مدل رول کردن لباس‌ها

0

گاهی برای داشتن یک چمدان، ساک و یا یک کشوی لباس مرتب و جادار دچار مشکل می‌شویم. معمولا خانم‌ها عادت دارند برای مرتب کردن لباس، آنها را تا می‌کنند و به صورت افقی یا عمودی در کشو قرار می‌دهند اما در این مقاله روشی را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا علاوه بر اینکه فضای داخل کشو حفظ شود از چروک شدن لباس هم جلوگیری شود. روش رول کردن لباس پیشنهاد ما به شماست. اما هر لباسی روش خاصی برای رول کردن دارد که در این مقاله چند روش برای رول کردن لباس‌ها بیان می‌کنیم. 
رول کردن تاپ و تی شرت
تی شرت یا تاپ را روی یک سطح صاف پهن کنید و چین و چروک‌های آن را با دست صاف کنید. صاف کردن چین و چروگ گامی اصلی در روند رول کردن است که اگه درست انجام نشود هنگام باز کردن تی شرت شما چروک خواهد بود.

مدل رول کردن لباس‌ها
آستین‌های تی شرت را به طرف داخل تا کنید و دوباره با دست چین و چروک آن را بگیرید. اگر آستین لباس بلند است، آستین‌ها را به طرف داخل به صورت x روی هم قرار دهید. و سپس از قسمت یقه لباس شروع به رول کردن لباس کنید.

روش رول کردن لباس ها
رول کردن شلوار
شلوار را روی یک سطح صاف پهن کرده و از وسط تا کنید طوری که جیب پشت شلوار به سمت رو باشد. و سپس چین و چروک‌های آن را با دست هموار می‌کنیم.
از قسمت کمر شلوار رول کردن را آغاز کنید.

روش رول کردن لباس ها
رول کردن دامن
دامن را روی یک سطح صاف پهن کنید، طوری که کمر آن به طرف شما باشد. دامن را از دو سمت به طرف داخل تا کنید به طوری که دو طرف آن در مرکز به هم برسند و یا کاملا روی هم قرار بگیرند. با دو دست از کمر رو به پایین شروع به تا کردن کنید و در عین حال حواس‌تان به چروک نشدن دامن باشد.

روش رول کردن لباس ها
رول کردن اقلامی که زود چروک می شوند
لباس را همراه آویز در یک کاور پلاستیکی قرار داده و سمت راست و چپ آن را به سمت داخل تا کنید و سپس آن را به سمت آویز رول کنید.

روش رول کردن لباس ها

مطالب مرتبط:

1- روش های ساده برای تمیز کردن لباس های سفید

2- راهنمای جامع مرتب کردن کمد لباس

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :