حنانه طلا در
8,379

 ماه تولدتان در مورد استایلتان چه می‌گوید؟ ماه تولدتان را بگویید تا استایلتان را حدس بزنیم!

 ماه تولدتان در مورد استایلتان چه می‌گوید؟ ماه تولدتان را بگویید تا استایلتان را حدس بزنیم!

هر ماه شمسی دارای یک صورت فلکی خاص است که باعث می‌شود متولدین هر ماه رفتارها و اخلاقیات متفاوتی داشته باشند. اما صورت فلکی ماه تولدتان نه تنها بر روی شخصیت و رفتار شما تاثیر می‌گذارد، بلکه می‌تواند در علایق و سبک پوشش شما نیز نقش مهمی داشته باشد. درست مثل کسانی که در یک ماه متولد شده‌اند و رفتار‌های مشابه دارند، می‌توان اشتراک سلایق و سبک پوشش را نیز در متولدین هر ماه دید. این امر حتی باعث می‌شود با دانستن تاریخ تولد افراد بتوان خلق و خو و سلیقه‌ی آن‌ها را حدس زد.

استایل بر اساس ماه تولد

در ادامه می توانید ویژگی های اصلی هر صورت فلکی و راهنمای استایل آن‌ها را ببیند که به شما کمک می‌کند استایل مناسب صورت فلکی خود یا هر صورت فلکی دیگری را به راحتی پیدا کنید.

 متولدین فروردین-صورت فلکی قوچ (Aries)

نقاط قوت:

مستقل

ریسک‌پذیر

جسور

بانوان متولد فروردین در انتخاب استایل‌های چالش برانگیز و چشم‌گیر بسیار چیره‌دستند. متولدین این ماه ترسی از ریسک کردن ندارند و این شجاعت در استایل‌هایشان نیز آشکار است؛ چرا که آن‌ها ترسی از امتحان آیتم‌های جدید و ترندی ندارند.

استایل بر اساس ماه تولد

البته این صورت فلکی زیاد طرفدار استایل‌های کلاسیک نیست و استایل‌های کژوال و نیمه کلاسیک را ترجیح می‌دهد. استایل‌های راحت و زنانه در رنگ‌های روشن و شاداب برای متولدین این صورت فلکی مناسبترند. رنگ‌های گرم و چشمگیر نشان از شخصیت شاداب و فعال آن‌ها دارند. استایل زنان این صورت فلکی ترکیبی شیک و بانشاط است.

متولدین اردیبهشت-صورت فلکی ثور (Taurus)

نقاط قوت:

جاه‌طلب

بالغ

وفادار

متولدین این ماه نمایندگان اعتماد به نفس، وفاداری و جاه طلبی‌اند. بانوان اردیبهشتی اکثرا سادگی را ترجیح می‌دهند و طرفدار سبک‌های مینیمال هستند. آن‌ها برای انتخاب بدنه‌ی اصلی استایلشان به سراغ آیتم‌های بیسیک و ساده می‌روند اما در انتخاب اکسسوری به انتخاب آیتم‌های بزرگ و پر زرق و برق مانند گوشواره‌های حلقه‌ای بسیار علاقه دارند.

استایل بر اساس ماه تولد

کمد خانم‌های متولد اردیبهشت پر از تیشرت‌ها و جین‌های ساده اما رنگارنگ است. اکثر متولدین این ماه به رنگ‌های پاستیلی و شاد مانند زرد لیمویی، آبی تیفانی و صورتی کمرنگ و یا درجات مختلفی از رنگ قهوه‌ای در استایلشان علاقه نشان می‌دهند.

متولدین خرداد-صورت فلکی جوزا (Gemini)

نقاط قوت :

باهوش و کنجکاو

شوخ

مجادله‌گر

شخصیت زنان متولد خرداد ترکیبی معتدل و جذاب از هر دو انرژی دایره‌ی یین و یانگ است. یک شخصیت خاکستری و خلاق که همه را به خود جذب می‌کند. برای این افراد پوشش و ظاهرشان اهیمت زیادی دارد و وقتی از استایل خود احساس رضایت می‌کنند، اعتماد به نفس بیشتری دارند.

استایل بر اساس ماه تولد

خانم‌های خردادی از پوشیدن لباس‌های تکراری متنفرند و اگر مجبور باشند لباس تکراری بپوشند طوری استایلشان را می‌چینند که کاملا متفاوت به نظر برسد. آن‌ها طرفدار امتحان کردن آیتم‌های جدید و خاص هستند. این ویژگی در کنار اعتماد به نفسشان باعث می‌شود آن‌ها در استایل‌هایی با رنگ‌ها و طرح‌های خاص و جسورانه بسیار شیک و حرفه‌ای به نظر برسند.

متولدین تیر-صورت فلکی سرطان (Cancer)

نقاط قوت :

انعطاف‌پذیر

رمانتیک

با‌ملاحظه

نماد این صورت فلکی خرچنگ است و اکثرا متولدینش آرام و درونگرا هستند. متولدین تیر ماه بیشتر اوقات در افکار خود غرق هستند و ساکت به نظر می‌رسند. همین ویژگی‌های اخلاقی آن‌ها را به سمت لباس‌های راحت و اورسایز سوق می‌دهد چرا که آن‌ها راحتی را مهم‌ترین ویژگی یک استایل ایده‌آل می‌دانند.

استایل بر اساس ماه تولد

زنان تیر ماهی اکثرا به تیشرت‌ها و هودی‌های اورسایز و کفش‌های راحتی یا اسنیکرها علاقه‌ی خاصی دارند. از آنجا که این افراد علاقه‌ای به جلب توجه ندارند، به احتمال زیاد کمد آن‌ها پر از رنگ‌های خنثی مانند طوسی، سفید و یا سبز یشمی است. اکسسوری‌های مینیمال و ساده برای متولدین تیر بسیار مناسب به نظر می‌رسد مانند دستنبد یا ساعت مچی‌های کلاسیک که با باقی استایلشان همخوانی خوبی داشته باشد. از طرفی استفاده از کیف‌های زنانه می‌تواند کمی دیسیپلین را به استایل آن‌ها اضافه کند.

متولدین مرداد-صورت فلکی شیر(Leo)

نقاط قوت :

صادق

رقابت‌طلب

منطقی

زنان متولد این ماه بسیار سرسخت و در عین حال بسیار حساسند. آن‌ها از همرنگ جماعت بودن بیزارند و دوست دارند در مرکز توجه باشد. این شخصیت توجه طلب زنان مرداد ماهی باعث می‌شود به دنبال استایل خلاقانه‌ای باشند که باعث می‌شود «بهترین» به نظر برسند. به همین دلیل است که آن‌ها در استایل کردن آیتم‌های ساده و مینیمال به شکلی متفاوت و جذاب تخصص دارند.

استایل بر اساس ماه تولد

آن‌ها طرفدار استایل‌های شلوغ نیستند و آیتم‌هایی ساده و کژوال مانند شلوار و شلوارک‌های جین به همراه کراپ‌تاپ‌ها برای متولدین این صورت فلکی جذاب‌تر به‌نظر می‌رسد. مردادی‌ها ممکن است به اکسسوری‌های غیر ضروری مانند زیورآلات علاقه چندانی نشان ندهند اما اکسسوری‌هایی مانند ساعت یا عینک آفتابی در نظرشان بسیار ضروری است. متولدین این ماه کیفیت را در استایل خود حفظ می‌کنند و برای همین ممکن است به استفاده از برند‌های گران‌قیمت و با کیفیت جلب شوند.

متولدین شهریور-صورت فلکی سنبله (Virgo)

نقاط قوت :

قابل اعتماد

دقیق و محتاط

واقع‌گرا

شهریوری‌ها ممکن است دمدمی‌مزاج به نظر برسند اما این به دلیل طبیعت احساساتی و لطیفشان است. آن‌ها در کنار لطافتی که دارند بسیار جسورند و از استفاده از رنگ‌های جیغ در استایلشان ترسی ندارند.

استایل بر اساس ماه تولد

زنان این ماه ممکن است استایل‌های زنانه و ظریف را بر استایل‌های اسپرت و یونیسکس ترجیح دهند. علاوه بر این که راحتی برای آن‌ها در اولویت است و معمولا استایل‌های سبک و راحت را برای روزمره انتخاب می‌کنند. احتمالا کمد آن‌ها پر از دامن‌ها و کراپ‌های کیوت و رنگارنگ است که راحت و در عین حال جذاب به نظر می‌رسند. زنان شهریوری یکی از طرفداران پر و پا قرص اسنیکرها هستند چرا که این کفش‌ها بسیار راحتند و به آسانی با هر استایلی ست می‌شوند.

متولدین مهر-صورت فلکی ترازو (Libra)

نقاط قوت :

عدالت‌طلب

با نفوذ

خوش برخورد

زنان لیبرا بسیار محبوب و دوست داشتنی‌اند. آن‌ها به داشتن اخلاقی شیرین و با ملاحظه معروفند. این روحیات در ظاهر و استایلشان نیز هویداست. زنان مهر ماهی طرفدار استایل‌های زنانه‌ی کلاسیک با رنگ و بوی وینتیج هستند؛ مانند پیراهن‌های گلدار تابستانه یا شلوار‌های رسمی در کنار کراپ‌تاپ‌های جذاب. مهر ماهی‌ها یکی از اصلی‌ترین طرفداران کفش‌های پاشنه‌بلند هستند و همچنین ممکن است به کفش‌های ساقدار یا نیم‌بوت‌ها نیز علاقه‌ی زیادی نشان دهند. آن‌ها در انتخاب اکسسوری نیز کلاسیک عمل می‌کنند و از ساعت‌های بند چرمی، کمربند و عینک آفتابی برای تکمیل استایل خود بهره می‌گیرند.

استایل بر اساس ماه تولد

متولدین آبان-صورت فلکی عقرب (Scorpio)

نقاط قوت :

مستقل

شوخ‌طبع

ژرف‌اندیش

وقتی صحبت از متولدین آبان است، یعنی داریم در مورد «پرفکت بودن» بحث می‌کنیم. متولدین این صورت فلکی بسیار ایده‌آل‌گرا هستند و استاندارد‌های بالایی دارند؛ از طرفی بسیار برای رسیدن به این استاندارد‌ها تلاش می‌کنند، پس جای تعجب نیست که این ایده‌آل‌گرایی را در استایل و ظاهرشان نیز اعمال کنند.

استایل بر اساس ماه تولد

اسکورپیوها انسان‌های منظمی هستند و چارچوب‌های محکمی دارند. شاید به همین دلیل است که اکثرا در استایل‌های رسمی و کلاسیک اعتماد به نفس بیشتری دارند. آیتم‌هایی مانند دامن‌های رسمی و تنگ‌، پیراهن‌های دکمه‌دار و انواع لباس‌های چرمی احتمالا جزو آیتم‌های موردعلاقه‌ی آبان ماهی‌ها خواهد بود. زنان آبان ماهی به میکاپ نیز اهمیت زیادی می‌دهند. یک خط چشم و ریمل کلاسیک می‌تواند بر جذابیت ظاهرشان بیافزاید و استایلشان را کامل‌تر کند؛ پس دلیلی ندارد از آن صرفنظر کنند.

متولدین آذر-صورت فلکی قوس (Sagittarius)

نقاط قوت :

پرشور و با انگیزه

کنجکاو

با اراده

متولدین این ماه در ظاهر ممکن است شوخ و بیخیال به نظر برسند اما در باطن همه چیز را عمیقا حس می‌کنند. به دلیل ذات حساسی که دارند برای انتخاب استایل، راحتی برایشان در اولویت است. احتمالا کمد متولدین این صورت فلکی پر از آیتم های بسیک و راحتی باشد که به آسانی با یکدیگر ست می‌شوند، مانند تیشرت‌های شاده و شیک polo یا ژاکت‌های ریزبافت پاییزه.

استایل بر اساس ماه تولد

آذر ماهی‌ها دوست دارند استایلشان مرتب و شیک به نظر برسد و در عین حال راحت باشد. پس جین‌ها یا دیگر آیتم‌های بسیک برای استایل‌های آن‌ها واجب است. استفاده از اکسسوری‌های ظریف و زنانه نیز برای آن‌ها لذت‌بخش است مانند انگشترها یا دستبندهای مینیمال.

متولدین دی-صورت فلکی جدی (Capricorn)

نقاط قوت :

آرام

فروتن

با اراده

متولدین این ماه بیشتر در ذهنشان زندگی می‌کنند تا در واقعیت؛ به همین دلیل است که اکثرا از جلب توجه دوری می‌کنند و سعی دارند رفتاری محتاطانه داشته باشند. این شخصیت محتاط، آن‌ها را صاحب کلاسیک‌ترین استایل از بین ۱۲ صورت فلکی کرده‌است. دی ماهی‌ها دوست دارند وقار را در استایل‌های خود حفظ کنند و برای همین هست که به ترکیب‌های ‌کلاسیک و کم ریسک وفادار می‌مانند.

استایل بر اساس ماه تولد

دی ماهی‌ها کفش‌ها را مهم‌ترین آیتم هر استایلی می‌دانند و ممکن است یک کلکسیون از کفش‌های مختلف داشته باشند. همانطور که پیش‌تر گفته شد آن‌ها علاقه‌ای به جلب توجه ندارند پس سعی می‌کنند از رنگ‌های جیغ و طرح‌های پر زرق و برق دوری کنند.

متولدین بهمن-صورت فلکی دلو (Aquarius)

نقاط قوت :

آینده‌نگر

رازدار

مستقل

رنگ‌های روشن برای بهمن ماهی‌ها ساخته شده‌اند. آن‌ها عاشق استایل‌های رنگارنگ و لطیفند که منعکس‌کننده‌ی روح دوست داشتنیشان باشد. پیراهن‌های عروسکی و دامن‌های رنگی به احتمال زیاد با سلیقه‌ی آن‌ها جور است. پارچه‌هایی لطیف و نرم مانند ابریشم و همچنین پارچه‌‌های گل‌دار و شاداب برای این افراد مناسب به نظر می‌رسد.

استایل بر اساس ماه تولد

استایل بهمن‌ماهی‌ها ترکیبی از کیفیت، ظرافت و راحتی است و خیلی از مردم آن‌ها را خوش‌لباس‌ترین صورت فلکی می‌دانند.

متولدین اسفند-صورت فلکی ماهی (Pisces)

نقاط قوت :

دقیق

خوشبین

سازگار

کمد لباس متولدین این ماه دقیقا مثل شخصیت محبوبشان پر از شور زندگی است. هیچ چیز در مورد اسفند ماهی‌ها خسته کننده و تکراری به نظر نمی‌رسد مخصوصا استایلشان. آن‌ها ساده‌ترین استایل‌ها را شخصی‌سازی می‌کنند و ترکیبی منحصر به فرد می‌سازند. آن‌ها تجملاتی نیستند و خودشان را در بند نام برندها محدود نمی‌کنند. هر آیتمی که حس خوبی به آن‌ها منتقل کند می‌تواند جزوی از استایلشان باشد.

اسفند ماهی‌ها استایل‌های هنری و خلاقانه را دوست دارند. آن‌ها ممکن است برای تکمیل استایل خود از دستمال گردن یا کلاه‌های کپ استفاده کنند. متولدین این ماه ترجیح می‌دهند استایلشان را شاداب و پر انرژی نگه دارند. پیراهن‌های بهاری با پارچه‌های گل‌گلی ممکن است برای اسفند ماهی‌ها انتخاب مناسبی به نظر برسد.

استایل بر اساس ماه تولد

استایل و سبک پوشش هر کس یک روایت تصویری از شخصیت و سلایق اوست که توسط خود فرد نوشته می‌شود اما با توجه به راهنمای استایل بر اساس ماه تولدتان می‌توانید استایلتان را به یک ورژن شخصی‌سازی شده‌تر و حرفه‌ای‌تر ارتقا دهید.دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :