صحیح لباس پوشیدن راه‌های خود را دارد

منظور از مد، فقط چیزهایی که هر روز در مجلات و یا وب سایت‌های مختلف می‌بینیم نیست. بلکه شناخت سبک شخصی و اعتماد به سلیقه خودتان است. صحیح لباس پوشیدن راه‌های خود را دارد که در این مقاله به آن‌ها اشاره می‌کنیم. 

ad banner

نکاتی که در لباس پوشیدن باید رعایت کرد

۱- سعی کنید متناسب با سن خود لباس بپوشید، البته این مساله اصلا به معنی نپوشیدن لباس‌های دهه‌های قبلی زندگی شما نیست اما باید بدانید که حداقل در هر دهه یکسری لباس مناسب حال شماست و در سال‌های بعد به علت اینکه یا این لباس‌ها از مد افتاده‌اند و یا دیگر برای جایگاه اجتماعی شما مناسب نیستند نباید از ‌آن‌ها استفاده کرد.

صحیح لباس پوشیدن راه‌های خود را دارد

۲- هر سال استایل و فرم بدنی خود را بررسی کنید. در زندگی اتفاقات زیادی رخ می‌دهد مانند: بالا رفتن سن، دوران بارداری، رژیم، ورزش، استرس و خیلی چیزهای دیگر. تمامی این‌ها روی اندام شما تاثیر می‌گذارد. ممکن است کمی چاق شوید یا لاغر، ممکن است کمی خمیده و یا ضعیف شوید، سعی کنید که از این تغییرات به خوبی آگاه شوید و لباس مناسب خود را انتخاب کنید.

صحیح لباس پوشیدن راه‌های خود را دارد
۳- لباس‌های تنگ خود را کنار بگذارید. بارها پیش آمده که به خودتان قول داده باشید که لاغر شوید تا لباس‌هایی که دارید اندازه‌تان شوند. با این حال، این لباس‌ها حجمی از کمد را گرفته است. و از طرفی با تغییراتی که برای اندام شما رخ داده نیاز پیدا می‌کنید که لباس‌های جدید بخرید که اندازه شما باشد. یک حقیقت وجود دارد و آن این است که لباس‌های تنگ دیگر مناسب شما نبوده و نه تنها شما را لاغرتر نشان نمی‌دهند بلکه ظاهری خنده دار ببار خواهد آورد، پس هر چه سریع‌تر از شر آن‌ها خلاص شوید.

صحیح لباس پوشیدن راه‌های خود را دارد

۴- به دنبال لباس‌هایی با سایز مناسب باشید. لباسی سایز شماست، که نه گشاد است و نه آنقدر تنگ که به بدن شما بچسبد. اگر نمی‌دانید سایز لباس شما چند است از فروشنده کمک بخواهید تا شما را راهنمایی کند. لباس‎هایی بپوشید که انحنای بدن را به خوبی نشان دهد.

صحیح لباس پوشیدن راه‌های خود را دارد

۵- لباس خود را اتو بزنید. یک لباس صاف و تمیز تاثیر بسیار زیادی روی اعتماد به نفس شما دارد.

صحیح لباس پوشیدن راه‌های خود را دارد

۶- برای ست کردن لباس سبک خود را داشته باشید و اگر لباس‌های تنوع ندارید می‌توانید به کمک کیف و کفش، شال و روسری تغییرات زیادی را با کمترین هزینه در تیپ خود بوجود آورید.

صحیح لباس پوشیدن راه‌های خود را دارد
۷- لباس زیر با کیفیت بخرید. در خرید لباس زیر خساست به خرج ندهید. این لباس‌ها ارتباط مستقیم با پوست دارند و باید احساس خوبی به شما بدهند.
۸- به کفش خود بسیار اهمیت دهید. اکثر مردم از مدل کفش به سلیقه شما پی می‌برند، پس کفشی را انتخاب کنید که قضاوت خوبی از شخصیت شما به همراه داشته باشد.

صحیح لباس پوشیدن راه‌های خود را دارد

مطالب مرتبط:

۱- با شلوار دمپا گشاد چه کفشی بپوشیم؟

۲- چگونه کفش آل استار دخترانه بپوشیم؟

۳- اصول انتخاب لباس‌ زنانه طرح‌دار

۴- نکات مهمی که برای خرید لباس بارداری باید بدانید

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 14 آوریل 2017

لباس زنانه های شیکی بود مرسیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :