سارا هنجنی در
0

جایگزینی برای شلوار کتان در محل کار

جایگزینی برای شلوار کتان در محل کار

تقریبا همه آقایان از هواداران شلوار کتان هستند و حداقل یک شلوار کتان را در کمد لباس خود دارند. اما باید بدانید که در پوشیدن این مدل شلوار مردانه نباید زیاده روی کنید و گهگاهی هم به فکر یک جایگزین مناسب برای آن باشید. در این مقاله جایگزینی برای شلوار کتان در محل کار را به شما معرفی خواهیم نمود. 

 

1- شلوار قهوه‌ای تنباکویی

همه ما شلوارهای کتان را در محل کار به این دلیل انتخاب می‌کنیم که علاوه بر راحتی، کمتر چروک می‌شوند و خنک هستند و بهترین انتخاب برای فصل بهار و تابستان‌اند. یکی از رنگ‌هایی از شلوار کتان که بیشترین کاربرد را برای آقایان دارد، رنگ خاکی است؛ در این مقاله به معرفی جایگزینی مطمئن برای این رنگ شلوار مردانه پرداختیم. رنگ قهوه‌ای تنباکویی.

جایگزینی برای شلوار کتان در محل کار

2- شلوار طوسی پارچه‌ای

شلوار پارچه‌ای طوسی بهترین جایگزین برای شلوار کتان است. این شلوار پارچه‌ای چه از جنس پشمی برای روزهای سرد سال چه از جنس فاستونی برای روزهای گرم، کاربرد زیادی دارد و با رنگ خنثی خود به راحتی با سایر لباس‌ها ست می‌شود.

جایگزینی برای شلوار کتان در محل کار

3- شلوار پارچه‌ای سرمه‌ای

رنگ سرمه‌ای یکی از پر کاربردترین، رنگ‌ها در میان پوشاک آقایان است. البته اگر به فکر جایگزین شلوار کتان در روزهای گرم هستید به شما رنگ‌های روشن‌تری از آبی مانند آبی اقیانوسی را پیشنهاد می‌کنیم زیرا میزان جذب نور آن کمتر بوده و میزان تعریق را کاهش خواهد داد.

جایگزینی برای شلوار کتان در محل کار

4- شلوار پارچه‌ای خاکی

رنگی تابستانی! در روزهای گرم به دنبال رنگ‌های روشن باشید این مدل شلوارهای پارچه‌ای خنک امکان جریان هوا را در میان پوست و شلوار برقرار کرده و مانع از ایجاد تعریق می‌شود.

جایگزینی برای شلوار کتان در محل کار

مطالب مرتبط:

1- بایدها و نبایدهای خرید شلوار مردانه

2- معرفی چند ست پیراهن و شلوار مردانه برای بهار

3- کدام پیراهن مردانه را با شلوار جین بپوشیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :