با لباس مجلسی بنفش چه کفشی بپوشیم؟

اگر شما یک لباس بنفش مجلسی دارید پس باید در انتخاب کفش مناسب با آن هم دقت کنید. البته خیلی هم سخت نیست چون لباس بنفش با طیف وسیعی از رنگ‌ها چه رنگ خنثی و چه رنگ شاد و تند به راحتی هماهنگ می‌شود. بنابراین این رنگ لباس مجلسی را می‌توان با تیپ‌های رسمی و کلاسیک و هم تیپ‌های شادتر و سرزنده ست نمود و کفش مناسب آن را پوشید. با لباس مجلسی بنفش چه کفشی بپوشیم؟

لباس مجلسی بنفش و کفش مشکی

اگر پیراهن مجلسی بنفش براقی دارید که بسیار خیره کننده است و جلب توجه می‌کند، یک کفش خیلی ظریف لازم دارید و اگر ترجیح می‌دهید ظاهری کاملا کلاسیک و رسمی داشته باشید، یک کفش مشکی انتخاب کنید. از آنجایی که شما یک رنگ لباس شما تند است، کفش‌های پاشنه‌دار مشکی انتخاب بسیار مناسبی برای شما هستند.

با لباس مجلسی بنفش چه کفشی بپوشیم؟

با لباس مجلسی بنفش چه کفشی بپوشیم؟
لباس مجلسی بنفش و کفش بنفش

اگر اصرار دارید لباس‌تان را با کفش و کیف و جواهرات هم رنگش ست کنید، کاملا اشتباه می‌کنید زیرا خانم‌های شیک پوش با این روش کیف و کفش‌شان را انتخاب نمی‌کنند. اما با این وجود اگر مایلید می‌توانید تن رنگ کفش‌تان با رنگ لباس یکی نباشد. می‌توانید یک پیراهن بنفش ساده کوتاه را با یک صندل پاشنه بلند بنفش بپوشید.

با لباس مجلسی بنفش چه کفشی بپوشیم؟

با لباس مجلسی بنفش چه کفشی بپوشیم؟

با لباس مجلسی بنفش چه کفشی بپوشیم؟
لباس مجلسی بنفش و کفش قرمز و صورتی

اکثر خانم‌ها فکر می‌کنند با لباس مجلسی بنفش بهتر است از یک کفش سیاه و یا بنفش استفاده کنند و این دو رنگ تنها انتخاب‌های مناسب برای این رنگ لباس هستند، اما می‌توان گفت ست کردن دو رنگ شاد و زنده اغلب منجر به بوجود آمدن یک ترکیب رنگی بسیار جذاب می‌شود. مثلا اگر یک لباس بنفش می‌پوشید، می‌توانید یک کفش قرمز تند یا صورتی انتخاب کنید. اما برای اینکه بیش از حد برق نزنید بهتر است از یک کفش مات استفاده کنید.

با لباس مجلسی بنفش چه کفشی بپوشیم؟
کفش طرح دار

راحت ترین راه برای جذاب‌تر کردن هر لباسی این است که روی طرح و بافت آن کار کنید. در این صورت انتخاب کفش‌هایی که دارای چاپ شبیه پوست حیوانات هستند مثل کفش‌های پلنگی و یا گوره خری و پوست مار، بهترین راه برای رسیدن به این هدف است و به هر لباسی ست می‌شود.

با لباس مجلسی بنفش چه کفشی بپوشیم؟مطالب مرتبط:

۱- ست های لباس صورتی برای خانم ها

۲- انتخاب کت و شلوار مجلسی زنانه

۳- چند مدل لباس مجلسی دخترانه

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شما

sara در تاریخ 14 ژانویه 2018

عالی بود …
لباس مجلسی بنفش ولی خیلی کاربردی نیستارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :