ترندهای شلوار جین زنانه برای بهار و تابستان ۲۰۱۸

شلوار جین برای اولین بار، در قرن نوزدهم توسط «لوی اشتراوس» به عنوان لباس کار اختراع شد، و در حال حاضر به بخش مهمی از کمد لباس همه ما تبدیل شده است! راستش را بخواهید، طراحان لباس تصمیم گرفته‌اند در کالکشن‌های سال ۲۰۱۸، تاریخ را دوره کنند! مثلا شلوارهای جین تنگ (اسکینی جینز) جای خود را به مدل پاچه گشاد داده‌اند. در ترندهای شلوار جین زنانه برای بهار و تابستان ۲۰۱۸، هم شلوار جین فاق بلند می‌بینیم، هم شلوار جین فاق کوتاه. قد خود شلوار هم همینطور؛ مثلا امسال شلوار جین گشاد راسته بسیار مد است. اما یکی از مدل‌هایی که بهار و تابستان امسال حتما باید در کمد لباس‌تان داشته باشید، شلوار جین بلندیست که روی کفش را می‌پوشاند! برای اینکه بدانید امسال چه مدل‌های دیگری از شلوار جین مد می‌شود، با مقاله امروز چی بپوشم همراه باشید!

 

ترندهای شلوار جین زنانه برای بهار و تابستان ۲۰۱۸

شلوار جین رنگ و رو رفته!

پوشیدن شلوار جین رنگ و رو رفته قبلا مختص جوانان و نوجوانان بود. اما امروزه این مدل را در کالکشن جدید برندهای معروفی مانند ژیوانشی میبینیم. مهمترین خصوصیت این مدل شلوار جین، رنگ خاص و عجیب آن است که نظر همه را به خود جلب می‌کند. این رنگ، طی فرایندهای خاصی به دست می‌آید. علاوه بر رنگ کلاسیک، می‌توان پارچه شلوار را با هر رنگ دیگری نیز اشباع کرد. طراحان مد و فشن از ما می‌خواهند که امسال، این مدل شلوار جین را با پلیور یقه اسکی طرحدار (طرح پوست حیوانات، مثلا پلنگی یا ببری) و یک کت جین ضخیم و بزرگ بپوشیم.

ترندهای شلوار جین زنانه برای بهار و تابستان 2018

شلوار جین با پاچه‌های تا زده شده و ضخیم

در سال ۲۰۱۸، اگر شلوار جین بلند دارید لازم نیست آن را کوتاه کنید تا متناسب با قدتان شود. چرا؟ چون یکی از ترندهای شلوار جین زنانه برای بهار و تابستان این است که پاچه شلوار جین را از رو تا بزنید (نه از زیر)، به خصوص اگر کمی گشاد باشد! بهترین حالت این است که این مدل شلوار را با یک پیراهن مردانه، یا یک کیمونوی تقریبا بلند بپوشید.

ترندهای شلوار جین زنانه برای بهار و تابستان 2018

شلوار جین فاق کوتاه

شلوار جین کمی گشاد و فاق کوتاه، از سال ۲۰۰۰ به امروز بازگشته است! البته قبل از خرید این مدل، باید حسابی در باشگاه بندسازی عرق بریزید و شکمتان را تخت کنید! به عبارتی دیگر، امسال سال نشان دادن تلاش‌های بی‌وقفه‌تان در باشگاه است! چون این مدل شلوار جین را باید با یک تاپ یا نیم تنه نامتقارن و یک کت کوتاه و تنگ بپوشید. این ترکیب را با یک صندل رنگ متالیک که پاشنه‌های بلند فلزی دارد ست کنید تا فوق‌العاده به نظر برسید.

ترندهای شلوار جین زنانه برای بهار و تابستان 2018

شلوار جین با پارچه‌های متناقض

بهتر است بدانید که در سال ۲۰۱۸، قرار است با مدل‌های بسیار عجیب و غریبی از شلوار جین مواجه شوید! امسال قرار است انواع و اقسام پارچه‌ها، مثلا چرم و پارچه‌های طرحدار، با هم ترکیب شوند و شما را شگفت‌زده کنند! کنتراست رنگ‌ها و بافت‌ها، با ترند فوق‌العاده مدرن فصل جدید تعیین می‌شود:

ترندهای شلوار جین زنانه برای بهار و تابستان 2018

مثلا پارچه جین، در پایین زانو جای خود را به چرم می‌دهد! همچنین امسال، گلدوزی و پارچه‌های طرحدار هم بسیار مد خواهند شد.

 

شلوار جین به سبک دهه ۸۰ میلادی

امسال، دنیای مد و فشن به دهه ۸۰ میلادی برمی‌گردد. امسال در کمد تمام خانم‌ها، لباس‌های سایز بزرگ و لباس‌های مردانه را خواهید دید. یکی از مدل‌های معروف این سبک، شلوارهای فاق بلندی است که تا بالای زانو گشاد هستند.

حالا این مدل شلوار را با چه چیزی ست کنیم؟! با یک ژاکت سبک وزن با شانه‌های بزرگ، یک تونیک ابریشمی نامتقارن یا یک تاپ چند رنگ که بند نازک چرمی دارد، و یک کمربند با سگک فلزی.

ترندهای شلوار جین زنانه برای بهار و تابستان 2018

همچنین، امسال شلوارهایی مد می‌شوند که روی ران آنها بسیار تنگ است. درنتیجه، با ایجاد یک کنتراست، گودی و باریکی کمر شما بیشتر به چشم می‌آید. می‌توانید از طریق یک کمربند چرمی نازک، یا چند ردیف زنجیر زرق و برقدار، زیبایی این مدل شلوار جین را دوچندان کنید.

همچنین، با استفاده از این مدل می‌توانیم استایل یک ستاره راک را داشته باشیم! می‌پرسید چطور؟ کافیست آن را با یک تیشرت سایز بزرگ، یک کت چرمی، یک بوت حجیم پاشنه‌دار و یا کفش پاشنه بلند (ترجیحا پاشنه بلند و نازک) ست کنید. ساده بود نه؟!

شلوارهای خط‌دار

یکی دیگر از ترندهای شلوار جین زنانه برای بهار و تابستان ۲۰۱۸، شلوارهای خط دار هستند. به لطف یک سری ترفندهای جالب، امسال می‌توانید به راحتی چند سانتی متر به قدتان اضافه کنید. آسان‌ترین راه آن پوشیدن کفش پاشنه بلند است. بهار امسال، شوارهایی مد هستند که کنار آنها نوارهای عمودی دوخته شده است. این نوارها می‌توانند رنگی متضاد با رنگ شلوار جین داشته باشند، یا حتی براق باشند!

ترندهای شلوار جین زنانه برای بهار و تابستان ۲۰۱۸

شلوارهایی که پاچه خیلی گشاد دارند

یکی از مزایای این مدل شلوار جین این است که تمام عیب و ایرادات بدن را پنهان می‌کند! همچنین، پاها را بسیار کشیده نشان می‌دهد. البته پیشنهاد ما این است که اگر قد کوتاهی دارید، بلندترین سایز این مدل شلوار را انتخب کنید و همچنین، آن را با یک صندل پاشنه بلند بپوشید. می‌توانید زیبایی این شلوار را با یک بلوز آستین پفی و یک کت شانه بزرگ دوچندان کنید.

ترندهای شلوار جین زنانه برای بهار و تابستان ۲۰۱۸

 

شلوارهای بلند

سالهاست که همه ما در کمد لباس هایمان، انواع و اقسام مدل‌های شلوار جین را داریم. مهم‌ترین نکته‌ای که سعی می‌کنیم همیشه آن را رعایت کنیم، این است قد شلوار باید کاملا با قد خودمان متناسب باشد؛ حتی اگر آن را با کفشی بپوشیم که پاشنه خیلی بلندی دارد. بهار و تابستان امسال، شاهد شلوارهایی خواهیم بود که قد خیلی بلندتری نسبت به قبل دارند. در حدی بلند هستند، که روی کفش را می‌پوشانند! بدین ترتیب، شما و پاهایتان، خیلی بلندتر از آنچه که هستید دیده می‌شوید. این آرزوی همه ماست، اینطور نیست؟!

ترندهای شلوار جین زنانه برای بهار و تابستان ۲۰۱۸

نتیجه

بنابراین در فصل بهار و تابستان ۲۰۱۸، طراحان مد و فشن به وضوح روی طرح پارچه و الگوی شلوارهای جین تمرکز می‌کنند، بدون اینکه ماهیت آنها را تحت تاثیر دنیای مدرن امروزی تغییر دهند. همچنین با ترندهای شلوار جین زنانه برای بهار و تابستان ، زیبایی خانم‌ها، از طریق بلندتر دیده شدن در شلوارهای جین راحت و گشاد دوچندان می‌شود!

 

مطالب مرتبط:

۱- وسایل ضروری برای کیف باشگاه بدن‌ سازی

۲- رنگ لباس برای بهار و تابستان سال ۱۳۹۷

۳- معرفی ۱۰ برند شال و روسری که شهرت جهانی کسب کرده‌اند

سوگل پورمهرام
نویسنده: سوگل پورمهرام


دیدگاه شما

ندا سلیمی در تاریخ 20 می 2018

بسیار عالیییی
مرسیییییارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :