لباس عروس پاریس هیلتون دنیا را مبهوت کرد!

معمولا مراسم ازدواج سلبریتی‌ها در سراسر دنیا غوغای زیادی به پا می‌کند و تصاویر آن‌ها در فضای مجازی وایرال می‌شوند. یکی از مراسم ازدواجی که چند روز احیر بر سر زبان‌ها افتاد و به شدت مورد تحسین قرار گرفت، مراسم ازدواج پاریس هیلتون بود. پاریس هیلتون، بازیگر، خواننده و مدل مشهور آمریکایی است که به تازگی با کارتر میلیکن رئوم، نویسنده آمریکایی ازدواج کرده و مراسم ازدواج آن‌ها جنجال‌های زیادی در فضای مجازی به پا کرده است. پاریس هیلتون از وارثان و دختر ریچارد هیلتون صاحب هتل‌های زنجیره‌ای هیلتون است. مادر پاریس هیلتون، کیتی هیلتون نیز یک مجری و هنرپیشه شناخته شده است.

لباس عروس پاریس هیلتون

البته که ثروت خانواده پاریس هیلتون و همچنین ثروت کارتر میلیکن رئوم از اصلی‌ترین دلایل مجلل بودن این مراسم ازدواج است، اما از سلیقه پاریس هیلتون در انتخاب لباس و سلیقه کارتر میلیکن رئوم در انتخاب حلقه ازدواج نیز نباید بگذریم. این مراسم مجلل در یکی از هتل‌های پدربزرگ پاریس هیلتون برگزار شد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با لباس عروس پاریس هیلتون، چگونگی طراحی آن، حلقه ازدواج این دونفر و معرفی طراح آن، لباس‌های ساقدوش‌های عروس در این مراسم ازدواج، همچنین مدل مو و میکاپ زیبای پاریس هیلتون با شما در میان بگذاریم.

لباس عروس پاریس هیلتون

لباس عروس پاریس هیلتون

لباس عروس زیبا و منحصر به فرد پاریس هیلتون توسط فرناندو گارسیا و لارا کیم، طراحان لباس اسکار د لا رنتا طراحی شده بود. گفته می‌شود برای طراحی این لباس ماه‌ها زمان گذاشته شده تا به گونه‌ای طراحی شود که علاوه بر شیک و جذاب بودن، با گذر زمان از مد نیفتاده و به یاد ماندنی باشد. جالب است بدانید لباس عروس زیبای پاریس هیلتون، توسط 8 دوزنده برند اسکار د لا رنتا، دوخته شده و برای دوختن آن حدود 1400 ساعت زمان صرف شده است. تمام قسمت‌های لباس دست‌دوز هستند و همین موضوع نیز جذابیت و خاص بودن آن را چندین برابر کرده است.

لباس عروس پاریس هیلتون

حلقه ازدواج پاریس هیلتون

زیبایی مراسم ازدواج پاریس هیلتون تنها محدود به زیبایی لباس عروس او و زیبایی محل برگزاری مراسم یعنی هتل هیلتون بزرگ نبود. بلکه حلقه خیره‌کننده او نیز جذابیت استایل عروس را چندین برابر می‌کرد. پاریس هیلتون و کارتر میلیکن رئوم زمانی با هم نامزد کردند که کارتر، پاریس هیلتون را در تولدی زیبا و غافلگیرکننده در جزیره اختصاصی‌شان، با یک حلقه زیبا سورپرایز کرد. این حلقه توسط جین دوسِت، نوه بزرگ لویی کارتیه طراحی شده بود و ظاهر کلاسیک زیبایی داشت. طراحی حلقه نیز دقیقا به گونه‌ای انجام شده که با گذر زمان از مد نیفتد و اصطلاحا دِمده نشود.

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

لباس عروس پاریس هیلتون

موها و میکاپ پاریس هیلتون

علاوه بر لباس عروس و حلقه پاریس هیلتون، موها و میکاپ او نیز جذابیت زیادی داشتند. ادواردو پونس مسئولیت آرایش موهای پاریس هیلتون را برعهده داشت و میکاپ زیبای او توسط استیون تبیمبا انجام شده بود. میکاپ او بسیار ساده و در عین حال شیک و سرزنده بود.

لباس عروس پاریس هیلتون

لباس ساقدوش‌های عروس

در کشور ما هم داشتن ساقدوش عروس رواج بسیاری یافته است و معمولا چند نفر از نزدیکان عروس با لباس‌هایی همرنگ هم در کنار عروس حضور می‌یابند. ساقدوش‌های پاریس هیلتون، پیراهن‌های بلند توری به رنگ صورتی از برند «آلیس و اولیویا»، یک برند نیویورکی، به تن داشتند.

لباس عروس پاریس هیلتون

لباس مهمانی بعد از مراسم

در جشن مهمانی بعد از مراسم ازدواج، پاریس هیلتون لباس خود را عوض کرد و پیراهنی کوتاه سفید رنگ به تن کرد. این پیراهن نیز توسط اسکار د لا رنتا طراحی شده بود و راحت‌تر و ساده‌تر از لباس عروس اصلی بود. به همین خاطر نیز انتخاب این لباس برای جشن مناسب‌تر بود.

لباس عروس پاریس هیلتون

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شما

کاظم در تاریخ 15 نوامبر 2021

مگه چیزی نپوشیدیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :