المیرا فلاحیان در
1,446

جولیان مور، زیباترین گردنبند فستیوال کن را به گردن کشید!

جولیان مور، زیباترین گردنبند فستیوال کن را به گردن کشید!

در مراسم افتتاحیه فستیوال کن، جولیان مور، بازیگر 61 ساله و مشهور آمریکایی است. این بازیگر لباس مشکی و جذابی به تن کرده بود، اما آیتمی که در استایل او، بیشترین توجه را به خود جلب می‌کرد، گردنبند سبز و منحصر به فرد او بود. لباس این بازیگر مشهور از برند Bottega Veneta بود. این لباس زیبا به خوبی بر اندام بی‌نقص جولیان مور نشسته بود و بار دیگر باعث شد که همه بدانند، افرادی که وارد میانسالی شده‌اند هم می‌توانند اندامی زیبا و بی‌نقص داشته باشند. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با استایل جولیان مور در فستیوال کن و گردنبند منحصر به فرد او بدهیم.

single_content ad banner

گردنبند جولیان مور

گردنبندی خاص از برند بولگاری

همانطور که اشاره کردیم لباس زیبای جولیان مور از برند بوتگا ونتا بود و زیبایی این لباس را گردنبندی با سنگ‌های سبز تکمیل میکرد. این گردنبند خاص که البته بسیار سنگین به نظر می‌رسید، از برند مطرح بولگاری بود. در روزهای اخیر، این گردنبند حتی بیشتر از لباس او مورد توجه قرار گرفته است.

گردنبند جولیان مور

نکته جالب دیگر در رابطه با جولیان مور رنگ موهای اوست که در طی این سال‌ها تغییری نداشته و از زیباترین زنان مو مسی شناخته می‌شود. در ادامه تصاویری از جولیان مور و این گردنبند جنجالی می‌بینید:

گردنبند جولیان مور

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

حسام در تاریخ 20 می 2022

خیلی زیباست مبارکش باشهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :