المیرا فلاحیان در
8,854

جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه

جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه

سریال‌های ترک در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی داشته اند و به همین واسطه، بازیگران ترکیه‌ای نیزز به محبوبیت بسیار زیادی در سراسر ذنیا و همچنبین کشور ما، ایران رسیده‌اند. همین محبوبیت بهانه‌ای شد تا به بررسی جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه بپردازیم. در ادامه این مطلب با چی بپوشم همراه باشید.

single_content ad banner

چاعاتای اولوسوی

جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه

این بازیگر جذاب ترک با بازی در سریال فریحا، در سال 2011 دیده شد و پس از آن در سریال جزر و مد خوش درخشید. چاعاتی اولوسوی بارها به عنوان جذاب‌ترین بازیگر مرد ترکیه شناخته شده و امروزه نیز در سراسر جهان شناخته می‌شود. این بازیگر محبوب ترک، 30 ساله است.

کنان ایمیرزالی اوغلو

جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه

اگر از علاقه‌مندان سریال‌های ترکیه‌ای باشید حتما کنان ایمیرزالی اوغلو را می‌شناسید. او را می‌توانیم یکی از محبوب‌ترین بازیگران ترک بدانیم که در عین محبوبیت، بسیار جذاب است. این بازیگر 47 ساله، با سریال محبوب ایزل در دنیا شناخته شد و بازی او مورد تایید قرار گرفت.

بوراک اوزچیویت

جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه

بوراک اوزچیویت در 24 دسامبر 1984 در استانبول متولد شد. او در سال 2005 به عنوان بهترین مدل ترکیه انتخاب شد و در سال 2007 مقام دوم مسابقات بهترین مدل جهان را از آن خود کرد. این بازیگر با سریال‌های چکاوک و عشق سیاه به محبوبیت بسیار زیادی رسید.

فورکان آندیچ

جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه

یکی دیگر از جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه، فورکان آندیچ است. فورکان آندیچ بازیگر 31 ساله ترکیه‌ای، بازی در سریال‌های ترک را از سال 2011 شروع کرد. اما می‌توان گفت که این بازیگر با سریال عروس‌های فراری دیده شد. بعد از آن در سریال‌های مختلفی از جمله انتقام شیرین و همه جا تو ایفای نقش کرد و به محبوبیتش در میان مردم افزود.

باریش آردوچ

جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه

ایفای نقش عُمَر در سریال عشق اجاره‌ای، اوج دیده شدن این بازیگر را رقم زد. این بازیگر تاکنون دو بار برنده جایزه پروانه طلایی شده است و یکی از محبوب‌ترین بازیگران ترکیه‌ای به حساب می‌آید. سریال کوزگون با بازی این بازیگر نیز به محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم دست یافت.

ابراهیم چلیککول

جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه

یکی دیگر از جذاب‌ترین بازیگران مرد ترک، ابراهیم چلیککول، بازیگر سریال عشق سیاه و سفید است. این بازیگر 39 ساله، پیشتر عضو تیم ملی بسکتبال جوانان بوده است. چلیککول پیش از بازیگری، به مدت چند سال در حوزه مدلینگ فعالیت می‌کرد و پس از آن محبوبیت زیادی یافت.

کیوانچ تاتلیتوع

جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه

تاتلیتوع را می‌توانیم شناخته شده‌ترین بازیگر مرد ترکیه، در سراسر جهان بدانیم. علت اصلی محبوبیت این بازیگر، ایفای نقش در سریال عشق ممنوع است. این بازیگر نیز بارها به عنوان جذاب‌ترین مرد ترکیه شناخته شده است. بازی در سریال کوزی گونی نیز محبوبیت او را بیشتر کرد.

جان یامان

جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه

این بازیگر ترک در سال‌های اخیر به محبوبیت بسیار زیادی رسیده و به عنوان یکی از جذاب‌ترین بازیگران ترکیه شناخته می‌شود. جان یامان در سال 2019 به عنوان بهترین مدل مرد و بازیگر ترکیه انتخاب شد. این بازیگر با سریال پرنده سحرخیز دیده شد و با سریال آقای اشتباه، محبوب‌تر شد.

آکین آکینوزو

جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه

آکین آکینوزو بازیگر ترک که با سریال هرجایی دیده شد و به محبوبیت بسیار زیاد در دنیا و در کشور ما رسید، یکی دیگر از جذاب‌ترین بازیگران مرد ترکیه به حساب می‌آید. این بازیگر برای بازی در سریال هرجایی جوایز زیادی را نیز به دست آورد و انتظار می‌رود که به زودی محبوب‌تر شود.دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :