفاده کنید و قسمت بالای‌اش را شبیه یقه دور گردن بپیچید.

مطمئنا چنین روسری و شال‌هایی برای اولین بار که می‌پوشید؛ ممکن است شما را پشیمان کند. اما کافی است که به این مدل عادت کنید یا جنس سبک انتخاب کنید. از آن مهم‌تر نگاه ستایش برانگیز دیگران را ببیند تا سختی آن را تحمل کند که البته عادی می‌شود؛ خصوصا که شما را حسابی گرم می‌کند.

شال بزرگ طناز طباطبایی در هفته مد

داشتن یک روسری یا شال بزرگ، پوشش زیرش را خراب نمی‌کند؛ چه اسپرت باشد و چه رسمی و جلوی زیبایی آن را هم نمی‌گیرد.

به عنوان نکته آخر برای استفاده از این مدل روسری و شال باید بگوییم؛ دو راه وجود دارد که با کمک آن‌ها می‌توانید عالی باشید. یا آن را روی شانه‌های خود قرار دهید یا آن را به دور گردن خود ببندید.

شال بزرگ طناز طباطبایی در هفته مد

روسری‌های بزرگ را با چه ست کنیم؟

شال بزرگ طناز طباطبایی در هفته مد

شما با هر چیزی که می‌خواهید می‌توانید این شال را بپوشید. اما روسری بزرگ را باید با کفش پاشنه دار بپوشید. چرا؟ به این ترتیب می‌توانید کل لباس را متعادل کنید؛ خصوصا اگر قد متوسط دارید و همچنین کمی هم اضافه وزن. چون می‌تواند کوتاه‌تر و چاق‌تر شما را نشان دهد.

شال بزرگ طناز طباطبایی در هفته مددیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 27 فوریه 2022

مپاچه خواری و ماله کشی شما هم برای طناز غوغا به پا کرد
کوتاه بیا دیگه باباارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :