chadmin در
39,609

12 مدل مانتو ژاکارد مجلسی که بهترین گزینه برای روزهای سرد هستند؛ هم شیک و هم گرم بپوشید!

12 مدل مانتو ژاکارد مجلسی که بهترین گزینه برای روزهای سرد هستند؛ هم شیک و هم گرم بپوشید!

مدل مانتوهای زیبا و ترند با پارچه ژاکارد مجلسی

با نزدیک شدن به فصل بهار تقاضا برای خرید مانتو چندین برابر می شود. مطمئنا همه شما دوست دارید با تازه شدن فصل و رسیدن ایام نوروز یک استایل شیک و زیبا را برای خود رقم بزنید. انتخاب اکثریت خانم ها برای این ایام مدل مانتو ژاکارد مزونی است. برای داشتن یک مدل مانتو ژاکارد مزونی و زیبا در قدم اول به پارچه ژاکارد مجلسی نیاز دارید. مدل پارچه های ژاکارد زیادی در بازار وجود دارد که می توانید از آن ها بهره ببرید. اما دقت داشته باشید که کیفیت همه آن ها یکسان نیست. از این رو بهتر است برای داشتن یک مدل مانتو ژاکارد مزونی و زیبا، پارچه آن را از فروشگاه های معتبر تهیه کنید.

مدل مانتو ژاکارد مزونی با آستین پفکی

یکی از چیزهایی که در زیباتر به نظر رسیدن مدل مانتو ژاکارد مزونی تاثیر زیادی دارد، آستینی است که برای دوخت آن انتخاب می شود. یکی از پرطرفدارترین مدل آستین ها در بین خانم های جوان آستین های پفکی است. آستین پفکی ظاهری زیبا و مجلسی دارد. استفاده از مدل آستین پفکی در یک مدل مانتو ژاکارد مزونی می تواند زیبایی آن را چندین برابر کنید. بسته به سلیقه خود می توانید از مچی های پهن یا باریک برای جمع کردن آستین خود استفاده کنید. اگر از این مدل آستین برای دوخت مدل مانتو ژاکارد مزونی خود استفاده می کنید، بهتر است سایر آیتم ها را کژوال و ساده در نظر بگیرید. با این کار آستین های مانتو شما جلوه بیشتری دارد و می تواند بهتر توجه مخاطب را به خود جلب کند.

مدل-مانتو-ژاکارد-مزونی-با-آستین-پفکیپارچه نقش بسیار مهمی در زیباتر به نظر رسیدن این آستین ها دارد. برای اینکه آستین شما پفکی تر و زیباتر به نظر برسد، بهتر است از پارچه هایی استفاده کنید که آهار بالایی دارند. پارچه های آهاردار می توانند ظاهر پفدار آستین شما را بهتر نشان دهند و از دفرمه شدن آن ها جلوگیری کنند. پارچه ژاکارد مجلسی یکی از پارچه هایی است که آهار بالایی دارد. از این پارچه به فراوانی برای دوخت آستین های پفکی استفاده می شود. پارچه ژاکارد مجلسی در دراز مدت دفرمه نمی شود و می تواند سالیان سال شکل ظاهری خود را حفظ کند. پارچه ژاکارد مجلسی نیاز به اتوکشی بسیار کمی دارد. از این رو بهتر است تا زمانی که مجبور نشدید آستین های مانتو خود را اتوکشی نکنید تا ظاهر اولیه خود را از دست ندهند.

مانتو عبایی دخترانه و خاص

بی شک در کمد لباس همه خانم های جوان و دختران شیک پوش می توانید مانتوهای عبایی را پیدا کنید. مانتوهای بلند و عبایی یکی از پرکاربردی ترین آیتم ها برای خانم های خوش سلیقه است. انواع متنوعی از مانتوهای عبایی را می توانید در بازار پیدا کنید. این مدل مانتو برای ملاقات های دوستانه، استفاده روزانه و مهمانی ها به فراوانی استفاده می شود. اگر در مانتو خود از پارچه های مجلسی و لوکس استفاده کنید، می توانید از آن ها برای مهمانی ها و مراسم های مهم نیز بهره ببرید یکی از پارچه های لوکس و شیکی که به فراوانی برای دوخت این مدل استفاده می شود، پارچه ژاکارد مجلسی است. این مدل مانتو ژاکارد مزونی یکی از پرفروش ترین آیتم ها در مزون های لباس است.

مانتو-عبایی-دخترانه-و-خاص

از آنجایی که ست کردن این مدل مانتو ژاکارد مزونی بسیار آسان است و می توانید از آن در استایل های متفاوت بهره ببرید، مطمئنا به یکی از آیتم ها مورد علاقه شما تبدیل خواهد شد. دقت داشته باشید که پارچه ای که برای دوخت مانتوهای عبایی استفاده می کنید باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. پارچه های بی کیفیت در تماس با سطوح و اصطکاک دچار پارگی و پرزدهی می شوند. از پارچه ژاکارد مجلسی به فراوانی برای دوخت این مدل مانتوها استفاده می شود. پارچه ژاکارد مجلسی نه تنها از نظر زیبایی یکی از پارچه های محبوب است که حتی در کیفیت نیز شهرت زیادی دارد. با پارچه ژاکارد مجلسی می توانید انواع مدل مانتوهای عبایی را بدوزید. این پارچه دست شما در انتخاب مدل باز می گذارد.

مدل مانتو ژاکارد مزونی با آستین‌های ترکیبی زیبا

حتما تاکنون اسم آستین های شنلی یا آستین های شنل دار به گوشتان خورده است. این مدل آستین نیز در بین دختران شیک پوش طرفدار زیادی دارد. ظاهر فانتزی و عروسکی این آستین ها می تواند رنگ و بوی تازه ای به مدل مانتو شما ببخشد. بسته به سلیقه خود می توانید از شنل های بلند یا کوتاه برای مانتو خود استفاده کنید. مدل آستین های شنل دار زیادی در بازار وجود دارد. تنها کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید و با ایده برداری از این مدل ها برای خود یک اثر هنری را خلق کنید. آستین های شنل دار قابلیت ترکیب شدن با سایر آستین ها را دارند. می توانید از آستین ها پفکی و شنل دار در کنار هم استفاده کنید. دقت داشته باشید برای ایجاد ظاهر پفدار و فانتزی باید از پارچه هایی با ایستایی کتی استفاده کنید.

مدل-مانتو-ژاکارد-مزونی-با-آستین-های-ترکیبی-زیبا

پارچه ژاکارد مجلسی با ایستایی بسیار مناسبی که دارد برای دوخت این مدل آستین ها بسیار مناسب است. دقت داشته باشید دوخت این مدل آستین های ترکیبی نیاز به مهارت بالایی دارد. از این رو اگر از پارچه هایی استفاده کنید که دوخت سختی دارند، زحمت شما چندین برابر می شود. اما پارچه های خوش دوختی مثل پارچه ژاکارد مجلسی می توانند کار شما را آسان تر کنند. فرم پذیری پارچه ژاکارد مجلسی اجازه دوخت این مدل آستین های ترکیبی را به شما می دهد. از آنجایی که این مدل آستین های ترکیبی جزو مدل های شلوغ و پرکار محسوب می شود بهتر است از یک پارچه ژاکارد مجلسی با طرح های کوچک و مینمیال استفاده کنید.

مدل مانتو ژاکارد مزونی و متفاوت با یقه انگلیسی

همه شما به خوبی می دانید که یقه های انگلیسی چقدر در میان خانم ها محبوب و پرطرفدار است. به قدری که می توان گفت این مدل یقه بخش اعظمی از مانتوهای موجود در بازار را تشکیل می دهد. از مانتو یقه انگلیسی می توانید در تمام استایل های خود استفاده کنید. پارچه ای که برای دوخت مدل یقه انگلیسی استفاده می کنید باید استحکام و ایستایی بالایی داشته باشد. پارچه ژاکارد مجلسی یکی از پرکاربردترین پارچه های برای دوخت مانتوهای بهاره با یقه های انگلیسی است. اگر به دنبال یک مانتو کاربردی و همه پسند هستید، بهتر است مدل مانتو ژاکارد مزونی با یقه انگلیسی را امتحان کنید.

مانتو ژاکارد مزونی

همه شما به خوبی می دانید که پارچه ژاکارد مجلسی چقدر باشکوه و زیبا است. این پارچه می تواند یک استایل زیبا و مجلسی را برای شما فراهم کند. زمانی که پارچه ژاکارد مجلسی را با یقه ای مثل یقه انگلیسی ترکیب می کنید، این زیبایی چندین برابر می شود. پارچه های ژاکارد مجلسی اکثرا نقش دار بوده و هر کدام از آن ها به تنهایی دنیایی از طرح و رنگ هستند. از این رو بهتر است برای مشخص تر شدن مدل مانتو ژاکارد مزونی خود و ایجاد مرز در بین یقه و بدنه از نوارهای تزئینی و مغزی دوزی استفاده کنید. این کار باعث زیباتر به نظر رسیدن مدل مانتو ژاکارد مزونی شما می شود. از این تکنیک می توانید در بین دکوپ ها و جیب های مانتو خود نیز استفاده کنید.

مدل مانتو کتی ژاکارد، آیتمی کاربردی و ترند

اگر به دنبال یک مدل مانتو ترند و هیجان انگیز هستید، این قسمت برای شما است. با یک سرچ ساده متوجه می شوید که یکی از ترندترین و جدیدترین مدل های مانتو، مانتوهای کتی هستند. این آیتم زیبا و کاربردی را می توانید در مزون های لباس و پشت ویترین اکثر فروشگاه پیدا کنید. زیبایی این مدل مانتو به قدری زیاد است که همه افراد را مجاب کرده تا برای خرید آن اقدام کنند. اگر برای دوخت این مدل مانتو از پارچه های مرغوب استفاده شده باشد، مطمئنا قیمت آن بسیار است. در اکثر این مدل مانتوها از پارچه ژاکارد مجلسی استفاده می شود. مرغوبیت و کیفیت بالای این پارچه یکی از دلایل انتخاب طراحان لباس است. از طرفی تنوع طرح و رنگ این پارچه بسیار زیاد بوده و همه سلیقه ها را پوشش می دهد.

مدل-مانتو-کتی-ژاکارد،-آیتمی-کاربردی-و-ترند

برای داشتن این مدل مانتو ژاکارد مزونی، تنها کافی است که پارچه ژاکارد مجلسی را خریداری کرده و برای دوخت آن اقدام کنید. از آن جایی که مدل مانتو کتی، یکی از پرکاربردترین مانتوها است، برای دوخت آن باید حتما از پارچه ای استفاده شود که پرزدهی نداشته باشد. در غیر این صورت پس از چند بار استفاده و شستشو مانتو شما کیفیت اولیه خود را از دست می دهد و دیگر قابل استفاده نخواهد بود. یکی دیگر از نکات که باید در زمان انتخاب پارچه در نظر داشته باشید، چروک پذیری کم آن پارچه است. پارچه هایی که به سرعت چروک می شوند نمی توانند یک استایل مجلسی و زیبا را برای شما فراهم کنند. پارچه ژاکارد مجلسی یکی از پارچه هایی است که در عین زیبایی و چروک پذیری کم از کیفیت بالایی نیز برخوردار بوده و به یکی از وفادارترین آیتم های کمد لباستان تبدیل خواهد شد.

مدل مانتو ژاکارد مزونی با یقه‌های بزرگ و پرطرفدار

استفاده از یقه های کلاسیک طرفدارن مخصوص به خود را دارد. اما اگر به مدل های خاص و متفاوت علاقه دارید، این قسمت را تا آخر مطالعه کنید. یکی از آیتم هایی که می توانید در آن از ایده های متفاوت و جدید استفاده کنید، یقه مانتو شما است. برای داشتن یک مانتو مزونی زیبا باید کمی خلاقیت داشته باشید. یکی از یقه هایی که این روزها طراحان لباس از آن به فراوانی استفاده می کنند، یقه های بزرگ است. یقه های بزرگ برای دوخت مانتوهای اورسایز به فراوانی استفاه می شوند. این مدل یقه می تواند توجه مخاطب شما را به این قسمت از مانتو جلب کند. به همین دلیل بهتر است سایر آیتم های مانتو خود را به شکل کژوال و ساده در نظر بگیرید. با این کار یقه مانتو شما جلوه بیشتری خواهد داشت.

مدل-مانتو-ژاکارد-مزونی-با-یقه-های-بزرگ-و-پرطرفدار

همه شما به خوبی می دانید که برای دوخت یقه های برگردان باید از پارچه های آهاردار استفاده شود. استفاده از پارچه های ریزش دار به هیچ عنوان برای دوخت این مدل یقه پیشنهاد نمی شود. پارچه ژاکارد مجلسی با آهار بالایی که دارد یکی از بهترین گزینه ها برای دوخت این مدل یقه است. برای ایجاد ایستایی بیشتر می توانید از آستر کشی برای این مدل مانتو ژاکارد مزونی استفاده کنید. استفاده از پارچه ژاکارد مجلسی با طرح های بزرگ باعث زیباتر به نظر رسیدن یقه مانتو شما می شود. این مدل مانتو ژاکارد مزونی برای مهمانی ها، استفاده روزمره و قرارهای ملاقات دوستانه یک گزینه ایدئال و کاربردی است. مدل مانتو ژاکارد مزونی با یقه بزرگ به راحتی با سایر آیتم های استایل شما ست می شود و برای شما یک استایل جذاب را فراهم می کند.

منبع: پارچه‌نگاردیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :