اشتباهاتی که تیپ شما را خراب می‌کند

0

راه های بسیاری برای ساختن یک استایل شیک و زیبا وجود دارد اما یک اشتباه کوچک می تواند این استایل زیبا را به طور کلی از بین ببرد. بسیاری از خانم های تازه کار وقت و هزینه زیادی را صرف خرید لباس های شیک و هماهنگ کردن آن ها با هم می کنند ولی با فراموش کردن یک نکته کوچک و یک اشتباه به ظاهر قابل اغماض تیپ خود را از بین می برند. اما چطور می توان از این خطا ها جلوگیری کرد؟ اشتباهاتی که تیپ شما را خراب می‌کند کدامند؟

اشتباهاتی که تیپ شما را خراب می‌کند

چروک بودن لباس ها
مهم نیست مانتوی که به تن کرده اید چقدر زیبا باشد، اگر این مانتو پر از چروک باشد به هیچ عنوان خوش تیپ به نظر نخواهید رسید. این مساله درباره همه لباس های شما صادق است. پس حتما هنگام انتخاب لباس ها برای بیرون رفتن به چروک نبودن آن ها دقت کنید. داشتن یک اتوی بخار در منزل برای چنین مواقعی بسیار مفید است.

ست بودن بیش از حد
همه خانم ها علاقه دارند لباس های خود را با هم ست کنند و این را یک مزیت در استایل خود می دانند اگر چه این مطلب صحیح است اما زیاد روی در ست کردن جزو اشتباهات استایل است چون مشخص می شود که شما تلاش زیادی برای این هماهنگی انجام داده اید و تلاش زیاد در دنیای مد مذموم است. گاهی ناهماهنگی های هنرمندانه استایل زیبا تری می سازد.

اشتباهاتی که تیپ شما را خراب می‌کند

لکه های آرایش
حتما افرادی را دیده اید که لکه های کرم پودر روی یقه مانتو و شال آن ها خودنمایی می کند. در مورد این افراد چه فکری می کنید؟ این اتفاق از اشتباهات رایج مد است که نباید در استایل هیچ خانم خوش لباسی دیده شود. پس حتما با فیکس کردن آرایش خود از آن پیشگیری کنید.

خطوط مشخص لباس زیر
یکی از فجایع مد که باعث نابودی هر استایلی می شود این اتفاق است. برای پیشگیری از آن باید اولا لباس زیر مناسب و اندازه خود را انتخاب کنید دوم این که از پوشیدن لباس های تنگ خودداری کنید به خصوص اگر چاق هستید.

پاشنه کفش ساییده
هر چقدر هم که لباس های شما شیک و خوش ترکیب باشد اگر پاشنه کفش شما ساییده و کثیف باشد شما خوش تیپ به نظر نخواهید رسید. پس حتما در اصرع وقت کفش های خود را تمیز کنید و به تعمیر یا تعویض پاشنه های ساییده اقدام کنید.

مطالب مرتبط:

1- اشتباه بزرگ در خريد لباس و راه حل هاي آن

2- 5 راز خريد موفق لباس

3- اصول خريد شلوار جين مناسب

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :