پاییز امسال چه شلوارهایی ترند هستند؟

اگر برای کامل کردن کمد پاییزی خود به ایده نیاز دارید، متن امروز را بخوانید. در این متن تمام شلوارهای مناسب پاییز را بررسی می‌کنیم و شما را در ست کردن آن‌ها راهنمایی می کنیم.

شلوار دمپا گشاد رنگی

اگر از استایل‌های زنده، رنگارنگ و در عین حال شیک خوشتان می‌آید، حتما سراغ این نوع شلوار بروید. به یاد داشته باشید که این شلوار باید فاق بلند (تا بالای کمر) باشد و همچنین در قسمت بالا مقداری جذب و تنگ باشد تا ظاهری زیبا داشته باشد. رنگ پیشنهادی ما به شما، قرمز است. می‌توانید این شلوار قرمز شیک را با مانتو و یا بافتی به رنگ نود ست کنید.

شلوار چهارخانه فیت

اگر عاشق استایل کلاسیک هستید، این شلوار برای شما بهترین گزینه است. شلوار چهارخانه انتخابی شما بهتر است فیت تن باشد و بلندی آن تا مچ باشد. رنگ پیشنهادی ما به شما (مانند تصویر) ترکیبی از سورمه‌ای و سبز است که می‌توانید آن را با تاپ سورمه‌ای و کت بلیزر یا مانتویی به رنگ بژ ست کنید.

شلوار کشی جذب ساده

اگر به سمت استایل‌های‌ مونوکروم و مینیمال گرایش دارید، پیشنهاد می‌کنیم سراغ این نوع شلوار بروید. برای تقویت بعد مینیمال ظاهرتان به شما رنگ مشکی این شلوار را پیشنهاد می‌کنیم. می‌توانید این شلوار مشکی را با بافت یا مانتویی سفید ست کنید.

جین رنگی جذب

 

اگر علاقه دارید که ظاهری کژوال داشته باشید، جین رنگی انتخاب مناسبی برای شماست. لازم نیست در ست کردن رنگ‌ها حساسیت زیادی به خرج بدهید. پیشنهاد می‌کنیم جین سفید را انتخاب کرده و با بافت یا مانتویی طوسی و کیف و کفش رنگ خنثی ست کنید.

شلوار چرم طرحدار

اگر از استایل‌ جسورانه یا به اصطلاح «اجی» خوشتان می‌آید، این شلوارها مناسب شما هستند. این شلوار برای داشتن استایل اسمارت کژوال نیز کاملا قابل استفاده است. شلوارهای چرم معمولا با بوت و نیم بوت بسیار جذاب و هماهنگ هستند. اگر اهل ریسک هستید، حتما پیشنهاد می‌کنیم که از شلوارهای جین طرحدار و جذب استفاده کنید.

شلوار مام استایل

شلوارهای مام استایل و یا شلوارهایی که پایینشان تا شده‌ است، بسیار مناسب ست شدن با لباس‌های پاییزی هستند. این شلوارها را می‌توانید با مانتو، بافت و کاردیگان‌ ست کنید. پیشنهاد ما به شما ست کردن شلواری مشکی با پیراهن راه راه و مانتو جلوباز یا کاردیگان رنگ خنثی بر روی آن است.

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :