chadmin در
196

5 کرم پودر خارق‌العاده با بافت سبک که برای مهمانی‌های نوروزی مناسبند؛ حتما این کرم پودرها را بخرید!

5 کرم پودر خارق‌العاده با بافت سبک که برای مهمانی‌های نوروزی مناسبند؛ حتما این کرم پودرها را بخرید!

یک زیرسازی خوب روی صورت می‌تواند پوست را بسیار طبیعی جلوه دهد و در زیبایی تاثیر به سزایی بگذارد. اگر زیرسازی خوب انجام نشود علاوه بر اینکه باعث مصنوعی شدن حالت پوست صورت می‌گردد، رنگ‌های آرایشی را نیز به خوبی نمایان نمی‌‌کند. بنابراین استفاده از یک کرم پودر خوب که بافت سبکی داشته و روی پوست احساس سنگینی ایجاد نکند برای مهمانی‌های نوروزی بسیار مهم است و پوست صورت را روشن و شاداب‌ نشان می‌دهد.

کرم پودر با بافت سبک

1- کرم پودر مک

این کرم پودر که یک کرم پودر حرفه‌ای به شمار می‌رود، توسط برند آرایشی معروف و محبوب مک تولید شده است. این کرم پودر باعث ایجاد پوشش بالا و طبیعی بر روی پوست شده و بافت بسیار سبکی روی پوست ایجاد می‌کند. علاوه بر آن این کرم پودر برای انواع مختلف پوست‌ مناسب بوده و SPF 15 دارد. این مدل کرم پودر مک از پوست در برابر نور خورشید محافظت کرده و باعث می‌شود پوست در برابر آسیب‌های نور خورشید حفظ شود. قیمت اورجینال این کرم پودر حدود 2 میلیون تومان است.

1-کرم پودر مک

2- کرم پودر شیگلم

کرم پودر شیگلم که یک کرم پودر با پوشش مات، ماندگاری بالا و بافت بسیار سبک است، پوستی بی‌عیب و نقص با ظاهری مات و طبیعی ایجاد می‌کند. علاوه بر آن این کرم پودر فرمولاسیون خاص و منحصر به فرد همراه با ماندگاری طولانی مدتی دارد و ظاهری صاف و یکدست به پوست می‌بخشد. کرم پودر شیگلم دارای فرمولاسیون ویژه‌ و حاوی مواد مرطوب‌کننده است که پوست را نرم و لطیف نگه داشته و از خشکی و ترک‌های آن جلوگیری می‌کند. قیمت اورجینال این کرم پودر 1 میلیون و 200 هزار تومان است.

2-کرم پودر شیگلم

3- کرم پودر شارلوت تیلبری

کرم پودر شارلوت تیلبری را به جرات می‌توان یکی از بهترین و معروف‌ترین کرم‌پودرها در دنیا دانست که برای ایجاد پوششی خیره‌کننده و بدون عیوب بر روی پوست بسیار مناسب است. علاوه بر آن این کرم پودر با بافت سبکی که دارد به پوست حالتی نرم و یکنواخت می‌بخشد و باعث ایجاد ظاهری طبیعی و خیره‌کننده می‌گردد. این کرم پودر به دلیل سبک بودن می‌تواند به عنوان یک کرم پودر برای مصرف روزانه انتخاب مناسبی باشد که به پوست انرژی و جوانی خارق‌العاده‌ای می‌بخشد. قیمت اورجینال این کرم پودر 2 میلیون تومان است.

3-کرم پودر شارلوت تیلبری

4- کرم پودر توفیسد

کرم پودر معروف توفیسد که دارای فرمولاسیون منحصر به فرد و مخصوص به خود است، برای پوست‌های چرب و مختلط انتخاب مناسبی به شمار می‌رود. این کرم پودر بدون روغن بوده و با پوششی که روی پوست ایجاد می‌کند باعث ایجاد بافتی مخملی و یک میکاپ بی‌نقص برای ایام نوروز می‌شود. علاوه بر آن این کرم ‌پودر دارای بافت سبکی بوده که به هیچ وجه احساس سنگینی روی پوست ایجاد نمی‌کند. این کرم پودر به دلیل داشتن فرمولاسیون ویژه‌، پوست را مات کرده و از درخشش و براقیت آن می‌کاهد. قیمت اورجینال این کرم پودر 2 میلیون و 900 هزار تومان است.

4-کرم پودر توفیسد

5- کرم پودر نارس

کرم پودر نارس یکی از بهترین و محبوب‌ترین کرم پودر‌های موجود در بازار است که با بافت سبک و پوشانندگی بالا برای مهمانی‌های عید انتخاب بسیار مناسبی به شمار می‌رود. این کرم پودر به دلیل ماندگاری بالایی که دارد برای مدت زمان طولانی در بهترین حالت باقی می‌ماند. علاوه بر آن این کرم پودر با ساختار ویژه خود توانسته به عنوان بهترین کرم پودر سبک برای مصرف روزانه شناخته شود و طرفداران زیادی را به خود جذب کند. قیمت اورجینال این کرم پودر 2 میلیون و 900 هزار تومان است.

5-کرم پودر نارس

 

منبع: کاماپرس

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :