زیباترین زنان هالیوود پا روی فرش قرمز کن گذاشتند؛ ممنون که پیر نمی‌شوید!

دیشب یکی از شب‌های شلوغ جشنواره کن محسوب می‌شد و هنرمندان زیادی را روی فرش قرمز این مراسم دیدیم. جولیان مور و ناتالی پورتمن، دو بازیگر شگفت‌انگیز و زیبای دنیای سینما نیز با استایل‌هایشان روی فرش قرمز کن ۲۰۲۳ درخشیدند.

پورتمن و مور در کن

دیشب در فرش قرمز فیلم «می دسامبر» (May December) به کارگردانی تاد هینز و با بازی ناتالی پورتمن، جولیان مور و چارلز ملتون، بازیگران این فیلم همراه با کارگردان روی فرش قرمز کن حضور پیدا کردند.

پورتمن و مور در کن

جولیان مور، بازیگر مطرح ۶۲ ساله، با پیراهن سبز خوش‌رنگ که مدل آستین‌های کلوشش به سرشانه‌ای حجیم ختم می‌شد، در این مراسم دیده شد.

پورتمن و مور در کن

ناتالی پورتمن زیبا نیز که در شب دیگری او را به عنوان مهمان فرش قرمز «منطقه‌ مورد علاقه» (The Zone of Interest) با لباسی از کالکشن‌های قدیمی دیور ولی با استایلی بسیار زیبا دیده بودیم، شب گذشته با لباسی دکلته که دامن آن با الهام از گلبرگ‌های یک گل طراحی شده بود، روی فرش قرمز ظاهر شد.

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

پورتمن و مور در کن

این لباس نیز از کالکشن‌های قدیمی دیور انتخاب شده بود. ناتالی پورتمن سفیر این برند است. به دلیل وجود دامن حجیم و پف این لباس، پورتمن برای بالا رفتن از پله‌ها از چارلز میلتون، همبازی‌ش در فیلم «می دسامبر» کمک گرفت.

پورتمن و مور در کن

نظرتون در مورد استایل این دو بازیگر محبوب چیه؟

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :