آیا خانم ها باید صورت خود را بتراشند؟!

در این مقاله می خواهیم به این سوال بپردازیم که آیا استفاده از ماشین های مو بر و یا تیغ روی صورت بانوان کار درستی است یا خیر؟ با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

یکی از آرایشگران معروف سلبریتی ها خانم کیت سومرویل در مصاحبه اش با روزنامه ی تایمز به این سوال پاسخ می دهد و می گوید: “این کار چیزی بیشتر از حذف موی زائد است. ابتدا من این کار را برای حذف مو انجام می دادم ولی بعد ها متوجه شدم که این یک راه خوب برای ورقه شدن پوست است و آرایشی که بعدا روی پوست انجام می شود را خیلی بهتر روی آن نگه می دارد.”

آیا خانم ها باید صورت خود را بتراشند؟!

البته سلبریتی های زیادی این کار را انجام می دهند و یافتن آن ها در یوتیوب و شبکه های اجتماعی کار سختی نیست ولی اگر از رشد موهای ضخیم تر و تیره تر روی صورتتان می ترسید متخصص پوست خانم الیزابت هیل می گوید: ” این فکر غلط است. خانم های ژاپنی را نگاه کنید که این کار میان آن ها با نام ” kao sori ” خیلی رایج است و نتیجه ی خوبی هم داده است.”

بانوان دنبال کننده ی سایت جی بپوشم آیا این کار را امتحان کرده اید؟ تجربه تان را با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط:

1- 7 ماده ی غذایی که جوش صورت را تشدید می کند

2- راه های جلوگیری از سوزش صورت بعد از اصلاح

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

3- چگونه صورت بدون جوش داشته باشیم

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :