تحریریه چی بپوشم در
3,733

ست کردن کیف قرمز محبوب این روزها که باید یاد بگیرید و خوشپوش‌تر شوید!

ست کردن کیف قرمز محبوب این روزها که باید یاد بگیرید و خوشپوش‌تر شوید!

وقتی برای خرید کیف می‌رویم عموما سعی می‌کنیم رنگ‌هایی خنثی را انتخاب کنیم که با همه رنگ لباس و سبک آرایشی ست می‌شوند. این در حالی است که کیف، نه تنها به عنوان یک وسیله کاربردی، بلکه یک نوع اکسسوری است که با برجستگی‌اش می‌تواند استایل شما را خاص و متفاوت نشان دهد.

ست کردن کیف قرمز

در این میان ما می‌توانیم با استفاده از یک کیف قرمز، در حالی که سایر لباس‌هایمان پالت رنگی متضادی دارند، سرد هستند یا خنثی، به شکلی جسورانه به آن برجستگی ببخشیم. پس با خیال راحت برای خرید کیف قرمز آماده شوید تا راهنماتو به شما بگوید با چه رنگ لباس‌هایی می‌توانید آن را ست کنید.

لباس طوسی با کیف قرمز

1

لباس‌هایی به رنگ طوسی با طیف‌های رنگی متفاوت و یک کیف قرمز می‌تواند یک استایل جذاب برای شما به همراه داشته باشد. شاید از نظر بصری نتوانیم دلیلی علمی بیاوریم که چرا یک رنگ با رنگی دیگر همخوان هستند، اما در مورد لباس طوسی و کیف قرمز باید بگوییم که استفاده از یک رنگ گرم در حالی که سایر بخش‌های استایل سرد هستند می‌تواند یک تناقض شگفت‌انگیز به وجود آورده و کیف را برجسته‌ترین بخش لباس‌ها کند. حال ممکن است برخی از کیف‌های قرمز چند درجه آبی‌تر باشند که نسبت به طیف رنگی طوسی می‌تواند همخوان‌تر و بهتر هم باشد.

لباس سورمه‌ای با کیف قرمز

1

شاید باورتان نشود، ولی اگر سورمه‌ای و سفید در کنار یکدیگر می‌توانند یک استایل شیک و فراموش نشدنی برای شما بسازند که به شدت لاکچری به نظر می‌رسد، اضافه کردن یک کیف قرمز به چنین استایلی می‌تواند یک گام عالی باشد. حال بسته به نوع لباس شما، کیف قرمز می‌تواند دوشی، دستی یا کراس باشد.

لباس شتری با کیف قرمز

1

رنگ شتری و هماهنگ کردن طیف‌های رنگی متفاوت از پالت رنگی قهوه‌ای در کنار یک کیف قرمز هم می‌تواند استایلی منحصربه فرد برای شما بسازد. شتری رنگی گرم است، و زمانی که با رنگ قرمز ترکیب می‌شود درحالی که به نظر متناقض می‌رسند اما در نهایت باعث می‌شوند که کیف قرمز به شدت برجسته به نظر برسد.

لباس با پترن قرمز با کیف قرمز

1

یکی دیگر از راه‌های ست کردن کیف قرمز با لباس‌ها این است که لباسی انتخاب کنیم با پترن، گل‌ها یا الگوهای قرمز. در این حالت ممکن است زمینه اصلی هر رنگی باشد، اما ریزه‌کاری‌ها قرمز هستند. در این صورت کیف قرمز ما با لباس ست می‌شود. (فراموش نکنید که حتی دوخت قرمز در یک لباس سفید رنگ هم می‌تواند زمینه‌ی مناسبی را فراهم کند برای استفاده از کیف قرمز.

لباس سفید با کیف قرمز

1

تا به حال دقت کرده‌اید که اگر روی پارچه‌ای سفید یک لکه قرمز بیافتد، آن لکه تا چه حدی برجسته است؟ حال فرض کنید که وقتی لباسی سفید پوشیده‌اید، یک کیف قرمز دست بگیرید. در این میان می‌توانید کفش‌هایتان را هم قرمز در نظر بگیرید تا تعادل بیشتری در استایل شما به وجود آید.

ست اکسسوری با کیف قرمز

1

فرقی ندارد که لباس‌های شما چه رنگی داشته باشد، ست کردن اکسسوری‌ها با هم می‌تواند از نظر رنگی تعادل را به استایل شما بازگرداند. حال اگر یک کیف قرمز دارید می‌توانید آن را با گل سر، زیورآلاتی مثل گوشواره، گردنبند، دستنبد، روسری و اکسسوری‌های دیگرتان ست کنید.

 

منبع: راهنماتو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :