۸ برند معروف پوشاک اسپانیایی را بیشتر بشناسید

0

تابستان و تعطیلات در اسپانیا رنگ و بوی دیگری دارد. وقتی به تابستان اسپانیا فکر می‌کنید، فقط شادی و جنب و جوش به ذهن شما خطور می‌کند. گشتن در شهرها، غذاهای خوش‌مزه و آفتاب طلایی آن ازجمله جاذبه‌های گردشگری اسپانیا هستند؛ اما این کشور علاوه بر جاذبه‌های تفریحی و گردشگری، برندهای لباسی همانند زارا، اسپرینگ فیلد، پول اند بیر، آرماند باسی، آدولفو دومینگوئز، برشکا، استرادیواریوس، ماسیمو دوتی دارد که می‌توانند به خوش‌پوشی شما کمک کنند. همراه چی بپوشم باشید تا با ده برند لباس اسپانیایی بیشتر آشنا شوید.

 

برند لباس اسپانیایی زارا

زادگاه برند زارا در اسپانیا، ارتکسوی، گالیسیا است. این برند متخصص در تولید لباس‌های مردانه، زنانه و کودکانه است. در کنار تولید لباس این برند به کار تولید اکسسوری هم می‌پردازد. ویژگی زارا مقرون‌به‌صرفه بودن و کیفیت بالای محصولاتش است.

برند لباس اسپانیایی ؛ 10 برند معروف پوشاک اسپانیایی را بیشتر و بهتر بشناسید

 

 

برند لباس اسپانیایی اسپرینگ فیلد

برند اسپرینگ فیلد، جوانان، نوجوانان رده‌های سنی ۲۰ تا ۳۰ سال را هدف قرار داده است. لباس‌های این برند به راحتی معروف هستند. با برند اسپرینگ فیلد آخرین روند دنیای مد و لباس را می‌توانید دنبال کنید.

برند لباس اسپانیایی اسپرینگ فیلد

 

برند لباس اسپانیایی پول اند بیر

پول اند بیر، لباس‌های راحتی برای مردان و زنان تولید می‌کند. تولیدات این برند، با بهره‌گیری از روند مد دنیا و همچنین روند اجتماعی مردم در لباس پوشیدن دوخته و تولید می‌شوند.

برند لباس اسپانیایی پول اند بیر

 

برند لباس اسپانیایی آرماند باسی

برند آرماند باسی، لباس‌های مردانه و زنانه‌ای مخصوص سن ۲۵ تا ۳۵ تولید می‌کند که علاوه بر راحتی و کیفیت بالا، مدرن و به روز هم هستند. آرماند باسی علاوه بر لباس، اکسسوری های بی‌نظیری همانند کمربند، ساعت، جواهرات و کفش هم تولید می‌کند.

 

برند لباس اسپانیایی آدولفو دومینگوئز 

این برند که در میانه لیست ما قرار دارد، لباس‌های ظریف و باشکوهی برای مردان و زنان طراحی می‌کند. در لباس‌های زنانه، الیاف به کار رفته لوکس و از جنس عمدتاً ابریشم هستند.

برند لباس اسپانیایی آدولفو دومینگوئز 

 

برند لباس اسپانیایی برشکا

برشکا برندی است که لباس‌های روز مردانه و زنانه تولید می‌کند. اکثر محصولات شرکت مقرون‌به‌صرفه و مخصوص ورزش یا برای جوانان تهیه می‌شود.

برند لباس اسپانیایی برشکا

 

برند لباس اسپانیایی استرادیواریوس

این برند به صورت اختصاصی لباس بانوان تولید می‌کند. اکثر دختران جوان از این برند، برای مراسم‌های مجلسی لباس تهیه می‌کنند. این برند اسپانیایی به تولید اکسسوری نیز می‌پردازد.

 

برند لباس اسپانیایی ماسیمو دوتی

این برند به راحتی توانسته است در لباس‌های روزمره‌ای که تولید می‌کند، استایل و پیچیدگی مد را ترکیب کند. هرچند شاید قیمت‌های این برند گران باشند؛ اما برای کسانی که به دنبال ظرافت و کیفیت بالا هستند؛ صرف مقداری هزینه، آن‌چنان‌که باید و شاید مهم نیست.

 

 

مطالب مرتبط:

۱- برند بریونی ؛ برند اوت کوتور پوشاک مردانه ایتالیایی

۲- چگونه از برندهای معروف لباس بخریم؟

۳- راهنمای شروع کسب و کار در دنیای مد

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :