این بازیگر زیبا بخاطر فرم چشم‌هایش، تا مدت‌ها به آینه نگاه نمی‌کرد!

حتما آنیا تیلور جوی را می‌شناسید. آنیا تا چند سال پیش به عنوان مدل فعالیت می‌کرد و پس از تجربه بازیگری در فیلم ترسناک و کم‌بودجه The Witch در سال 2015، تصمیم گرفت به صورت کامل خودش را وقف بازیگری کند.

ad banner
چشم های آنیا تیلور جوی

آنیا 27 ساله است و قطعا وقتی حالا به گذشته نگاه می‌کند از تصمیمش برای کنار گذاشتن مدلینگ و تجربه بازیگری رضایت دارد. از آن زمان تا امروز او در تعداد زیادی از فیلم‌ها و سریال‌های با کیفیت حاضر شده و به ویژه به خاطر هنرنمایی در مینی سریال نتفلیکس در سال 2020 یعنی گامبی وزیر یا The Queen’s Gambit تحسین‌های فراوانی دریافت کرده است.

راز چشم‌های خانم بازیگرِ پسرکُش لو رفت

در هفته گذشته اما بخشی از صحبت‌های قدیمی این بازیگر راجع به عدم اطمینان به چهره و ظاهرش مورد توجه قرار گرفت و همین موضوع باعث شد نام او دوباره سر زبان‌ها بیفتد.

راز چشم‌های خانم بازیگرِ پسرکُش لو رفت

آنیا در حقیقت این صحبت‌ها را در سال 2016 و در 20 سالگی، در حین مصاحبه‌ای مفصل با مجله W انجام داده بود. او در این مصاحبه درباره همه‌چیز از حرفه مدلینگ گرفته تا کنار آمدنش با شهرت حرف زده بود.

راز چشم‌های خانم بازیگرِ پسرکُش لو رفت

در بخشی از همین مصاحبه مفصل بود که مصاحبه کننده از آنیا تیلور جوی درباره حس و رابطه‌اش با ظاهرش پرسید و از او سوال کرد که آیا هیچ‌وقت با ظاهرش به مشکل خورده است؟ “تو چشم‌های بسیار بزرگ و زیبایی داری و چشم‌های تو فاصله زیادی از هم دارند. زمانی که کودک بودی، هیچ‌وقت این موضوع باعث ناراحتی یا اضطرابت شده بود؟”

راز چشم‌های خانم بازیگرِ پسرکُش لو رفت

آنیا در پاسخ به این پرسش با قلبی شکسته درباره زمانی حرف زد که دقیقا به خاطر همین موضوع مورد تمسخر و تحقیر قرار گرفته و آشکار کرد که این موضوع چقدر در آن زمان زندگی را برای او سخت کرده بود.

راز چشم‌های خانم بازیگرِ پسرکُش لو رفت

“آن روز را خوب به خاطر دارم. من هنوز بچه بودم و تا پیش از آن هیچ‌وقت به این فکر نکرده بودم که چشم‌هایم مشکلی دارند. آن وقت‌ها هنوز فیسبوک بسیار محبوب بود و من از طرف شخصی روی تصویری از یک ماهی تگ شده بودم. محتوای آن پیام این بود که تو شبیه به این ماهی هستی چون چشم‌هایت زیادی از هم فاصله دارند.”

راز چشم‌های خانم بازیگرِ پسرکُش لو رفت

“تماشای چنین تصویری اصلا برایم لذت‌بخش نبود و اطمینان دارم که نمی‌توانم میزان واقعی اندوهم از آن مقایسه را برایتان توضیح دهم.” آنیا پس از گفتن این جمله‌ها آشکار کرد که به خاطر همان شوخی بی‌رحمانه تا مدت زیادی توانایی نگاه کردن به صورت خودش در آیینه را نداشته است.

راز چشم‌های خانم بازیگرِ پسرکُش لو رفت

“پس از آن شوخی برای مدتی بسیار طولانی به آیینه نگاه نکردم. البته من در حال حاضر هم خیلی به خودم نگاه نمی‌کنم.” آنیا در ادامه برای مصاحبه‌کننده توضیح داد که چگونه همین اتفاق باعث شد بیشتر به درون خودش کشیده شود و در نتیجه همین رشد احساس نارضایتی‌اش از ظاهرش بسیار کم‌تر شد.

راز چشم‌های خانم بازیگرِ پسرکُش لو رفت

جالب است بدانید به محض اینکه این صحبت‌های قدیمی این بازیگر محبوب دوباره دیده شد، هواداران او در تمام شبکه‌های اجتماعی برای حمایت و دفاع از او شروع به کار کردند.

راز چشم‌های خانم بازیگرِ پسرکُش لو رفت

بیشتر کاربران درباره این صحبت کرده بودند که آنیا بازیگری بسیار خوش چهره است و نمی‌توان به ظاهر او ایرادی گرفت. اما بسیاری از کاربران هم درباره “استانداردهای غیرواقع‌گرایانه زیبایی” حرف زده بودند. استانداردهای عجیب و غریبی که از طرف هالیوود و رسانه‌های بزرگ به خورد مردم داده می‌شود و هر شخصی که با این استانداردها مطابقت نداشته باشد(درواقع تمام دختر و پسرهای نرمال) باید احساس زشت بودن کند.

راز چشم‌های خانم بازیگرِ پسرکُش لو رفت

یکی از کاربران نوشته بود:”واقعا غم‌انگیز است. فکر کنید تمام این فشارها به این دلیل است که آنیا یک چهره منحصر به فرد و واقعی دارد و شبیه آدم‌معروف‌های شبکه‌های اجتماعی با هزاران عمل یا کارداشیان‌ها نیست.” و کاربران دیگری به توییت اخیر آریانا گرانده اشاره کرده بود. این خواننده در این توییت درباره آسیب‌های جدی بی‌پروا نظر دادن درباره ظاهر دیگران در شبکه‌های اجتماعی حرف زده بود.

راز چشم‌های خانم بازیگرِ پسرکُش لو رفت

شما درباره این موضوع چه فکر می‌کنید؟ از آن دسته از افرادی هستید که زیبایی را نسبی و سلیقه‌ای می‌دانند یا فکر می‌کنید می‌توان فرمول‌هایی همه‌شمول برای زیبایی ارائه داد؟ تابحال به تاثیر استانداردهای غیرمعمولی رسانه‌ها و سلبریتی‌ها بر روان یک دختر یا پسر نوجوان فکر کرده‌اید؟

 

منبع: برترین‌ها

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 01 می 2023

واقعا چهرش دوستداشتنیه. من که اصلا متوجه چیز غیرعادی نشدم، چون کاملا همه ی اجزای صورتش قشنگ و طبیعیه 😊🥰👍ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :