با کدام طرح‌های پارچه خوش عکس می‌شوید؟

راه های مختلفی برای خوش عکس شدن وجود دارد که بسیاری از آن ها را می توان به راحتی فرا گرفت همچنین با انتخاب لباس های مناسب هم می توان فوتوژنیک و خوش عکس شد. اما چیزی که کمتر به آن توجه می شود طرح پارچه لباسی است که پوشیده اید. این طرح نقش زیادی در چگونه دیده شدن تصویر شما در عکس خواهد داشت. با نگاهی به تصاویر سلبریتی ها و چهره های مد می توان فهمید که آن ها از چه طرح هایی استفاده می کنند تا در عکس ها بهتر بیفتند. با کدام طرح‌های پارچه خوش عکس می‌شوید؟

طرح های ترکیبی

این لباس ها که از طرح های قدیمی پارچه اقتباس شده اند در مدتی که ترند شدند و برند های مطرحی مثل گوچی و کوچ لباس هایی با این طرح تولید کردند محبوبیت زیادی به دست آوردند و افراد مشهوری مثل سلنا گومز از این لباس های زیبا برای خوش عکس شدن خود استفاده کرده اند.

با کدام طرح‌های پارچه خوش عکس می‌شوید؟

طرح های گرافیکی

طرح هایی مثل چهارخانه و راه راه که باعث می شوند اندام شما بلند تر و لاغر تر به نظر برسد تاثیر زیادی هم در خوش عکس شدن شما دارند. با این طرح ها می تواند قسمت های زیباتر اندام خود را هایلایت کرده و قسمت های نه چندان زیبا را مخفی کنید. در این طرح ها رنگ های سیاه و سفید و روشن بیشتر توصیه می شود.

با کدام طرح‌های پارچه خوش عکس می‌شوید؟

طرح های باسمه کاری

این طرح ها که به آن ها در انگلیسی tie dyed  گفته می شود از ترند های تابستان اخیر بود و در تی شرت ها و دامن ها به وفور مشاهده شد. این طرح به لباس ها بعد سومی اضافه می کند که تاثیر آن بسیار بیشتر از لباس های با طرح های ساده است. طرح های تک رنگ یا دو رنگ این لباس ها با رنگ های خنثی و ملایم تاثیر بیشتری در خوش عکس شده شما دارد.

با کدام طرح‌های پارچه خوش عکس می‌شوید؟

مطالب مرتبط:

۱- چند نکته برای پوشیدن لباس های طرح دار

۲- چه طور فوتوژنیک باشیم؟

۳- راه پوشیدن لباس طرح دار مردانه

۴- راهنمای خرید و آشنایی با انواع پارچه ترگال

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :