با این ایده‌ها به کمد پدرتان دستبرد بزنید!

2,963

لباس‌های وینتیج مادرتان یا پیراهن‌های خواهرتان شاید آخرین گزینه‌های شما برای زمان‌هایی باشند که با کمبود لباس مواجهید. اما آیا تا به حال به فکرتان رسیده که سری به کمد پدرتان نیز بزنید؟ تا به حال به پوشیدن لباس‌های پدرتان فکر کرده‌اید؟ در سال‌های اخیر، پوشیدن لباس‌های اورسایز در میان مردم و همچنین پوشیدن لباس‌های مردانه در میان بانوان به محبوبیت بسیاری زیادی رسیده‌اند. از همین رو بسیاری از بانوان نگاه ویژه‌تری به لباس‌های پدر، برادر و یا همسرشان دارند.

استایل با لباس مردانه

پس اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که به استایل‌های متفاوت و خلاقانه علاقه‌مندید، این مطلب کاملا مناسب شماست. در ادامه ایده‌هایی را برایتان آماده کرده‌ایم تا با کمک آن‌ها بتوانید از لباس‌های کمد پدرتان نیز در پوشش‌تان استفاده کرده و استایل با لباس مردانه داشته باشید!

استایل با لباس مردانه

پیراهن‌های رسمی

استایل با لباس مردانه

پیراهن‌های رسمی دکمه‌دار از اصلی‌ترین ارکان کمد تمام آقایان و به طبع پدران، به حساب می‌آیند. به پیراهن آبی رنگ در تصویر زیر نگاه کنید. این پیراهن خوشرنگ تنها با چند راهکار ساده تبدیل به یک پیراهن زیبای دخترانه شده است. بعد از اینکه پیراهن را پوشیدید، چند دکمه بالایی آن را باز بگذارید تا یقه پیراهن حالتی افتاده و شل پیدا کند. اجازه دهید شانه‌هایتان دیده شوند و یقه پیراهن حالتی قایقی پیدا کند.

دو دکمه پایینی پیراهن را نبندید و به جای آن سعی کنید قسمت پایین پیراهن را به هم گره بزنید. به طوری که پیراهن کمی بالاتر از شکمتان قرار گیرد. برای اینکه گشادی‌ها و بلندی‌های بیش از حد آستین پراهن دیده نشود می‌توانید آستین‌ها را کمی تا بزنید. می‌بینید که به سادگی می‌توانید جلوه‌ای زیبا و البته خلاقانه به یک پیراهن مردانه ببخشید. این پیراهن را می‌توانید با شلوارهای جین پوشیده و استایلی خارق‌العاده، مناسب دورهمی‌ها و برخی مهمانی‌های ساده داشته باشید.

کراوات‌ها

استایل با لباس مردانه

شاید در نگاه اول فکر کنید که یک کراوات مردانه نمی‌تواند برای یک زن کاربرد خاصی داشته باشد، اما مطمئن باشید که با داشتن یک ذهن خلاقانه می‌توانید از جزء به جزء کمد پدرتان استفاده کنید. یک پیراهن میدی با رنگ شاد انتخاب کنید و سپس قسمت کمر آن را با یک کراوات رنگی  گره بزنید. یک کراوات می‌تواند بهترین کمربند شما باشد.

اگر پدرتان کراوات‌های طرحدار و رنگی دارد، بهتر است از این نوع کراوات‌ها به عنوان کمربند استفاده کنید تا بتوانید جلوه‌ای زیبا و منحصر به فرد به ارمغان آورید. پیراهن را می‌توانید با صندل‌های جذاب یا کفش‌های پاشنه بلند منحصر به فرد ست کنید. این استایل می‌تواند انتخاب مناسبی برای یک مهمانی دورهمی و یا حتی یک جشن تولد باشد. بهتر است به همراه این پیراهن، موهای خود را باز بگذارید تا مانند تصویر زیر ترکیب دخترانگی و کراوات مردانه، نتیجه را دوست داشتنی‌تر کند.

تیشرت‌های کاربردی

استایل با لباس مردانه

تیشرت‌های اورسایز یکی از محبوب‌ترین ترندهای چند سال اخیر بین دختران و پسران بوده‌اند. از کمد پدرتان یکی از تیشرت‌های یقه گرد را انتخاب کنید و آن را با یک شلوار جین ست کنید. تیشرت‌های سایز بزرگ را به روش‌های مختلف دیگری نیز می‌توانید در استایل با لباس مردانه خود به کار گیرید. به عنوان مثال به تصویر زیر نگاه کنید. در این تصویر یک تیشرت ورزشی نارنجی رنگ به بهترین شکل ممکن با یک شلوار سفید رنگ ترکیب شده است و استایلی اسپرت و جذاب را بوجود آورده است.

 

تیشرت‌های سایز بزرگ را همچنین می‌توانید با یک دامن سبک وینتیج نیز ترکیب نمایید. به تصویر زیر نگاه کنید. یک تیشرت سایز بزرگ مشکی رنگ با یک دامن خالدار به سبک وینتیج ترکیب شده است و استایلی زیبا را پدید آورده است. در استایل‌هایی با این سبک و به طور کلی در بیشتر مواقعی که از دامن در استایل خود کمک می‌گیرید، پوشیدن کفش‌های آل استار بهترین گزینه به حساب می‌آید.

شلوارهای گشاد

استایل با لباس مردانه

شلوارهای راسته پارچه‌ای از دیگر عناصر بسیار مهم هر کمد مردانه به حساب می‌آیند. می‌توانید شلوار پدرتان را با یک شومیز زیبا و یا یک پیراهن یقه افتاده بپوشید. از آن جایی که به طبع شلوار پدرتان در پاهای شما کاملا آزاد و گشاد خواهد بود، با پوشیدن لباس‌هایی به سبک گرانچ می‌توانید استایلی زیبا و خاص برای خودتان بسازید.

استایل با لباس مردانه

اگر پدرتان سبک پوشش اسپرت داشته باشد، بدون شک در کمد او شلوار جین نیز خواهید یافت. شلوار جین مردانه حالتی به سبک شلوارهای مام استایل در پاهای شما خواهد داشت و به سادگی می‌توانید با پوشیدن یک پیراهن اورسایز، صاحب یک استایل جذاب شوید.

پیراهن‌های چهارخانه و راه راه

برای داشتن یک استایل خلاقانه از ساده‌ترین چیزها هم نباید غافل شوید. پیراهن‌های چهارخانه و راه راه نیز از دیگر عناصر اصلی کمد یک پدر به حساب می‌آیند که می‌توانند با لباس‌های مختلف ست شوند. یکی از پیراهن‌های چهارخانه پدرتان را از کمد او بردارید. بسته به رنگ پیراهن، یک تیشرت مشکی یا سفید بپوشید و سپس پیراهن چهارخانه را از روی تیشرت به تن کنید. ترکیب این دو با یک شلوار جین راسته و یا مام استایل می‌تواند بسیار زیبا باشد. پیشنهاد ما این است که دکمه‌های جلوی پیراهن را باز بگذارید تا حالتی کژوال به استایل شما اضافه شود. این استایل را می‌توانید با یک جفت کفش اسنیکرز سفید، خیره کننده‌تر نمایید.

استایل با لباس مردانه

راهکار دیگر برای پوشیدن پیراهن اور سایز پدرتان، به شرح تصویر زیر است. یکی از پیراهن‌های راه راه پدرتان را بردارید، یک سمت از آن را داخل شلوار قرار دهید و دقیقا مانند تصویر زیر، سمت دیگر پیراهن را بیرون از شلوار بگذارید. پیراهن‌های راه راه می‌توانند سبب گردند که اندام شما کشیده‌تر و بلندتر دیده شود.

استایل با لباس مردانه

اگر شلوار جین خود را به نوعی انتخاب کنید که با رنگ پیراهن هماهنگی داشته باشد، این استایل می‌تواند سبب گردد که بسیار بلندتر نیز می‌توانید جلوه نمایید.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :