نگاهی به برند رالف و روسو

رالف و روسو یک برند بریتانیایی در تولید محصولات لاکچری و لباس‌های سفارشی مجلسی است. این برند عمر چندانی ندارد اما توانسته در طول کمتر از یک دهه فعالیت در کنار برندهایی مثل شانل و دیور جزو برندهای رسمی اوته کوتور در جهان قرار بگیرد. در این مطلب نگاهی به برند رالف و روسو و چگونگی شکل گیری و طراحی آن می‌اندازیم.

نگاهی به برند رالف و روسو

تامارا رالف و مایکل روسو زوج بریتانیایی در سال ۲۰۰۷ برند رالف و روسو را در لندن بنیان‌گذاری کردند که تامارا رالف مدیریت طراحی و مایکل روسو سمت مدیرعاملی این برند را بر عهده دارد. تامارا رالف در خانواده‌ای به دنیا آمده است که سه نسل کار طراحی و دوخت لباس‌های سفارشی را بر عهده داشته‌اند و همین مساله از کودکی باعث علاقه وی به مد و فشن شد.

نگاهی به برند رالف و روسو

 تامارا رالف از ۱۲ سالگی کار طراحی لباس را شروع کرد و در ۱۵ سالگی مشتری‌های خاص خود را داشت. او پس از پایان تحصیلات مدرسه به سیدنی رفت و در رشته دیزاین تحصیل کرد سپس به لندن بازگشت و برند رالف و روسو را بنیان نهاد. در سال ۲۰۱۳ بیانسه خواننده معروف آمریکایی از وی درخواست کرد تا لباس وی را برای مراسم تحلیف باراک اوباما طراحی کند و همین اتفاق باعث شهرت برند رالف و روسو شد.

نگاهی به برند رالف و روسو

با انتخاب مجله فورچون رالف و روسو در سال ۲۰۱۳ به عنوان ۴۰ فرد موفق زیر ۴۰ سال در کنار افرادی مثل ماریسا مایر و مارک زوکربرگ قرار گرفتند. در حال حاضر برند رالف و روسو جزو ۱۱ برند برتر در میان لباس‌های سفارشی قرار دارد و افرادی مثل آنجلینا جولی، آیشواریا رای و شاهزادگان عربی جزو مشتریان آن هستند.

نگاهی به برند رالف و روسو

مطالب مرتبط:

۱- پل اسمیت طرح لباس مردانه

۲- توری برچ طراح موفق امریکایی

۳- ایسی میاکه طراح خلاق ژاپنی

۴- عزالدین علیه طراح معروف لباس جهان عرب را بشناسید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما



ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :