المیرا فلاحیان در
1,135

ناتالی پورتمن با استایلش روی فرش قرمز کن همه دنیا را متعجب کرد!

ناتالی پورتمن با استایلش روی فرش قرمز کن همه دنیا را متعجب کرد!

چند روزی از شروع فستیوال کن می‌گذرد و هرروز تعدادی سلبریتی روی فرش قرمز این فستیوال قدم می‌زدند و ژست‌های جذابی هم برای عکاسان و خبرنگاران می‌گیرند. یکی از بازیگرانی که دیروز روی فرش قرمز قدم گذاشت، ناتالی پورتمن، بازیگر محبوب هالیوود بود. این بازیگر برای ایفای نقش در فیلم The Zone Of Interest به فستیوال کن آمده و باید اعتراف کنم که بعد از دیدن استایل او روی فرش قرمز، کاملا متعجب شدم. در ادامه نگاهی به استایل شیک این بازیگر روی فرش قرمز کن داشته‌ایم.

ناتالی پورتمن در کن

لباسی تکراری با ظاهری متفاوت

چیزی که باعث میشد از دیدن ناتالی پورتمن روی فرش قرمز کن متعجب شویم، حضور او نبود، بلکه استایل و مدل پیراهن او بود. فارغ از اینکه از معدود دفعاتی بود که ناتالی را با لباسی غیر از مشکی از برند دیور می‌دیدیم، این لباس خاص و جذاب ناتالی را بارها تن سلبریتی‌های دیگر هم دیده بودیم.

ناتالی پورتمن در کن

البته که این موضوع بدی نیست و ناتالی حق دارد لباسی تکراری را از برندی که سفیر تبلیغاتی آن است بپوشد. باید بپذیریم که این پیراهن جذاب هم تن ناتالی جذابیت‌های خاص خودش را دارد و او را متفاوت‌تر از همیشه کرده است. این پیراهن پر زرق و برق را پیش از این جولیا مایکلز خواننده مشهور آمریکایی در مراسم MTV سال 2017 پوشیده بود.

ناتالی پورتمن در کن

به جز این خواننده، آنجلا بیبی، بازیگر محبوب هم در مراسم رونمایی از مجسمه مومی‌اش در سال 2018، این لباس را پوشیده بود.

ناتالی پورتمن در کن

جواهرات جذاب برند شوپارد

ناتالی پورتمن این لباس را آنقدر متفاوت پوشیده بود که انگار پیش از این هیچکس این لباس را ندیده بود و لباس فقط و فقط برای ناتالی طراحی شده است. او زیبایی لباسش را با گردنبند متفاوت و جذابش از برند شوپارد ست کرده بود. این گردنبند که کریستال‌های آبی رنگ داشت، همخوانی زیبایی با رنگ لباس خاص ناتالی پورتمن داشت.

ناتالی پورتمن در کن

نظر شما درباره استایل این بازیگر مشهور چیست؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :