مریم فخری در
1,259

استایل بارداری ریانا باز هم سوژه شد؛ خانم‌های باردار، یاد بگیرند!

استایل بارداری ریانا باز هم سوژه شد؛ خانم‌های باردار، یاد بگیرند!

ریانا و لئوناردو دیکاپریو در تصاویری که در مراسم سینما کان لاس وگاس به ثبت رسیده است، در کنار یکدیگر دیده شده‌اند.

ریانا و دیکاپریو

این مراسم که یک مجمع برای گردهمایی هنرمندان دنیای صدا و تصویر است، هر ساله در شهر لاس وگاس برگزار می‌شود. امسال نشست سینما کان از ۲۴ تا ۲۷ آوریل در «سزار پالاس» لاس وگاس برگزار شد. بازیگران و خواننده‌های زیادی در طی این چند روز در این رویداد دیده شدند.

ریانا و دیکاپریو

ریانا خواننده محبوب باربادوسی که دومین بارداری خود را می‌گذراند، نیز با استایلی جالب و بحث‌برانگیز در این مراسم دیده شد. او پیراهن جینی را به تن داشت که به صورت زیر و رو و دولایه بود. شلوار و کفش‌های او نیز به پیراهنش متصل شده بود.

ریانا و دیکاپریو

او این لباس را از برند YProject انتخاب کرده بود. همچنین ریانا در این مراسم اعلام کرد که در پروژه جدید «اسمورف‌ها» قرار است صداگذاری یکی از کاراکترها را بر عهده داشته باشد.

ریانا و دیکاپریو

ریانا گردنبند و گوشواره‌هایی با سنگ‌های قیمتی آبی رنگ و زیبایی را در استایلش استفاده کرده و موهای جمع‌شده و سایه‌های آبی رنگ چشمش استایلش را تکمیل کرده بود.

ریانا و دیکاپریو

لئوناردو دیکاپریو، بازیگر محبوب مارتین اسکورسیزی که در اکثر آثار این کارگردان از جمله جدیدترین اثرش حضور دارد، برای حمایت و تجلیل از این کارگردان در مراسم سینما کان حضور داشت.

ریانا و دیکاپریو

او کت و شلوار مشکی رنگ و ساده‌ای را با تیشرتی طوسی رنگ همراه کرده بود. کفش‌های مشکی رنگ استایل او را تکمیل می‌کرد.

ریانا و دیکاپریو

در دیگر روزهای این مراسم شاهد حضور زندایا و تیموتی شالامه، بازیگران مطرح «تل ماسه» نیز بودیم. نظرتون در مورد استایل‌های ریانا و دیکاپریو در این مراسم چیه؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

سارا در تاریخ 03 می 2023

دکاپریو خیلی زشت شده و چاق قبلا لاغر و ظریف و زیبا بود الان خیلی بدفرم شدهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :