خانم‌های چاق چطور بوت ساق کوتاه بپوشند؟

بوت‌های ساق کوتاه از مدل‌های محبوب کفش زنانه است که همه به آن علاقه دارند و همه خانم‌ها به یک جفت از این بوت‌ها نیاز دارند. اما خانم‌های چاق که دارای اضافه وزن و عدم تناسب در اندام هستند چطور؟ آیا آن‌ها نیز می‌توانند از این بوت‌ها استفاده کنند؟ خانم‌های چاق چطور بوت ساق کوتاه بپوشند؟

اندام خود را بپذیرید

همه خانم‌های چاق مانند هم نیستند و هریک ترکیب اندامی خاصی دارند که باید این ویژگی‌ها را در انتخاب لباس‌ها در نظر بگیرند. خانم‌هایی که پاهای لاغری دارند و بالاتنه آن‌ها چاق است مشکل چندانی در استفاده از بوت ساق کوتاه ندارند پس روی صحبت ما با خانم‌هایی است که پاهای چاقی دارند و می‌خواهند بوت ساق کوتاه بپوشند. اندام خود را بشناسید و ویژگی‌های آن را تشخیص داده و بپذیرید و سعی کنید بر اساس آن لباس و کفش انتخاب کنید.

خطای دید ایجاد کنید

نکته مهم در پوشیدن بوت برای خانم‌های چاق این است که کفش و شلوار خود را همرنگ کنند. این حالت خطای دیدی ایجاد می‌کند که پاها را لاغرتر نشان می‌دهد. البته رنگ انتخابی بهتر است مشکی یا خیلی تیره باشد.

خانم‌های چاق چطور بوت ساق کوتاه بپوشند؟

بوت را روی شلوار قرار دهید نه زیر آن

شلواری که می‌پوشید باید به گونه‎ای باشد که بتوانید بوت را روی آن قرار دهید. چون اگر بوت را زیر شلوار قرار دهید پاها چاق‌تر از آن چه که هستند دیده می‌شوند.

بوت پاشنه بلند انتخاب کنید

یک ترفند ساده برای لاغرکردن پاها در هنگام استفاده از بوت ساق کوتاه این است که بوت را پاشنه بلند انتخاب کنید. این کار قد شما را بلندتر و پاها را کشیده‌تر می کند.

به اندازه بودن بالای بوت دقت کنید

هنگام خرید بوت اگر قسمت بالایی آن تنگ است و پاهای شما را اذیت می‌کند آن را نخرید. این بوت‌ها پاهای شما را چاق‌تر نشان می‌دهند.

مطالب مرتبط:

1- بوت های ضروری پاییزی

2- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید؟

3- چگونه در زمستان بوت بخریم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :