chadmin در
5,328

6 لباس مهمی که عید 1403 باید در کمدتان باشد وگرنه بدجوری باخت داده‌اید!

6 لباس مهمی که عید 1403 باید در کمدتان باشد وگرنه بدجوری باخت داده‌اید!

حالا در چشم به هم زدنی نزدیک عید می‌شویم! روزهای اسفند ماه همچون برق و باد می‌گذرند و ما می‌مانیم با جذاب‌ترین بخش عید نوروز؛ لباس نو خریدن! اما در سال 1403 باید با چه لباس‌هایی کمدمان را پُر و به روزرسانی کنیم؟ دست از ویترین مغازه‌ها بردارید، آن‌ها فقط لباس‌هایی را به شما پیشنهاد می‌دهند که قرار است تا چند ماه دیگر تازگیشان را از دست بدهند. در عوض بهتر است به سراغ آن دست لباس‌های رو مدی بروید که سال‌های سال در کمد شما جای خود را حفظ می‌کنند. در ادامه لباس‌هایی برای سال 1403 به شما معرفی می‌کنیم که قرار است کمدتان را به روز کند.

آپدیت کمد بهاری

دامن‌ ماکسی

1

یکی از لباس‌هایی که این روزها به شدت ترند شده است و بهتر است حتما یکی از آن‌ها را برای سال 1403 داشته باشیم، دامن ماکسی است. دامن ماکسی به آن دست از دامن‌هایی گفته می‌شود که بلند هستند و گاهی تا مچ پا را می‌پوشانند. برخی از این دامن‌ها چاکدار هستند و آزادی عمل را از شما دریغ نمی‌کنند.

آپدیت کمد بهاری

 

اما اگر به دامن‌های ماکسی علاقه نداشته باشید هم می‌توانید به سراغ دامن‌ها بلند در سبک‌ها متفاوتی مثل کلوش بروید. دامن ماکسی امسال به جای دامن کوتاه مورد توجه قرار گرفته است و از آن دست لباس‌هایی است که هرگز از مد نمی‌افتد. دامن‌های ماکسی را می‌توانید با کت، شومیز و حتی مانتوهای بلند ست کنید، به خصوص اگر یقه مانتوها بلیزر باشد.

کراپ کت

1

شاید باورتان نشود، ولی کراپ تاپ‌ و کراپ کت زمانی وارد بازار شدند که دنیا جنگ جهانی دوم را از سر می‌گذراند و پارچه جیره‌بندی شده بود. اما، از همان سال‌ها تا کنون لباس‌های کراپ تبدیل به یک روند لباس شدند که رفت‌وآمدی هستند. حالا برای سال 1403 پوشیدن کراپ کت یکی از لباس‌های ترند محسوب می‌شود. کراپ کت‌ها می‌توانند جنس‌ها و یقه‌های متفاوتی داشته باشند، اما در جدیدترین مدل‌ها یقه هفت و یقه ایستاده را به شدت می‌بینیم.

1

کراپ کت‌ها هم با دامن و هم با شلوار ست می‌شوند و زیرشان می‌توانیم شومیزهایی ساده یا کراپ تاپ بپوشیم. سبک کراپ کت‌ها نیز شناور است، گاهی ممکن است این لباس را بر تن کسی ببینیم که سبک لباس پوشیدنش کلاسیک است و گاهی آن را بر تن اسپورت پوش‌ها می‌بینیم!

مانتوهای اورسایز

1

در سال‌های جدید تمرکز صنعت مد و فشن بر راحتی افراد جامعه است. به همین دلیل پوشیدن لباس‌های به شدت تنگ تقریبا منسوخ شده است. در عوض، ما می‌توانیم مانتوهایی آزادتر انتخاب کنیم. البته این آزادی نباید به حدی باشد که به طور کلی فرم بدن ما نامشخص بماند. اگر از مانتوهای اورسایز استفاده می‌کنیم، بهتر است یک الی دو مورد دیگر را فیت سایز انتخاب کنیم، مثلا پوشیدن دامن ماکسی با مانتوهایی که تقریبا آزاد هستند با یک کمربند استایل شما را بسیار جذاب می‌کنند. اما، اگر به استایل‌های کژوال علاقه داشته باشید نیز باید پوشیدن مانتوهای اورسایز را جدی بگیرید.

شلوار فاق بلند

1

آیا می‌دانید که اگر در سال 1403 به جای شلوارهای فاق کوتاه، فاق بلند آن را انتخاب کنید چه اتفاقی برای شما می‌افتد؟ فرم بدن شما به حالت ساعت شنی در می‌آید و کمرتان برجسته‌تر می‌شود. پوشیدن شلوار فاق بلند می‌تواند تزئینات دور کمر شلوار را نیز در عین سادگی بیشتر کند، اجازه می‌دهد تا شما آزادانه هر نوع کمربندی استفاده کنید یا دکمه‌هایی جنجالی برای شلوار خود انتخاب کنید. پوشیدن چنین شلواری با هر نوع شومیز یا پیراهن هماهنگ خواهد بود.

کفش پاشنه استیلتو

1

در سال 1403 بهتر است پوشیدن کفش پاشنه بلند را یاد بگیرید و برای جذاب‌تر به نظر رسیدن حتما از آن استفاده کنید. اما، کفش‌های پاشنه بلند هم انواع و مدل‌های خاص خودشان را دارند. امسال بهتر است به سراغ کفش پاشنه استیلتو برویم. این مدل پاشنه کفش به طراحی‌های کفش در ایتالیا مربوط می‌شود و نام آن از چاقو یا خنجر گرفته شده است.

1

دلیل این مساله نیز تیز بودن پاشنه کفش است. اگر برای خرید کفش پاشنه استیلتو رفتید حتما مطمئن شوید که پاشنه‌ها متعادل و استاندارد ساخته شده‌اند. در این صورت راحت‌تر راه خواهید رفت. اما، اگر به کفش پاشنه بلند علاقه ندارید، می‌توانید به سراغ کفش‌هایی بروید که از کفش باله برای طراحی‌شان الهام گرفته شده است. اگر هم سبک لباس‌هایتان سنتی است (مثلا از کت‌های سوزن‌دوزی شده استفاده می‌کنید) به سراغ گیوه بروید که در سال 1403 به شدت پر سروصدا خواهند شد.

کیف‌های بزرگ دوشی

1

در سال 1403 به جای استفاده از کیف‌های کوچکی که هیچ چیز داخلشان جا نمی‌شد به جز یک عدد کارت بانکی، بهتر است به سراغ کیف‌های بزرگ دوشی بروید که به اندازه یک دریا جا دارند. این کیف‌ها بسته به طراحیشان با سبک‌های مختلف لباس شما ست می‌شوند. مثلا اگر امسال دوست دارید از سبک بوهو در لباس پوشیدن الهام بگیرید، بهتر است کیف‌های بزرگ حصیری را انتخاب کنید که روی دوش شما قرار می‌گیرند و استایل بوهوی شما را غنی می‌کنند.

 

منبع: راهنماتو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :