چگونه لباس‌های خنثی و روشن بپوشیم؟

رنگ‌های خنثی از رنگ‌های محبوب همه خانم‌ها است و بخش مهمی از لباس زنانه را تشکیل می‌دهد چون این رنگ‌ها تطبیق پذیری بالایی دارند، با رنگ‌های دیگر به راحتی ست می‌شوند، همچنین به همه می‌آیند و هرگز از مد نمی‌افتند. تمایل اکثریت خانم‌ها به رنگ‌های تیره خنثی مثل مشکی و سرمه‌ای است و رنگ‌های خنثی کمرنگ مثل کرم، سفید، وانیلی، بژ و شتری به نسبت کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. چگونه لباس‌های خنثی و روشن بپوشیم؟

چگونه لباس‌های خنثی و روشن بپوشیم؟

اگرچه همه ممکن است به طیف‌های روشن‌تر رنگ‌های خنثی علاقه نداشته باشند اما سادگی، کلاسیک بودن، بدون زمان بودن و روشنی این رنگ‌ها باعث می‌شود که مانند رنگ‌های تیره و مشکی  خسته کننده و تکراری نباشند. البته رنگ‌های روشن تر استایل دشوارتری نسبت به رنگ‌های تیره دارند و اشتباه مد با آن‌ها بیشتر به چشم می‌آید.

چگونه لباس‌های خنثی و روشن بپوشیم؟

 

نقطه قوت لباس‌های خنثی با رنگ روشن این است که قابلیت خوبی در به کار رفتن در لایه‌های لباس را دارند و اگر می‌خواهید در پاییز یا زمستان لباس‌های مختلف را روی هم بپوشید توصیه می‌کنیم برای لایه‌های زیرین از رنگ‌های سفید، وانیلی یا بژ استفاده کنید. نقطه قوت دیگر این است که لباس‌های بافت دار مثل خز و چشم و بافتنی در این رنگ‌ها جلوه زیباتر و جذاب‌تری خواهد داشت به طور مثال یک ژاکت بافتنی سفید یا خاکستری روشن نسبت به ژاکت بافتنی مشکی یا سرمه‌ای زیباتر است و کثیفی‌هایی مثل گرد و غبار و خاک روی آن‌ها نسبت به لباس‌های تیره کمتر مشخص می‌شود.

مطالب مرتبط:

1- اصول رنگ بندی لباس‌ها

2- ست کردن رنگ لباس

3- رنگ هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشیددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :