حانیه محمد علی در
0

8 نکته برای تبدیل کمد لباس زمستانه به بهاره

8 نکته برای تبدیل کمد لباس زمستانه به بهاره

فصل بهار، هوایی گاها سرد و گاها گرم را دارا است و در نتیجه ما، هم به لباس‌های گرم نیاز داریم و همچنین به لباس‌های خنک. ما در این مقاله برای شما راهنمایی‌هایی داریم تا کمد لباس‌تان را به زیبایی تغییر دهید و لباس‌های مناسب این فصل را در آن جای دهید. 8 نکته برای تبدیل کمد لباس زمستانه به بهاره!

1- استفاده از بوت

اگر برای مهمانی‌های روزهای سرد فصل بهار باید لباس انتخاب کنید، پوشیدن چکمه‌های بلند در کنار پیراهن ابریشمی کوتاه و یک ژاکت سبک بسیار پیشنهاد می‌شود. این ست لباس، هم شما را گرم نگه می‌دارد و هم به زیبایی بیشتر اندام شما کمک می‌کند.

8 نکته برای تبدیل کمد لباس زمستانه به بهاره

2- استفاده از دامن ماکسی کنار یک بافت ظریف

این فصل در کنار پرتو‌های گرم خورشید، هوای نسبتا خنک و دلپذیری دارد. پس با پوشیدن یک بافت ظریف به همراه دامن ماکسی با پارچه نرم و ابریشمی، هم لطافت بهار را حفظ کنید و هم خود را گرم نگه دارید.

8 نکته برای تبدیل کمد لباس زمستانه به بهاره

3- استفاده از یک کت بهاری

این سبک کت‌ها، به کت‌های سبک کلاسیک معروف هستند و همیشه محبوبیت خود را بین خانم‌ها حفظ کرده‌اند. اکنون با به تن کردن یک بلوز به همراه شلوار جذب و یک کت بلند، استایلی زیبا و چشم‌گیر داشته باشید.

8 نکته برای تبدیل کمد لباس زمستانه به بهاره

4- استفاده از شلوارهایی با جنس ضخیم

پوشیدن این شلوارهای نسبتا بلند با جنس مخمل یا چرم برای این فصل بسیار مناسب است. شاید کمی در مچ پای خود احساس سرما کنید، که با پوشیدن نیم بوت‌های ست لباس‌تان می‌توانید آن را از بین ببرید و هم چنین استایلی جذاب بسازید.

5- استفاده از ژاکت‌هایی با بافت ظریف

اگر می‌خواهید روز خود را کامل بیرون از خانه بگذرانید و احساس سرما نکنید، با پوشیدن یک بافت ظریف بر روی مانتو، هم ست خود را زیبا‌تر کنید و هم مناسب هوای این فصل لباس پوشیده باشید.

6- استفاده از بلوز و شلوار جین

اگر می‌خواهید کمی متفاوت به نظر برسید به تن کردن ست جین بسیار پیشنهاد می‌شود. ولی در نظر داشته باشید که اگر بلوز و شلوار جین به تن کردید، هیچ وقت هر دو را از یک رنگ انتخاب نکنید، زیرا جذابیت آن ست را کم می‌کند.

8 نکته برای تبدیل کمد لباس زمستانه به بهاره

7- استفاده از بوت‌های بهاره

این کفش‌ها مناسب فصل بهار هستند، زیرا هم انگشتان پا را گرم نگه می‌دارند و همچنین، به اندازه کافی باز هستند و نور را جذب می‌کنند. این کفش‌ها چیزی بین کفش‌های تابستانی و زمستانی هستند.

8- استفاده از پارچه‌های مختلف در ست لباس

ترکیب بافت‌های مختلف لباس، انتخابی جسورانه محسوب می‌شود و هم چنین، باعث متفاوت به نظر رسیدن شما می‌گردد. به عنوان مثال، ترکیب بلوز بافت با دامنی با جنس نرم مانند ابریشم همراه با نیم بوت‌هایی چرم و یا جیر، بسیار جذاب و مناسب است.

مطالب مرتبط:

1- ست‌های زیبای بهاره لباس ماکسی

2- انواع مدل لباس مجلسی برای فصول مختلف

3- چگونه کفش های بهاره را با لباس و شلوار بلند ست کنیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :