چند لباس که دیگر مد نیستند

0

وقتی صحبت از فصل های جدید و مدل های جدید لباس می شود همه به دنبال این هستند که بدانند چه چیزی مد است و چه چیزهای جدیدی باید بخرند اما مساله مهم تر این است که بدانیم چه چیزهایی دیگر مد نیست چون مد روز نبودن بسیار بهتر از این است که چند فصلی از مد عقب باشید. پس علاوه بر این که شما باید ترند های جدید را دنبال کنید و از آن ها با خبر شوید باید ترند هایی را که از رده خارج می شوند نیز بشناسید و از لباس های خود حذف کنید. در این مطلب چند لباس که دیگر مد نیستند را معرفی خواهیم کرد.

دامن پیلی بلند

این مدل ها از سال 2012 وارد پوشاک زنانه شدند و هر چند مدل های متالیک آن همچنان روی بورس هستند اما مدل های ساده و تک رنگ را باید فراموش کنید.

چند لباس که دیگر مد نیستند

دامن لاله ای

این مدل ها که از مدل های دهه پنجاه دیور الهام گرفته شده بودند و به محبوبیت زیادی در سال های رسیدند و بیشتر در رنگ های شاد و روشن و پارچه های ساتن تولید می شدند دیگر از رده خارج شده اند.

چند لباس که دیگر مد نیستند

گردنبند مروارید چند لایه

اگر به مروارید علاقمند هستید امسال باید سراغ مدل های ساده و تک ردیف مروارید بروید چون مدل های شلوغ و چند ردیف دیگر روی بورس نیستند. البته ترگیب مروارید با سنگ ها و فلزات دیگر همچنان شیک و محبوب است.

چند لباس که دیگر مد نیستند

کفش پاشنه بلند لژدار

کفش های پاشنه بلند هرگز از مد نمی افتند اما مدل هایی که در قسمت پنجه ها دارای لژ هستند تا اختلاف ارتفاع پاشنه و پنجه را جبران کنند اگرچه راحت تر از مدل های ساده و کلاسیک بودند اما دیگر مد نیستند.

چند لباس که دیگر مد نیستند

کیف چرم بدون فرم

چند فصلی است که کیف های فرم دار روی بورس هستند و کیف های چرم در هر اندازه ای باید محکم و دارای ساختار باشند پس باید مدل های شل و بدون فرم را باید کنار بگذارید.

چند لباس که دیگر مد نیستند

مطالب مرتبط:

1- امسال پاییز کدام رنگ مد است؟

2- جدیدترین مدل بوت زنانه برای پاییز ۹۵

3- عینک آفتابی گربه ای برای خانم های خوش تیپ

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :