مهفام میرزایی در
0

بزرگترین اشتباهات در لباس پوشیدن

بزرگترین اشتباهات در لباس پوشیدن

حتی حرفه ای ترین استایلیست ها هم ممکن است یکی دوباری در زندگی خود دچار اشتباه در لباس پوشیدن شده باشند. پوشیدن کفش سایز بزرگ یا شلوار با کمر گشاد، اشتباهاتی است که خودمان قبل از هر کس دیگری متوجه می شویم. اما برخی از خطاها در لباس پوشیدن بیشتر برای دیگران جلب توجه می کنند و استایل شما را بد جلوه می دهند بدون اینکه خودتان متوجه باشید. در این مطلب رایج ترین و بزرگترین اشتباهات در لباس پوشیدن را برمی شماریم:

1- اندازه نکردن لباس ها

پیدا کردن لباسی که دقیقا اندازه شما باشد کار آسانی نیست. آستین بلند، پاچه بلند، کمر گشاد و … مشکلاتی هستند که لباس های آماده ممکن است برای شما (به خصوص خانم های ریز جثه) داشته باشند. بنابراین بعضی مواقع لازم است که لباس ها را به یک خیاط بسپارید تا ایرادات آنها را برایتان رفع کند. اگر خودتان هم مهارتی در خیاطی دارید می توانید این کار را بدون صرف هزینه انجام دهید.

بزرگترین اشتباهات در لباس پوشیدن

2- استفاده بیش از حد از اکسسوری ها

استفاده از اکسسوری ها یکی از راه های بهبود بخشیدن به هر استایلی است. اما استفاده بیش از حد از آنها اثر عکس دارد. بنابراین اجازه ندهید لباس های شما زیر اکسسوری های جورواجور گم شود و حتما اعتدال را رعایت کنید.

3- پوشیدن لباس اشتباه برای فصل

همیشه لباس ها را بر اساس  فصل و شرایط جغرافیایی محل زندگی انتخاب کنید. پوشیدن لباس نامناسب علاوه بر راحت نبودن خودتان باعث آسیب جدی به استایل و تیپ شما نیز می گردد.

4- پوشیدن لباس هایی که اندازه شما نیست

هرچند یکی از ترندهای فصل های اخیر پوشیدن لباس های اورسایز و بزرگ است اما نباید در این ترند زیاده روی کرد چون باعث می شود نامرتب و ژولیده به نظر برسید.

5- انتخاب ترندهایی که مناسب استایل شما نیست

این شعار را به خاطر بسپارید  ” هرچیزی را که مد می شود نباید پوشید“. اگر استایل شما اسپرتی و راحت است پوشیدن لباس های خزدار استایل شما را بر هم میزند.

مطالب مرتبط: 

1- اشتباهات ظاهرای روزانه که ناخودآگاه انجام می دهید

2- 14 اشتباه متداول در تیپ شما

3- با این سه نوع پارچه در تابستان خنک باشید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :