مدیر سایت در
0

رایحه صابونی به چه معناست؟

رایحه صابونی به چه معناست؟

رایحه عطرهای صابونی را نباید با رایحه صابون، پودر رختشویی و یا صابون های قلیایی اشتباه گرفت. اگر نگاهی به صابون هایی چون داو و لوکس بیاندازید متوجه خواهید شد که این دسته از صابون ها حس شیرینی و بوی ملایمی را به شما القا خواهد نمود.  کارشناسان چی بپوشم در این مقاله سعی نمودند به معرفی بیشتر این دسته از عطرعا بپردازند. «رایحه صابونی به چه معناست؟» عنوان مقاله ای است که در ادامه در مورد آن بیشتر صحبت خواهیم نمود.

single_content ad banner

رایحه عطرهای صابونی چندان ماندگار نبوده و شباهتی زیادی به عطرهای کلاسیک ندارند و با توجه به ساختار خود معمولا مورد پسند بسیاری از افراد می باشد.

رایحه های شامپویی کدام اند؟

رایحه های شامپویی، عطری تمیز، ملایم، کمی شیرین، رقیق و حباب دار داشته و حالت عطرآگین خفیفی از آن ها به مشام می رسد که فاقد هرگونه طعم میوه، وانیل یا ادویه است. عموماً عطری بسیار تمیز را از خود به جا می گذارند که با ملاحظه و با وقار است! این قبیل رایحه ها عموماً در تولیداتی نظیر La nuit de L`Homme در نت ابتدایی به صورت گذرا ، Bvlgari BLV for Men در نت میانی به بعد و IDOLE de Armani زنانه پس از ماندگاری، قابل تشخیص و استشمام هستند.  ترکیبات مختلفی موجب بروز این سبک رایحه می شوند که از جمله آن ها می توان به زنجفیل اشاره نمود.

مطالب مرتبط:

1- چگونه دوام عطر خود را افزایش دهیم؟

2- روش اصولی خرید عطر برای خانم های جوان چیست؟

3- انتخاب عطر و راز و رمزهای مربوط به آندیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :