نگاهی به آخرین پوشش طناز طباطبایی و مانتویی که تکراری بود!

چند روز پیش اکران مردمی قسمت جدید سریال یاغی در شیراز بود. بازیگران و عوامل این سریال در این اکران حضور یافتند و پوشش و استایل آن‌ها باز هم مورد توجه قرار گرفت. طناز طباطبایی از آن دسته بازیگرانی است که استایل و نوع پوشش او همیشه زیر ذره‌بین بوده. این مراسم اکران هم مستثنی نبود و به همین بهانه، ما هم به بررسی استایل این بازیگر پرداخته‌ایم. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید:

بازیگر همیشه تیره‌پوش

استایل جدید طناز طباطبایی

طناز طباطبایی از آن دسته بازیگرانی نیست که با رنگ‌های استایلش سعی در جلب توجه داشته باشد. لباس‌هایی که او می‌پوشد، معمولا در یک سبک و در یک تناژ رنگی هستند. شاید بتوانیم او را از هواداران شش آتیشه رنگ مشکی بدانیم. در اکران مردمی سریال یاغی هم این بازیگر با مانتو، شلوار، شال، کیف و کفش مشکی حاضر شده بود. تنها آیتم غیر مشکی‌رنگ او، شومیز سفید رنگش بود که تا حدی توانسته بود، استایل را از سراپا مشکی بودن جدا سازد و ترکیب خوبی هم با خطوط روی مانتو تشکیل دهد.

استایل جدید طناز طباطبایی

استایل‌های تیره یکدست معمولا قد فرد را بلندتر و اندام او را لاغرتر از حالت واقعی نشان می‌دهند. دقیقا نمی‌دانیم که انتخاب همیشگی رنگ تیره از طرف طناز طباطبایی بخاطر لاغرتر دیده شدن است یا صرفا علاقه شخصی اوست. در رابطه با استایل جدید طناز طباطبایی، اگر شومیز سفید داخل شلوار قرار میگرفت، احتمالا قد او حتی بلندتر و کشیده‌تر هم دیده میشد.

استایل جدید طناز طباطبایی

شلوار واید محبوب خانم بازیگر

استایل جدید طناز طباطبایی

یکی دیگر از آیتم‌های محبوب طناز طباطبایی، شلوارهای واید است. او از گذشته تا همین حالا علاقه زیادی به این شلوارها نشان داده. هرچند که بعضا در قد و جنس آن‌ها دقت نکرده و انتخاب‌های شتابزده‌ای داشته، اما هرگز از آن‌ها دست نکشیده. در مراسم اکران اخیر هم این بازیگر را با شلوار واید می‌بینید و اینبار هم به نظر میرسد که او انتخاب شتابزده‌ای داشته، زیرا رنگ شلوار دقیقا رنگ مانتو نیست و اگر این دو آیتم همرنگ بودند، پوشش او جذاب‌تر میشد.

مانتویی که تکراری بود

پوشیدن لباس و مانتوی تکراری توسط بازیگران و افراد مشهور موجب تشویق افراد عادی به پوشیدن لباس‌های تکراری و در نتیجه حمایت از مد پایدار می‌شود. طناز طباطبایی در مراسم اکران قسمت جدید یاغی، با مانتویی دیده شد که پیش از این هم او را با این مانتو دیده بودیم. او این مانتو رو پیشتر در جشن خانه سینما به تن کرده بود.

استایل جدید طناز طباطبایی

پیش از این هم بازیگران زیادی لباس‌های تکراری پوشیده بودند. پریناز ایزدیار هم چند ماه پیش با مانتویی تکراری دیده شد. سارا بهرامی هم از آن دسته بازیگرانی است که بارها با لباس‌های تکراری دیده شده.

استایل پریناز ایزدیار در فیلم مغز استخوان

انگشترهای همیشگی

استایل جدید طناز طباطبایی

یکی دیگر از آیتم‌های محبوب در استایل طناز طباطبایی، انگشترهای اوست. اصلی‌ترین و مهم‌ترین اکسسوری او، انگشترها و البته ساعتش است. هر چقدر هم که پوشش او در کمال سادگی باشد، انگشترها را به نوعی انتخاب میکند که توجه همه را جلب کند. این بار هم انگشترهای طناز طباطبایی بیش از هر چیزی در استایلش جلب توجه میکرد.

استایل جدید طناز طباطبایی

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :