المیرا فلاحیان در
5,058

عینک آفتابی های ترند بهار 1400 را بشناسید

عینک آفتابی های ترند بهار 1400 را بشناسید

اگرچه بسیاری از مردم بر این باورند که باید عینکی متناسب با صورت‌شان داشته باشد، اما بسیاری نیز معتقدند که باید مطابق ترند روز پیش بروند و عینک‌های ترند هر فصل را خریداری نمایند. با عینک‌های ترند بهار 1400 آشنا هستید؟ در ادامه این مطلب با چی بپوشم همراه باشید تا عینک آفتابی های ترند بهار 1400 را به شما معرفی کنیم.

عینک‌هایی که شیشه زرد دارند

عینک آفتابی ترند بهار

یکی از مهم‌ترین عینک آفتابی های ترند بهار 1400، عینک‌هایی هستند که شیشه زرد دارند. فرقی ندارد که فریم عینکتان استیل باشد یا پلاستیکی، شیشه زرد رنگ جلوه منحصر به فردی به صورت شما خواهند بخشید. این عینک‌ها برای افرادی که استایل کژوال دارند، مناسبند.

عینک‌های هشت ضلعی

عینک آفتابی ترند بهار

عینک‌های هشت ضلعی ابنتدا در مدل‌های محدودی ساخته می‌شدند، اما با افزایش محبوبت آن‌ها فریم‌های مختلفی به شکل هشت ضلعی ساخته شدند. فریمهای مختلف با ضخامت‌های متفاوت هر یک دارای زیبایی‌های خاصی هستند و از همین رو در این لیست قرار گرفته‌اند.

عینک‌هایی که فریم طلایی دارند

ین مدل از عینک‌های منحصر به فردی که در تصویر می‌بینید و در فریم آن رنگ طلایی به کار رفته است، یکی از ترندهای جذاب بهار و تابستان امسال خواهند بود. این مدل عینک‌ها معمولا برای صورت‌های کوچک انتخاب مناسبی نیستند.

عینک‌های گربه‌ای باریک

عینک آفتابی ترند بهار

عینک‌های گربه‌ای در چند سال اخیر به محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم رسیده‌اند. اگرچه این عینک‌های باریک گربه‌ای برای استایل‌های خاصی مناسبند، اما توسط متخصصان مد و فشن به عنوان یکی از ترندهای عینک در سال جدید شناخته شده‌اند.

عینک‌های گرد کوچک

عینک آفتابی ترند بهار

عینک‌های گرد کوچک در 2 سال گذشته نیز یکی از مهم‌ترین ترندهای بهار و تابستان به حساب می‌آمدند. این عینک‌ها در سال جدید نیز به ترند بودن خود ادامه می‌دهند. اگر به عینک‌های خاص علاقه‌مندید، این عینک‌ها مناسب شما خواهند بود.

عینک‌های پلنگی

عینک آفتابی ترند بهار

عینک‌هایی که فریمی با طرح پلنگی دارند نیز از دیگر عینک‌هایی هستند که ترند بهار و تابستان امسال می‌باشند. این مدل از عینک‌ها نیز معمولا برای تمام افراد با تمام استایل‌ها انتخاب مناسبی هستند و به همین خاطر نیز مدل‌های مختلفی از آن توسط برندهای مختلف ساخته شده‌اند.

عینک‌هایی که فریم دو رنگ دارند

اگر حس می‌کنید عینک‌های تک‌رنگ برایتان خسته کننده هستند، این مدل از عینک‌های دو رنگ را امتحان کنید. این عینک‌ها یکی از ترندهای عینک آفتابی امسال هستند که انتظار میرود مورد استقبال بسیاری نیز قرار گیرند.

نویسنده: المیرا فلاحیان

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :