روش‌های ساده برای تمیز کردن لباس سفید

تمیز نگه داشتن لباس‌های سفید کار بسیار دشواری است و تمیز کردن آن کاری دشوارتر. همیشه پوشیدن‌های متعدد و طولانی و شستشوی مکرر باعث می‌شود این لباس‌ها دچار تغییر رنگ شوند و دیگر به سفیدی روز اول نباشند. از طرف دیگر استفاده از سفیدکننده‌ها به الیاف لباس آسیب می‌زد و باعث کاهش عمر آن می‌شود. در این مقاله چند روش ساده و طبیعی برای تمیز کردن لباس سفید به شما آموزش می‌دهیم که آسیبی به لباس‌های شما وارد نمی‌کنند. پس اگر تعدادی لباس سفید محبوب در خانه دارید این مقاله را با عنوان روش‌های ساده برای تمیز کردن لباس سفید بخوانید.

ad banner

برای پاک کردن لکه‌های لباس سفید

روش‌های ساده برای سفید کردن لباس‌ها

لباس‌های سفید به راحتی لک می‌شوند. برای پاک کردن این لکه‌ها دو لیتر آب را در یک کتری بزرگ بریزید و بجوشانید و سپس یک قاشق غذاخوری نمک به آب اضافه کنید. آب سه لیمو ترش بزرگ را بگیرید و به همراه یک چهارم پیمانه پودر رختشویی به محلول اضافه کنید. لباس‌ها را در این محلول به  مدت 40 دقیقه خیس کرده و دو یا سه بار آبکشی کنید تا کاملا تمیز شود.

سفید تر کردن لباس‌های سفید

روش‌های ساده برای سفید کردن لباس‌ها

این روش بیشتر برای از بین بردن لکه عرق زیر بغل لباس‌های سفید کاربرد دارد. یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را مستقیما روی لکه بریزید و یک نصفه لیمو را روی محل بمالید و 15 دقیقه به حال خود بگذارید و سپس با آب گرم بشویید.

یک سفید کننده طبیعی

روش‌های ساده برای سفید کردن لباس‌ها

این روش لباس‌های سفید شما را بدون آسیب سفیدتر خواهد کرد. دو لیمو ترش را برش داده و داخل یک لیتر آب جوشیده قرار دهید سپس لباس‌های سفید خود را داخل آن بگذارید تا 40 دقیقه خیس بخورند سپس آن‌ها را بشویید.

مطالب مرتبط:

1- چگونه لکه زیر بغل را از روی پیراهن سفید پاک کنم؟

2- از بین بردن لکه سفید لباس مشکی

3- مراقبت از لباس های سفید در تابستان

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :