استایل‌های ستاره پسیانی؛ بازیگری که همه‌چیز تمام است و قدرش را نمی‌دانید!

ستاره پسیانی بازیگر جوانی است که در طول سال‌های فعالیتش توانسته نقش‌های مختلفی را در مدیوم‌های مختلف سینما، تئاتر و تلویزیون ایفا کند. در بسیاری از مواقع هم بسیار موفق ظاهر شده است. نگاهی به استایل او تحلیل تیپش نشان می‌دهد که این بازیگر پرکار در انتخاب لباس هم به‌دنبال امتحان‌کردن مدل‌ها و طرح‌های مختلف است. ویژگی‌های دیگر استایل او چیست؟ در ادامه به تحلیل استایل ستاره پسیانی می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

بررسی استایل ستاره پسیانی

علاقه به استایل‌های متنوع

بررسی استایل ستاره پسیانی

پسیانی از استایل‌های مختلف استفاده می‌کند. او به مدل یا سبک خاصی خود را محدود نمی‌کند. برای تدارک‌دیدن استایل خود به سراغ لباس‌های مختلف می‌رود. همین علاقه‌اش به تنوع است که باعث شده در موقعیت‌های مختلف از او تیپ‌های متنوعی ببینیم. میل به تنوع از ویژگی‌های جذاب استایل کسانی می‌تواند باشد که مشهور هستند و زیر نگاه دوربین‌ عکاسان و مردم قرار دارند. با تحلیل استایل ستاره پسیانی متوجه می‌شویم که او گاهی کلاسیک می‌پوشد و گاهی به استایل‌های آوانگارد ابراز علاقه می‌کند. در بعضی از موقعیت‌ها هم به سبک مینیمال لباس می‌پوشد. در هر حال، چیزی که مشخص است، علاقه و میل او به آزمودن سبک‌ها و مدل‌های مختلف پوشش و استایل است.

اهمیت‌دادن به استایل و موقعیت

بررسی استایل ستاره پسیانی

از جذاب‌ترین ویژگی‌های استایل ستاره پسیانی باید به توجه‌اش به درس‌کدها (dress code) اشاره کرد. منظور از درس‌کد چیست؟ منظور همان کدهای پوششی است؛ یعنی رعایت تناسب میان استایل و موقعیتی که در آن شرکت می‌کنید. ستاره به این موضوع اهمیت زیادی می‌دهد. تقریبا در تمام دفعاتی که در جشنواره یا موقعیتی رسمی حضور داشته، به پوشش خود و داشتن استایلی متناسب با شرایط اهمیت داده است. افراد مشهور باید به درس‌کدها اهمیت بدهند. این کارشان نشان می‌دهد که برای حضور خود و مخاطبانشان ارزش قائل هستند. در تصویر بالا، پسیانی در جشنواره فیلم فجر شرکت داشته است و عناصر استایل او کاملاً متناسب با موقعیتی رسمی هستند. رنگ‌ها و جنس بخش‌های مختلف استایل در هماهنگی با یکدیگر هستند و کیف کلاچ هم انتخاب بسیار خوبی بوده است.

استفاده از اکسسوری‌ها

بررسی استایل ستاره پسیانی

اکسسوری‌ها می‌توانند استایل‌ها را دوست‌داشتنی‌تر کنند. در بسیاری از مواقع، بهترین لباس‌ها هم بدون وجود اکسسوری‌در استایل جلوه مناسبی ندارند. ستاره پسیانی از اکسسوری‌ها به‌خوبی استفاده می‌کند. او سلیقه خوبی در این زمینه دارد. در تصویر بالا او از دست‌بندی ساده و ظریف برای تکمیل استایلش استفاده کرده است. ساعت او هم ساده و زیبا است و گزینه مناسبی در کنار بخش‌های دیگر تیپ او به‌نظر می‌رسد.

توجه به آرایش صورت و موها

بررسی استایل ستاره پسیانی

در تحلیل استایل ستاره پسیانی باید به این نکته هم اشاره کنیم که علاوه بر رعایت کدهای پوششی به آراستگی موها و صورت هم توجه دارد. او همیشه موها و صورتش را به‌خوبی آرایش می‌کند و در این زمینه مرتب ظاهر می‌شود. برای آرایش موها معمولا به‌سراغ هایلایت می‌رود و صورتش هم در بیشتر مواقع با رژی قرمزرنگ و عناصری از آرایش کلاسیک مانند ریمل مشکی و پوست سفید آرایش می‌شود. هنرپیشه‌ها معمولا از کمک استایلیست‌ها یا گریمورها برای حاضرشدن در جشن‌ها و موقعیت‌های مختلف استفاده می‌کنند. این چیزی است که در دنیای حرفه‌ای سینما رواج دارد. شاید در ایران به دریافت چنین کمک‌های تخصصی توجه زیادی نشود اما نمی‌توان از اهمیتشان غافل شد. برای حضوری آراسته و اثرگذار در مقابل دوربین‌ها باید به متخصصان مراجعه شود. ستاره پسیانی تلاش زیادی برای خوب ظاهرشدن می‌کند و احتمالاً او هم از طراحان لباس یا متخصصان گریم و آرایش مشورت‌ها و کمک‌هایی دریافت می‌کند.

علاقه به ست‌کردن رنگ‌های خنثی

بررسی استایل ستاره پسیانی

رنگ‌های خنثی برای شرکت در مراسم مختلف مناسب هستند. هم استایل‌های رسمی با این رنگ‌ها زیبا و مناسب می‌شوند و هم استایل‌های غیررسمی و کژوال. ستاره به ست‌کردن رنگ‌های خنثی علاقه زیادی دارد. در استایل‌های او رنگ طوسی به‌وفور دیده می‌شود. در تصویر بالا هم او را می‌بینید با پیراهن و کتی طوسی و روسری صورتی روشن. کیف هم از همین رنگ انتخاب شده و استایل با وجود بوت‌های بلند قابل‌قبول و تقریباً چشم‌نواز شده است. از آنجایی که پیراهن نه بلندِ بلند است و نه کوتاه، شاید بهتر بود که به‌جای بوت بلند از نیم‌بوت استفاده می‌شد. در هر حال، نتیجه نهایی مطلوب است و رنگ خوبی هم دارد.

نقدهایی به استایل ستاره پسیانی

از ویژگی‌های شاخص استایل ستاره پسیانی که بگذریم، باید نقدهایی هم به آن وارد کنیم. نکاتی وجود دارد که رعایتشان می‌تواند توازن و تعادل بیشتری به استایل وارد کند. در ادامه درباره این نکات در تیپ ستاره پسیانی صحبت کرده‌ایم. نقدهایی درباره استایل او وجود دارد. چه نقدهایی؟

ژست‌های عکاسی نامناسب

بررسی استایل ستاره پسیانی

اگر می‌خواهید استایلتان بیشتر به چشم بیاید، باید ژست‌های خوبی داشته باشید. نشست‌وبرخاست‌تان روی استایلتان اثر مستقیمی دارد. در صورتی که مشهور باشید و مدام زیر نظر عکاسان قرار بگیرید که دیگر این موضوع اهمیت بیشتری هم پیدا می‌کند. ستاره به ژست‌گرفتن درست اهمیت زیادی نمی‌دهد. او در بسیاری از تصاویر، پُز یا همان ژست مناسبی برای عکس‌گرفتن ندارد. این در حالی است که استایل‌های منتخبش در بیشتر مواقع بسیار زیبا و متناسب‌اند. با کمی توجه به ایست و حضور در جلوی دوربین عکاسان می‌تواند نمره بالاتری از دنیای مدوفشن بگیرد.

رعایت‌نکردن آراستگی استایل

بررسی استایل ستاره پسیانی

یکی از مشکلات استایل ستاره پسیانی در این است که آراستگی را به‌اندازه کافی رعایت نمی‌کند. منظور این نیست که او نامرتب است یا به کدهای پوششی علاقه‌ای ندارد ولی برخلاف میزان وقت و دقتی که او برای تدارک‌دیدن استایلی مناسب صرف می‌کند در زمینه توجه به ایست لباس و نظم آن روی تن کمی بی‌دقت است. مرتب‌بودن با توجه به ایست بخش‌های مختلف لباس روی تن شکل می‌گیرد. برای مثال، در تصویر بالا، ستاره را می‌بینید که لباس‌هایی خوش‌رنگ، خوش‌دوخت و مناسب به تن دارد اما بی‌توجهی به ایست لباس‌ها روی تن کمی آشفتگی در خروجی استایل ایجاد کرده است.

در آخر

با تحلیل استایل ستاره پسیانی متوجه می‌شویم که او به امتحان‌کردن استایل‌های مختلف علاقه‌مند است و خود را در حصار مدل یا سبک خاصی اسیر نمی‌کند. ستاره مانند نقش‌هایش در طراحی استایل برای خود هم ماجراجویانه عمل می‌کند و ضمن توجه به تناسب استایل و موقعیتی که در آن قرار می‌گیرد، مدل‌های مختلفی از لباس را به تن می‌کند. نظرتان درباره استایل او چیست؟ فکر می‌کنید که باید چه نمره‌ای بگیرد؟ در میان خوش‌پوش‌های دنیای سینما برایش جایی در نظر می‌گیرید؟

نیلوفر شهدوست
نویسنده: نیلوفر شهدوست


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :