انتخاب مد‌ل مو مردانه مناسب پاییز

0

در چی بپوشم سعی می کنیم برای دنبال کنندگان خوش تیپمان از همه نکات مد و فشن بنویسیم و مطمئنا این روزها دوست دارید بدانید که مد‌ل مو مردانه مناسب پاییز برای تیپ دانشجویی یا تیپ محل کار یا هر مدل تیپی که مد نظرتان است، داشته باشید. در این مقاله شما را راهنمایی خواهیم نمود تا مدل مو مردانه مناسب پاییز را انتخاب کنید. 

۱- به دنبال مدل های صیقلی تر باشید

دیگر تابستان تمام شده است و مدل های عجیب و غریبی که به سلیقه خودمان روی سرمان اعمال می کردیم را باید کنار بگذاریم. در فصل کار و درس باید مناسب محل کار یا دانشگاه تیپ بزنیم. یکی از مدل های رایج این مکان ها که از نظر همه مناسب به نظر می رسد مدل فرق از کنار است. برای بهتر و محکم تر ماندن این مدل روی سرتان هنگام وزش باد در فصل سرما از کرم های نگهدارنده استفاده کنید. این کرم ها وزن مو را سنگین تر می کنند و موی شما استوار می ماند. اگر از کرم ها و چرب شدن سرتان خوشتان نمی آید می توانید موی خود را بلند کرده و در عین رها بودن با حجم زیاد اجازه دهید وزش باد درون آن بچرخد.

انتخاب مد‌ل مو مردانه مناسب پاییز

۲- کرم ها را بشناسید

با عوض شدن فصل باید روش نگهداری از موهایتان را نیز تغییر دهید. با استفاده از کرم ها یا چسب مو ها و اعمال کردن آن ها به ریشه مویتان دیگر نگران گذاشتن کلاه روی سرتان نباشید. موی شما به هم نمی خورد و حالتش را حفظ می کند. البته این روش برای کسانی که موی لخت دارند به هیچ وجه مناسب نیست زیرا باعث چسبیدن رشته موها به هم و بهم خوردن مد‌ل مو می شود.

انتخاب مد‌ل مو مردانه مناسب پاییز

۳- ترکیب ریش و مو

با شروع فصل سرد یکی از روش های گرم ماندن صورت تان علاوه بر خوش تیپ تر شدن در این فصل، ریش گذاشتن است. ریش شما به همراه مد‌ل مو ی یکطرفه‌تان زیباترین ترکیبی است که می تواند روی صورت و سر شما قرار بگیرد. شاید نهایتا یکی دو هفته زمان ببرد ولی بلند کردن ریش در نهایت شما را ناراضی نمی کند و حس می کنید خوشتیپ تر هستید. ضمنا استفاده از روغن های مخصوص ریش را فراموش نکنید.

انتخاب مد‌ل مو مردانه مناسب پاییز

۴- ست کردن مد‌ل مو با فصلی که در آن هستید

با اینکه پاییز فصلی است که همه به دنبال مد‌ل مویی جدید هستند پیشنهاد ما این است که در این امر زیاده روی نکنید. مثلا از موی شانه کرده به سمت بالا انتظار نداشته باشید که در باد شدید حالت خودش را حفظ کند. در عوض به دنبال مدل هایی باشید که مدیریت کردنشان آسان تر است. مدل هایی که در آن ها پشت سر و کنار سر سفید می شوند بهترین انتخاب های شما خواهند بود. این مدل ها علاوه بر اینکه دور گوش شما را خالی می گذارند حالت دادنشان هم آسان است.

انتخاب مد‌ل مو مردانه مناسب پاییز

۵- همسان سازی فرم سر با فرم بدن

یادتان باشد همیشه باید تیپی را انتخاب کنید که با فرم بدن و صورت شما سازگاری داشته باشد. در غیر این صورت به هیچ وجه خوشتیپ دیده نمی شوید. فردی نباشید که عاشق یک تیپ خاص می شود و دوست دارد همیشه و در همه حال آن تیپ را حفظ کند و یک سری لباس تکراری را همیشه می پوشد. در این امر از آرایشگرتان کمک بخواهید که مدل مناسب فرم صورت شما را به شما معرفی کند. مدل ریش و اینکه ریشتان بلند باشد یا کوتاه را می توانید از فرد باتجربه ای راهنمایی بگیرید. لباس هایتان را نیز مناسب موقعیت هایی که در آن قرار می گیرید عوض کنید و در خوش‌تیپ شدن خودتان شک نکنید.

انتخاب مد‌ل مو مردانه مناسب پاییز

مطالب مرتبط:

۱- چطور مدل ریش مناسب صورتم پیدا کنم؟

۲- نکاتی برای استفاده از لنز طبی و رنگی

۳- داشتن مویی پر پشت با این ۶ ماده

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :