دامن پلیسه را به سبک مشهورترین افراد بپوشید!

دامن های پلیسه یکی از داغ ترین ترندهایی هستند که در سال‌های اخیر در کانون مد و فشن قرار گرفته‌اند. اگر دنبال ظاهری کاملاً زنانه هستید، این دامن‌ها یکی از بهترین گزینه‌ها و آیتم‌های کلاسیکی هستند که برای خانم‌ها در هر سن و با هر تیپ بدنی مناسبند.شما می‌توانید این دامن‌ها را به روش‌ها و با لباس‌های مختلف ست کنید که ما در اینجا بعضی از بهترین ایده‌های پوشیدن دامن پلیسه را برای شما آورده شده‌ایم.

ad banner

دامن پلیسه با با کت چرمی

کت‌های چرمی، به خصوص کت‌های برش‌دار با دامن‌های پلیسه تک رنگ خیلی خوب هماهنگ می‌شوند. این کت‌های چرمی آیتم‌های کلاسیکی هستند که سال‌هاست از مد نیفتاده‌اند. اگر به ظاهر مونوکروم علاقه دارید، یک کت چرم مشکی با دامن پلیسه مشکی بپوشید. این ظاهر باعث می‌شود بلندتر و لاغرتر به نظر برسید.

استایل با دامن پلیسه

دامن پلیسه با کت‌های جین

پوشیدن کت‌های جین هم با دامن پلیسه توصیه شده. آنها نسبت به کت‌های چرمی کمی ظاهر شما را غیررسمی‌ می‌کنند ولی خیلی خوب با دامن‌های پلیسه هماهنگ می‌شوند.

استایل با دامن پلیسه

در این پوشش می‌توانید کفش‌های کتانی پایتان کنید که در این صورت ظاهری راحت‌تر خواهید داشت. این پوشش با دامن پلیسه میدی یا پلیسه ماکسی بهتر جواب می‌دهد. اما اگر می‌خواهید ظاهری کمی رسمی‌تر پیدا کنید کفش‌های پاشنه‌دار، نیم بوت یا چکمه‌های بلندتر تا زانو بپوشید.

دامن پلیسه با پلیور ساده

پوشیدن دامن پلیسه با یک پلیور ساده یا یقه اسکی تنگ ظاهری مینیمال و باکلاس به وجود می‌آورد این ظاهر شیک است و برای هوای سردتر یک انتخاب عالی به حساب می‌آید. با این ترکیب می‌توانید از کمربند پهن و یا باریک استفاده کنید.

استایل با دامن پلیسه

اگر بلوز و دامن شما تک‌رنگ باشد روی آن می‌توانید پالتوی رنگی یا شطرنجی تا محدوده زانو حتی کمی بلندتر بپوشید. اگر هوا سردتر باشد انتخاب یک کت پشمی گزینه‌ای مناسب است. در صورت علاقه‌مندی به ظاهر غیررسمی کت اورسایز جواب می‌دهد.

یقه کراواتی با دامن پلیسه

پیراهن دگمه‌دار حالا چه یقه مردانه باشد چه یقه کراواتی با دامن پلیسه جور درخواهد آمد و ظاهری کاملا زنانه و ظریف ایجاد می‌کند این ویژگی مخصوصا وقتی با کفش پاشنه بلند پوشیده می‌‌شود، کامل خواهد شد.

استایل با دامن پلیسه

ویکتوریا بکهام از آن دسته هنرمندانیست که به این استایل علاقه‌مند است.

استایل با دامن پلیسه

تی‌شرت طرح گرافیکی و دامن پلیسه تک رنگ

یک تاپ یا تی‌شرت طرح گرافیکی با دامن پلیسه تک رنگ جواب می‌دهد البته عکس آن هم ترکیب خوبی خواهد شد.

استایل با دامن پلیسه

لوازم جانبی دامن پلیسه

جدا از ترکیب ماهرانه رنگ در مورد ست کردن دامن پلیسه لازم است به لوازم جانبی هم دقت زیاد داشته باشید. به عنوان نمونه، به پوشش وبلاگ‌نویس معروف، ایمی سانگ، که در هفته مد پاریس 2019 شرکت کرده بود دقت کنید. دامن ماکسی پلیسه صورتی او با کت، کمربند و بلوز یقه اسکی‌اش همه یک تونالیته رنگی دارند.

استایل با دامن پلیسه

این انتخاب به ایمی ظاهری نیمه رسمی و البته سرزنده و شاداب داده اما به اکسسوری او هم توجه داشته باشید. گردن‌بندهای ایمی سانگ و کیفش طوریست که پوشش او را به راحتی می‌تواند از استایل خیابانی یا مناسب برای محیط کار خصوصی به استایلی برای مهمانی تبدیل کند. بنابراین اگر در انتخاب بلوز زیر کت و لوازم جانبی‌تان کمی زیرکی به خرج دهید خیلی ساده خواهید توانست از یک ترکیب لباس برای موقعیت‌های مختلف استفاده کنید.

ست نکردن دامن پلیسه به سبک  ژاکلین فرناندز

اگر می‌خواهید ساختارشکن باشید و شیوه‌های معمول ‌ست کردن دامن پلیسه را دنبال نکنید مثل ژاکلین فرناندز، بازیگر و مدل بحرینی سریلانکایی 36 ساله، کت ورزشی با دامن پلیسه بپوشید.

استایل با دامن پلیسه

ژاکلین برای اینکه رنگ کتش بیشتر به چشم بیاید و به طور مشخص نشان دهد که هوادار چه تیمی است دامنش را از بین رنگ‌های گرم و پرحرارت انتخاب نکرده و یک دامن نقره‌ای پوشیده.

استایل با دامن پلیسه

اصلا فکر نکنید که این کت‌های ورزشی زمخت و ضخیم و در تضاد با این مدل دامن هستند. دامن پلیسه می‌تواند هر لباسی را فانتزی نشان بدهد حتی کت اورسایز ورزشی. حالا اگر کت ورزشی نباشد کتی با همین مدل و اندازه با لوگوی شرکتی مخصوص و یا مثلا تصویر شخصیت معروف سینمایی که دوستش دارید هم می‌تواند با این دامن ست شود.

ناهماهنگی با دامن پلیسه

استایل با دامن پلیسه

اسکار آیزاک که پیش از فرش قرمز «شوالیه ماه» ریسک‌پذیری خود را در مورد پوشش نشان داده بود، با پوشیدن کت و دامن پلیسه خاکستری سر و صدا زیادی به پا کرد. این بازیگر به جای کت و شلوار استاندارد، کت و دامن پلیسه خاکستری با طراحی تام براون، به تن داشت. استایلیست اسکار ترجیح داد او یک کراوات مشکی و یک جفت جوراب مشکی ناهماهنگ که یکی ساده و دیگری راه راه سفید افقی داشت بپوشد. برای او یک پیراهن آکسفورد و چکمه‌های چرمی مشکی انتخاب شده بود.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :