همین امروز این کفش‌های زنانه را بخرید

هر لباس زنانه نیازمند کفش مناسب خود است اما همیشه محدودیت‌های مالی اجازه این را به ما نمی‌دهد که کفش مناسب لباس خود را بخریم! بنابراین باید کفش‌های ضروری و پر کاربرد زنانه را بشناسیم و حداقل یک جفت از آن‌ها را در کمد لباس خود داشته باشیم. همین امروز این کفش‌های زنانه را بخرید.
۱- کفش کتانی
هر شخصی چه خانم و چه آقا برای پیاده روی و کار کردن در باغچه حیاط و حتی استفاده در محل کار به کفش کتانی نیاز دارد. نوع و مدل کتانی بستگی به سبک زندگی شما دارد.

ad banner

همین امروز این کفش‌های زنانه را بخرید
۲- صندل زنانه
شما به یک صندل برای راه رفتن در ساحل، کنار استخر و حتی خانه نیاز دارید. برخی از خانم‌ها صندل همراه با تزیینات و رنگ‌های مختلف را دوست دارند و برخی دیگر ترجیح می‌دهند صندل ساده استفاده کنند. از انواع صندل‌های تخت برای مهمانی‌ها و خرید در روزهای گرم تابستان استفاده کنید.

همین امروز این کفش‌های زنانه را بخرید
۳- کفش زنانه پاشنه بلند
هر خانمی باید یک کفش زنانه پاشنه بلند در کمد خود داشته باشد. بهترین انتخاب برای شما رنگ مشکی است چون با هر لباسی به راحتی ست می‌شود.

همین امروز این کفش‌های زنانه را بخرید

۴- بوت ساق‌دار مشکی یا قهوه‌ای
بوت‌های ساق دار همراه یک شلوار جین یا کشی بسیار زیبا می‌شوند. بوت چرم به خاطر اینکه آب به داخل آن نفوذ نمی‌کند بهترین گزینه برای فصل پاییز و زمستان است. با داشتن یک جفت از این نوع بوت‌ها می‌توانید در تمام طول سال از آن استفاده کنید. پس به مراقبت و لکه گیری آن اهمیت دهید.

همین امروز این کفش‌های زنانه را بخرید

۵- صندل طرح مردانه

این مدل کفش زنانه که با الهام از صندل مردانه تهیه شده است بهترین انتخاب برای تابستان و بهار است. البته اگر به فکر ست کردن شلوار مناسب با این کفش هستید، پیشنهاد ما به شما شلوار پارچه‌ای و کتان است.

همین امروز این کفش‌های زنانه را بخرید

مطالب مرتبط:

۱- نکات مهم در انتخاب کفش عروس

۲- نکاتی برای مراقبت از کفش چرم

۳- نحوه ست کردن کیف و کفش

۴- هر مدل کفش زنانه را با چه لباسی بپوشیم

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 03 مارس 2017

مرسی از مقاله مفیدی که در مورد کفش زنانه نوشته بودیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :