حراج ساعت مچی یک میلیارد تومانی تگ هویر در ژنو

این بار هم در یک حراجی در ژنو سر و صدای حاصل از فروش یک ساعت مچی قدیمی به راه افتاد. این ساعت مچی که در سال 1972 توسط جک هویر مدیر افتخاری برند تگ هویر به راننده برتر فرمول 1 به نام رانی پترسون هدیه داده شده بود 4 روز پیش در یک حراجی در سوییس به قیمت 316،000 دلار (بیش از 1،100،000،000 تومان) فروخته شد!

ساعت مچی ککرا تگ هویر که بیش از 30 سال از عمر آن می گذشت توسط یک کلکسیونر به قیمت 315،000 دلار خریداری شد. این ساعت مچی از طلای 18 عیار ساخته شده است و در زمانی که به عنوان هدیه به پترسون داده شده بود ارزشی معادل 1،500 دلار داشته است.

حراج ساعت مچی یک میلیارد تومانی تگ هویر در ژنو

تاریخچه برند تگ هویر

تگ هویر یک کمپانی ساعت سازی سویسی است که کار خود را از سال 1860 شروع کرده است. تگ هویر در سال 1999 توسط بزرگ ترین کمپانی مد و فشن دنیا LVMH خریداری شد. تگ هویر را می توان بنیان گذار ساعت های گرونوگراف دانست و هم اکنون در چهار دسته بندی: ساعت های مچی ورزشی، روزمره، لوکس و هنری مشغول به فعالیت است.

حراج ساعت مچی یک میلیارد تومانی تگ هویر در ژنو

مطالب مرتبط:

1- ده فندک گرانقیمت در جهان

2- 15 برند لاکچری ساعت مچی کدام اند؟

3- تاریخچه پتک فیلیپ لوکس ترین برند ساعت مچی

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :