المیرا فلاحیان در
1,238

بانوان سلطنتی ترفندهای زیبایی‌شان را فاش کردند؛ راز زیبایی کیت کشف شد!

بانوان سلطنتی ترفندهای زیبایی‌شان را فاش کردند؛ راز زیبایی کیت کشف شد!

همانطور که می‌دانید خانواده سلطنتی قوانین خاصی برای استایل و آرایششان دارند. اما طبیعتا رازهایی دارند که آن‌ها را زیباتر نشان می‌دهد. در این مطلب به بررسی رازهای زیبایی بانوان خانواده سلطنتی پرداخته‌ایم.

راز زیبایی بانوان خانواده سلطنتی

کرلی کردن پایین موها

راز زیبایی بانوان سلطنتی

کیـت میـدلتـون پیـش از ازدواج مـعمـولا موهای خود را کاملا صاف می‌کرد، اما حـالا، آن‌ها را صـاف می‌کند، امـا پاییـن موهـا را کرلـی یا همان فر می‌کند. این مـدل مـو در عین سادگی بسیار شیک است. به خصوص برای اعضای خانواده سلطنتی که نمی‌توانند مدل موی خاص داشته باشنـد.

میکاپ متمرکز روی چشم‌ها

راز زیبایی بانوان سلطنتی

اگر دقت کرده باشید، کیت میدلتون معمولا آرایـش ملایـمی روی صـورت خود دارد، اما این بانـوی سلطنـتی اخیـرا سعـی می‌کنـد آرایـش صورتـش متـمرکز روی چشمانـش باشد. از سایه‌های قهوه‌ای و اسموکی کمـک می‌گیـرد تا ظاهـری جـذاب و آرایـشی نـه چندان غلیظ داشته باشد.

لوازم آرایش برای آماده شدن سریع

راز زیبایی بانوان سلطنتی

اعضای خانواده سلطنتی باید همیشه آماده حاضر شدن در مقابل مردم و دیده شدن در انظار باشند. پرنسس یوژنی، یکی از اعضای خانواده سلطنتی می‌گوید همیشه یک برنزر و یک ریمل در کیـف خـود دارد تا در مسیـر رسیدن به رویدادهای مختلف آماده شـده و در انظار ظاهـر شـود.

مدل موهای ساده

راز زیبایی بانوان سلطنتی

اعضای سلطنتی مدرن امروز از مدل موهای پیـچیـده و سنگیـن بیـزارند. آن‌هـا سعـی می‌کننـد موهایـی شیـک و براق و در عیـن حال ساده داشته باشند. رانیا، ملکه اردن، از آن دسته افراد سلطنتی است که به زیبایی و در عیـن حـال درخـشـندگی موهـای خـود اهمیت بسیار زیادی قائل است.

رنگ پوست طبیعی

راز زیبایی بانوان سلطنتی

مگان مارکل بعد از ازدواج با پرنس هری، از کرم پودرهای رنگ طبیعی و سبک استـفاده کرد. به گونه‌ای که کک و مک‌های صورتـش هم پیدا باشند.در ضمن بهتر است کرم پودر را با بیوتی بلندرها به صورت خود بزنید و نه با استفاده از براش آرایشی.زیرا در اینصورت آرایـش شـما طبیـعی‌تر خواهـد بـود.

رژلب‌هایی با رنگ کلاسیک

راز زیبایی بانوان سلطنتی

شارلن، پرنسس موناکو، ترسی از زدن رژ لب رنگی ندارد. اما سعـی می‌کند تناژهـایی از رنـگ قرمـز را انتخـاب کنـد. رنگ‌‌هایـی که معمولا قدیمی نمی‌شوند و جذابیت خـود را حفظ می‌کنند. پرنسـس شارلن از آن دستـه افراد سلطنتی است که معمولا آرایش ساده و شیـکی روی صـورت دارد.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :