اصول و توصیه های انتخاب لباس سایز بزرگ برای خانم ها

هر شخصی، چه چاق و چه لاغر برای داشتن اعتماد به نفس باید از لباس‌هایی استفاده کند که فرم و اندازه بدنش را به بهترین شکل نشان دهد. خانم‌های چاق هم برای داشتن بهترین انتخاب، باید هوشمندانه لباسی را انتخاب کنند که زیبایی‌های اندام را نشان دهد. چی بپوشم در این مطلب اصول و توصیه های انتخاب لباس سایز بزرگ برای خانم ها را ارائه خواهد کرد.

اصول و توصیه های انتخاب لباس سایز بزرگ برای خانم ها

هر فردی باید استایل و راه و روش شیک پوشی خود را پیدا کند. اولین نکته در زیبایی هر شخص، داشتن اندام و تیپی است که خود شخص با آن اعتماد بنفس بالایی دارد. یکی از راه‌های بالا بردن اعتماد به نفس و علاقه به خود، پوشیدن لباس مورد علاقه خودتان و آشنایی با استایل و سایز مناسب اندام شما است.

رنگ لباس سایز بزرگ

از قدیم شنیده‌ایم خانم‌های چاق لباس رنگ تیره بپوشند و از پوشیدن لباسی با رنگ روشن خودداری کنند. اما چی بپوشم پیشنهاد می‌کند این قوانین را بشکنید و لباسی را که دوست دارید بپوشید. هر کسی حق دارد رنگ مورد علاقه خود را استفاده کند. اما اگر سال‌هاست با این فکر بزرگ شده‌اید و نمی‌توانید یکباره این تغییر را ایجاد کنید، کم کم از وسایل کوچک و اکسسوری‌های رنگ روشن استفاده کنید تا این کار برای شما عادی شود.

نکات مهم انتخاب لباس سایز بزرگ برای خانم‌ها

با وجود اینکه پیشنهاد چی بپوشم این است که از پوشیدن لباس‌های رنگ روشن نهراسید و هر رنگی که دوست دارید را انتحاب کنید. ولی توصیه می‌کنیم نکاتی را هم مورد توجه قرار دهید. اول اینکه باید بدانید رنگ روشن خاصیت برجسته‌سازی و رنگ تیره خاصیت پوشانندگی دارد. مثلا اگر پایین‌تنه‌ چاق دارید بهتر است از رنگ تیره استفاده کنید و در کنار آن از یک شومیز یا پیراهن رنگ روشن برای ایجاد تعادل در اندامتان کمک بگیرید. نکته دوم این است که لباس‌هایی با طرح بزرگ، شما را چاق‌تر از آنچه که هستید نشان می‌دهند، پس بهتر است اگر به لباس‌های طرح‌دار علاقمند هستید از یک لباس با طرح ریز کمک بگیرید. نکته سوم در مورد شلوار مناسب خانم‌هایی با سایز بزرگ است. بهتر است از یک شلوار تنگ استفاده کنید. شلوارهای بیش از حد گشاد و راسته تناسب اندام شما را برهم می‌زند.

 

مطالب مرتبط:

۱- صحیح لباس پوشیدن راه‌های خود را دارد

۲- لباس ماکسی مناسب فرم‌های بدنی مختلف

۳- اصول ست کردن و انتخاب لباس مناسبدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :