استایل‌های سمی بهاره رهنما و نیوشا ضیغمی در اکران یک فیلم!

بهاره رهنما، نیوشا ضیغمی و افسانه چهره آزاد در اکران فیلم «عطر آخر اردیبهشت» با استایل‌هایی عجیب ظاهر شدند و نقدهای بسیاری را به خاطر انتخاب لباس‌هایشان دریافت کردند.

ad banner

بهاره رهنما و نیوشا ضیغمی

مراسم افتتاحیه و اولین اکران فیلم «عطر آخر اردیبهشت»، اولین تجربه نویسندگی و کارگردانی بهاره رهنما، شب گذشته در گروه سینمایی هنر و تجربه برگزار شد.

بهاره رهنما و نیوشا ضیغمی

بهاره رهنما با استایلی عجیب و آرایشی که بسیار چهره‌اش را تغییر داده بود در این مراسم حاضر شد. پیراهن توسی، با جلیقه آبی و دستمال سر ست، استایل او را تشکیل می‌دادند.کمربند کرم رنگ و زیورآلات فیروزه‌ای جزئیات استایل بهاره رهنما بودند.

بهاره رهنما و نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی، بازیگر نقش اول فیلم بهاره رهنما نیز، استایلی فوق‌العده رنگارنگ را به تن داشت. هجوم رنگ‌های گرمی چون زرد، نارنجی و قرمز، استایلی اگزجره را برای او ایجاد کرده بود.

بهاره رهنما و نیوشا ضیغمی

عناصر خنثی در این استایل، زیر سارافونی و شلوار مشکی رنگ بودند. شال زرد و کیف قرمز، اکسسوری‌های این استایل بودند که انتخاب‌های درستی به نظر نمی‌رسیدند.

بهاره رهنما و نیوشا ضیغمی

افسانه چهره آزاد، دیگر بازیگر این فیلم نیز در اکران دیشب حضور داشت. او با مانتوی مشکی، کیف قرمز تق‌تقی و شال طرحدار در مراسم حاضر بود.

بهاره رهنما و نیوشا ضیغمی

نظرتون در مورد استایل بازیگران و عوامل این فیلم چیه؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :