مصی روشن در
1,228

با ترفندهای اعضای خانواده سلطنتی، از ابتدا تا انتهای مهمانی بدرخشید!

با ترفندهای اعضای خانواده سلطنتی، از ابتدا تا انتهای مهمانی بدرخشید!

گاهی از دیدن یک سبک لباس و کفش و استایل پوشیدن، سلبریتی‌ها تعجب می‌کنیم و از خود می‌پرسیم چطور این همه جلب توجه می‌کنند؟ چطور این کفش پاشنه بلند را تحمل می‌کنند؟ چطور به ذهنشان رسیده که این جزییات را به کار ببرند؟

single_content ad banner

درخشش خانواده سلطنتی در مهمانی

خب مشخص است؛ درصد کمی خودشان و درصد زیادی استایلیست‌ها و مشاوره‌های تخصصی که می‌گیرند، کار را برای آن‌ها آسان می‌کند. اما این موضوع به این معنا نیست که ما هیچ و ما فقط نگاه! نه این رازها کشف شدنی هستند. مثل مواردی که این خانواده سلطنتی انگلیسی، منظورمان پرنسس دایانا، کیت میدلتون و مگان مارکل است، در این سال‌ها رعایت کرده‌اند و می‌توان با یادگیری از آن‌ها، حسابی از مهمانی پیش رو لذت برد.

شادی از راه می‌رسد با کیف‌های کلاچ!

اوضاع همین نبود و همین هم نخواهد ماند و به زودی و رفتن به سمت بهار و شکوفه زدن امیدهای تازه، مهمانی هم شروع می‌شود. اگر بخواهیم با یکی از خوشتیپ‌ترین زنان مشهور دنیا شروع کنیم، دیانا انتخاب خوبی است. او یکی از مواردی که همیشه به یاد داشت، خصوصا در مراسم خیلی رسمی و جشن‌های تجملی، بردن کیف کلاچ با خودش و نمایش دادن آن بود.

درخشش خانواده سلطنتی در مهمانی

نمایش دادن نه به این معنا که آن را روی صحنه می‌برد و به رخ دیگران می‌کشید نه. او از این کیف خیلی زیر پوستی در هنگام پیاده شدن از ماشین (البته این می‌تواند شامل حال ما نشود و خیلی دور از ذهن است) یا در مواقع صحبت کردن استفاده می‌کرد و آن را این طرف و آن طرف می‌برد.

درخشش خانواده سلطنتی در مهمانی

البته شما اگر از این اداو اصول‌ها خوشتان نمی‌آید، به دست گرفتن یک کیف کلاچ قناعت کنید و بدانید این کیف‌ها مهره مار دارند و به شما استایل خاصی می‌دهند، با وجود اینکه سال‌های سال است این کیف‌ها طراحی و عرضت می‌شوند.

ای شاخ‌تر برقصا؛ اما با کفش پاشنه بلند مناسب

همه خانم‌ها خاطره‌ای از یک مهمانی خوب دارند که با یک کفش نامناسب و البته پاشنه بلند، به معنای واقعی ویران شده است! گذشته از کیفیت و رعایت طراحی کفش از نظر ارگونومی (مطابقت با فرم بدن) که می‌تواند تا اندازه زیادی خیال شما را از این نظر راحت کند، نکته‌های ریز دیگری هم هستند که از چشم مخفی می‌مانند.

یکی از نکته‌هایی که از پرنسس دایانا گرفته تا کیت میدلتون و مگان مارکل آموخته اند، این است که چگونه از هرگونه لغزش مرتبط با استایل و کفشی که پوشیده‌اند جلوگیری کنند. آن‌ها کفش پاشنه بلند را با نیم تا یک شماره بزرگتر از پای‌شان انتخاب می‌کنند تا پشت پای‌شان تاول نزند و این احساس را در زمان برگشت به خانه نداشته باشند که گویا پای‌شان ساعت‌ها در دهان یک کوسه بوده است.

صاف مثل کف دست؛ درخشنده مانند آیینه

گاهی این اشتباه را می‌کنیم که با کفش پاشنه بلندِ خوب جوراب نمی‌پوشید؛ این موضوع علاوه بر خستگی و اذیت پا به دلیل متصل شدن به بدنه کفش باعث ایجاد بو و مهمتر از همه اینها «لغزش» پا در کفش می‌شود. این موضوع را کیت میدلتون همیشه در نظر دارد و برای همین جوراب‌های شفاف و نازک را هیچ وقت از یاد نمی‌برد.

این جوراب‌های شیشه ای، اصلی‌ترین استایل مخفی در هالیوود و کاخ باکینگهام است، زیرا به پوشندگان خود توهم پاهای کاملاً صاف را می‌دهد. با این حال، پوشیدن آن‌ها با کفش پاشنه بلند می‌تواند یک دردسر هم داشته باشد: لیز خوردن و جمع شدن جوراب. راه حل چیست؟ مانند کیت جوراب شلواری، با پدهای چسبنده بپوشید تا علاوه بر زیبایی، راحت هم باشید.

کفی چرمی فراموش نشود

اگر سمتی در مهمانی دارد که باید زیاد روی پای‌تان بیایستید و یا برقصید؛ یا می‌خواهید جدیدترین مانورهای هنر حرکات موزون خود را به نمایش بگذارید، ابتدا یک جفت کفی چرمی تهیه کنید.

درخشش خانواده سلطنتی در مهمانی

این اکسسوری‌های بالشتکی که گفته می‌شود کیت میدلتون از آن‌ها استفاده می‌کند، راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد و قلب دوم‌تان هم از شما تشکر خواهد کرد!

درخشش چشم‌ها

راز داشتن چهره شاداب، چیست؟ اگر از مگان مارکل بپرسید، که پیش از این هنرپیشه بوده است؛ می‌گوید هر کاری می‌خواهید بکنید؛ بکنید اما درخشش چشم‌هایتان را فراموش نکنید.

درخشش خانواده سلطنتی در مهمانی

مدادهای چشم براق که برای داخل چشم هستند و زدن پودرهای درخشان به گوشه چشم‌هایتان می‌تواند، شما را دوست داشتنی؛ گرم و صمیمی و امیدوار به زندگی نشان دهد.دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :