پیراهن‌های تابستانی مورد علاقه خود را با چه چیزهایی ست کنیم؟

0

علاوه بر بستنی‌های خوشمزه، استخر، و خوش‌گذرانی و هیجان، یکی از بهترین چیزهایی که فصل تابستان با خود به ارمغان می‌آورد، پیراهن‌های خنک و زیبای تابستانی است. برای روزها و شب‌های گرم فصل تابستان، چه چیزی بهتر از یک لباس یک تکه خنک و راحت است؟! یک پیراهن نخی زیبا و خنک، به شما کمک می‌کند تمام مدت خوشتیپ و شیک دیده شوید. در این مقاله قصد داریم محبوب‌ترین مدل‌های پیراهن تابستانه زنانه و دخترانه ۲۰۱۸ که امسال بسیار مد می‌شوند، و نحوه ست کردن آنها را به شما نشان دهیم. با چی بپوشم همراه باشید!

 

پیراهن تابستانه زنانه و دخترانه با کمر تنگ و دامن گشاد

این مدل پیراهن تابستانه با کمر چسبان و دامن گشاد و رهایش، برای هر فردی با هر فرم بدنی مناسب است. معمولا هم در هر مراسم و برای رفتن به هر جایی می‌توانید آن را بپوشید. این مدل پیراهن استایلی کاملا خانومانه دارد. پیشنهاد می‌کنیم یک رنگ زیبا و خاص و زیبای آن، مثلا صورتی روشن یا گلبهی را با یک صندل بنددار به رنگ خنثی، مثلا کرم، و یک کیف دستی کوچک مستطیلی ست کنید.

پیراهن تابستانه زنانه و دخترانه 2018 : پیراهن تابستانی خود را چطور ست کنیم؟

پیراهن تابستانه زنانه و دخترانه با دامن قد متوسط

پیراهن تابستانه با دامن قد متوسط، یا همان پیراهن میدی، برای استفاده روزمره مناسب است! به راحتی هم می‌توانید آن را در تمام مغازه‌های لباس فروشی پیدا کنید. مدل این پیراهن به گونه‌ای است که می‌توانید در مناسبت‌های مختلف آن را بپوشید. می‌توانید پیراهن میدی را با یک کت گشاد جین، و یک کفش با لژ کوتاه (کفش کتانی یا پاشنه بلند) ست کنید.

پیراهن تابستانه زنانه و دخترانه 2018 : پیراهن تابستانی خود را چطور ست کنیم؟

پیراهن تابستانه زنانه و دخترانه مدل‌دار

یکی از مزایای فصل تابستان این است که می‌توانید در آن، انواع و اقسام پیراهن‌ها، با مدل‌ها و رنگ‌های متفاوت را بپوشید. فقط یادتان باشد جنس پیراهن‌تان را یک پارچه خنک انتخاب کنید تا تحمل گرما برایتان آسان‌تر باشد. این پیراهن‌های تابستانه متنوع را با یک صندل، و یک کیف حصیری ست کنید.

پیراهن تابستانه زنانه و دخترانه 2018 : پیراهن تابستانی خود را چطور ست کنیم؟

 

پیراهن تابستانه زنانه و دخترانه کمردار

این مدل پیراهن تابستانه معمولا در دو طرف کمر، یک بند دارد. و شما می‌توانید بند یک طرف را به طرف دیگر پاپیون بزنید. یقه این مدل پیراهن نیز معمولا مدل یقه هفت است. سعی کنید یک پارچه طرحدار مثلا گلدار آن را انتخاب کنید آن را با یک کفش پاشنه کوتاه نوک تیز و یک کیف مستطیلی متوسط ست کنید.

پیراهن تابستانه زنانه و دخترانه 2018 : پیراهن تابستانی خود را چطور ست کنیم؟

 

مطالب مرتبط:

۱- دامن ماکسی را با چه لباس‌هایی ست کنیم؟

۲- بهار و تابستان امسال، کدام مدل‌های بلوز و تاپ زنانه را در کمد لباس‌مان داشته باشیم؟

۳- جدیدترین مدل های شلوار زنانه برای بهار و تابستان

سوگل پورمهرام
نویسنده: سوگل پورمهرام


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :