زشت‌ترین کیف‌های بازیگران ایرانی؛ تصاویر غیرقابل باورند!

بازیگران برای حضور در هر اجتماعی، خواه رویدادی رسمی و مهم باشد؛ خواه موقعیتی غیررسمی، از نگاه دوربین‌ها و مردم دور نمی‌مانند. به همین منظور توجه به زیبایی بصری استایلشان و اهمیت به کوچک‌ترین جزئیات و اکسسوری‌ها جز لاینفک زندگی آن‌هاست. هر فردی بر اساس سلیقه شخصی و انتخاب‌هایش تصمیم می‌گیرد که چه سبک استایلی را برای خود تدارک ببیند. کیف‌ها یکی از مهم‌ترین اکسسوری‌ها هستند که به جذابیت و درخشش استایل خانم‌های خوش‌پوش جلوه‌ای ویژه می‌دهند. هرچند در اینجا قصد داریم «زشت‌ترین کیف‌های بازیگران ایرانی» را عنوان کنیم اما به این معنی نیست که این کیف‌ها در دنیای مدوفشن به طور کامل رد شده‌اند، بلکه بیانگر این است که با استایل بازیگر هم‌خوانی ندارند و حاصل برآوردی اشتباه می‌باشند. خیلی از بازیگرانی که می‌خواهیم درباره تنها یک کیفشان صحبت کنیم، استایل‌هایی زیبا و الهام‌بخش دارند و شاید این انتخاب آن‌ها از موارد معدودی باشد که در زیر ذره‌بین منتقدین مد قرار گرفته‌است.

ad banner

کیف های عجیب بازیگران

کیف پریناز ایزدیار

پریناز از آن بازیگران محبوبی است که روز به روز شاهد درخشش بیشتر او در دنیای بازیگری هستیم. استایل پریناز ایزدیار هم پا به پای بازیگری او می‌درخشد و در گذر زمان تغییرات چشمگیری داشته‌است. در رویدادهای رسمی و نیمه رسمی او را با استایل‌های زیبا، متنوع و ترند می‌بینیم اما همانطور که می‌دانید؛ هر فرد خوش‌پوشی ممکن است گاهی در انتخاب لباس یا اکسسوری انتخاب نادرستی داشته باشد که در دنیای مد و فشن و طرفدارانش بازتاب مطلوبی نداشته باشد و پریناز هم از این موضوع مستثنا نیست. به نظر می‌رسد این کیف او انتخاب به‌جایی نبوده و از لحاظ بصری، زیبایی لازم را به استایل او نمی‌دهد. از طرفی به علت سایز و طرح‌های طلایی روی آن به نقطه کانونی تبدیل شده و توجه افراد را از سایر آیتم‌های استایل برگردانده و به خود معطوف می‌کند. با توجه به طرح‌های مانتوی او فکر می‌کنید؛ این کیف طرح‌دار، انتخاب درستی بوده‌است؟

کیف های عجیب بازیگران

کیف باران کوثری

در میان استایل‌های پر زرق و برق بازیگران، هنوز هم بازیگران مشهور و محبوبی هستند که به قوانین مد و فشن و چارچوب‌های جذابیت استایل بی‌اهمیت باشند؛ استایل باران کوثری در این دست استایل‌ها قرار می‌گیرد. او خیلی اهل رعایت قواعد و کدهای پوششی نیست و هر چیزی که خودش دوست داشته باشد را می‌پوشد و آنقدر به محبوبیت و قدرت بازیگری‌اش ایمان دارد که همیشه با اعتماد به نفسی ستودنی ظاهر می‌شود. در این موقعیت رسمی، به نظر می‌رسد، باران کیف نامناسبی را برای این استایلش انتخاب کرده که بی‌نظمی ظاهری‌اش را تشدید کرده‌است.

کیف های عجیب بازیگران

کیف الناز شاکردوست

الناز شاکردوست که او را در آثار مهمی دیده‌ایم، هنرمندی دوست‌داشتنی و زیباست. او همواره استایلی جذاب، مطابق مد روز دارد و از خوش‌پوش‌ترین بازیگران سینمای ایران است. استایل‌های او نمره‌ی بالایی در دنیای مد و فشن می‌گیرند. یکی از شاخصه‌های بارز استایل او علاقه به کیف‌های برند، گران‌قیمت و خاص است. او معمولا کیف‌هایی را انتخاب می‌نماید که زیبایی بصری استایلش را چند پله بالاتر می‌برد اما این کیف او تا حدودی در تضاد با خوش‌پوشی او می‌باشد. در این استایل الناز شاکردوست، او کیفی از برند ایرانی مادام لولو به دست گرفته‌است که نه تنها ظاهر او را جذاب نکرده بلکه زیبایی سایر عناصر را پوشانده‌است. این کیف متفاوت و عجیب الناز شاکردوست، منتقدان زیادی داشت؛ با این حال نمی‌توان او را جز هنرمندانی که با استایل‌های عجیب و غریب ظاهر می‌شوند، دسته‌بندی کرد؛ او همیشه با استایلی برازنده، دلربا و آراسته نگاه‌ها را به خود خیره می‌کند.

کیف های عجیب بازیگران

کیف بهاره رهنما

بهاره رهنما از جمله هنرمندان پرحاشیه‌ای است که به پوشیدن لباس‌های خاص و گاها عجیب شهرت دارد. با نگاه به استایل بهاره رهنما در موقعیت‌های گوناگون می‌توان پی برد که او به سبک استایل ماکسیمال علاقه دارد اما گاهی در انتخاب لباس‌ها و اکسسوری‌هایش مرزهای ماکسیمال را هم رد می‌کند و  با استایلی که تا حدودی نامتعارف و بیش از اندازه شلوغ است، ظاهر می‌شود. در این عکس او را با لباس‌ها و اکسسوری‌هایی می‌بینیم که زیادی شلوغ و پر نقش است و کیف، شال، شلوار و کفش او همه پر از طرح‌های ریز و درشت هستند که همین موضوع باعث خسته شدن نگاه بیننده و آشفته به‌نظر رسیدن استایل او می‌شود. شاید اگر این کیف را با استایل مونوکروم مشکی استفاده می‌کرد، جلوه‌ای بهتر داشت.

کیف های عجیب بازیگران

کیف نگین معتضدی

یکی از بازیگران  مشهور و خوش‌چهره سینما و تلویزیون است که حضوری کم‌رنگ دارد؛ با استایل‌های متنوع ظاهر می‌شود. این استایل نگین معتضدی مربوط به افتتاحیه فیلم «قصر روی شیشه» می‌باشد که از نقطه‌نظرهای زیادی مورد نقد و بررسی قرار گرفت. یکی از ایرادات این استایل کیف بزرگ و رنگارنگی است که سنخیتی با سایر آیتم‌های استایلش ندارد و مناسب مراسم رسمی هم نمی‌باشد. او می‌توانست با کیفی ظریف و زیبا یا در رنگی هماهنگ با عناصر دیگر قدری آراستگی و جذابیت را به ظاهرش بیافزاید.

کیف های عجیب بازیگران

کیف لیلا اوتادی

برای اینکه استایلی جذاب به چشم بیاید و مطابق قواعد مد باشد باید از فیلترهای زیادی رد شود و به جزئیات ریز و انسجام استایل هم توجه کرد. لیلا اوتادی از بازیگران محبوب و جذابی است که خود را در سبک استایل خاصی خلاصه نمی‌کند و مدام او را در حال تغییر سبک پوششی می‌بینیم. خیلی وقت‌ها او در لباس‌هایی فاخر و زیبا نمایان می‌شود و گاهی هم استایلی دارد که انتقاداتی به آن وارد است. این استایل لیلا اوتادی جای زیادی برای نقد کردن دارد اما در مورد کیف او می‌توان گفت هیچ جذابیتی ندارد و باعث آشفتگی و به‌هم‌ریختگی بیشتر این استایل شده‌است.

کیف های عجیب بازیگران

کیف نهال دشتی

یکی از بازیگران جوان و تازه‌نفسی که او را در برخی از سریال‌های پربیننده  خانگی نظیر شهرزاد و جیران هم دیده‌ایم به زیبایی، آراستگی و جذابیت استایلش نیز شهرت دارد. مشخص است که نهال برای تدارک دیدن استایل‌های وقت و انرژی کافی را می‌گذارد و شاید هم از یک استالیست کمک می‌گیرد؛ در هر حال او استایل‌های شیک و به روزی دارد. همانگونه که خیلی از بازیگران خوش‌استایل و شیک‌پوش هم اشتباهاتی قابل اغماض دارند؛ استایل نهال دشتی هم همیشه خالی از اشکال نیست. او در اینجا کیفی را انتخاب کرده که مناسب لباس خوش آب و رنگ او نیست و طرحی که روی کیف است با زیبایی و ظرافت زنانه او در تضاد است.

کیف های عجیب بازیگران

کیف فرشته حسینی

فرشته حسینی یکی از بازیگران توانا و با استعدادی است که انواع سبک پوششی، از سنتی گرفته تا مدرن و جوان‌پسند و حتی لباس‌هایی که تا حدی عجیب می‌نمایند را امتحان کرده‌است. انتخاب‌هایی که برای سبک استایلش دارد، نشانگر جسارت، حس رهایی و اعتماد به نفس او می‌باشند. این استایل فرشته حسینی پر از نقش و نگار است و طرح‌های روی کیف، شلوغی استایل فرشته حسینی را دو چندان کرده‌است. علاوه بر اینکه این کیف او بیش از اندازه بزرگ است؛ رنگ‌ها و طرح‌هایی دارد که با سایر آیتم‌ها ناهماهنگ است و در چارچوب‌های زیبایی شناسی نمی‌گنجد.

کیف های عجیب بازیگران

سخن پایانی

ما در اینجا سعی کردیم مروری گذرا به کیف‌های زشت بازیگران که از نظر جذابیت و تناسب با استایل نمره قابل قبولی نمی‌گیرند، داشته باشیم. همانطور که دیدید، وجود کیفی نامتناسب و غیر جذاب می‌تواند زیبایی سایر عناصر را بپوشاند و آراستگی استایل را زیر سوال ببرد. با یادگیری قواعد مد و مرور اشتباهات سایرین می‌توان به الگوی درستی دست یافت و در نهایت به انتخاب‌هایی حساب‌شده و به‌جا دست زد. نظر شما درباره این کیف‌ها چیست؟ به نظر شما زشت‌ترین کیف‌های بازیگران ایرانی چه ویژگی‌هایی دارند که آن‌ها را نامطلوب کرده‌است؟

 

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

نسیم بهاری
نویسنده: نسیم بهاری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :