چند ترکیب رنگ جدید و زیبا برای لباس‌های شما

0

لباس‌ها شکل دهنده ظاهر شما هستند و اولین چیزی که در لباس جلب توجه می‌کند رنگ آن است. انتخاب رنگ مناسب برای لباس و ترکیب بندی درست رنگ‌ها همیشه کمک می‌کند تا جذاب‌تر و خوش تیپ‌تر شوید. اما اگر از ترکیب‌های قدیمی و تکراری خسته شده‌اید چند ترکیب رنگ جدید و زیبا برای لباس‌های شما در این مقاله آمده است که در نمایش‌های مد فصل گذشته توسط طراحان مشهور استفاده شده بود.

صورتی و بنفش

دو رنگ تقریبا هم خانواده که در کنار هم شما را به یاد دهه هشتاد میلادی می‌اندازد. این ترکیب در نمایش بهار و تابستان 2017 برند فرانسوی بالنسیاگا استفاده شده بود.

چند ترکیب رنگ جدید و زیبا برای لباس‌های شما

آبی و زرشکی

این دو رنگ مکمل ترکیبی جذاب به وجود می‌آورند که شاید مانند آن را جایی ندیده باشید. اما برند سلین در نمایش مد بهار و تابستان 2017 خود این ترکیب جدید و زیبا را به کار برد.

چند ترکیب رنگ جدید و زیبا برای لباس‌های شما

قرمز گوجه‌ای و صورتی چرک

خانواده قرمز و صورتی زمانی دشمن هم شمرده می‌شدند و تاکید می‌شد که نباید این رنگ‌ها را با هم بپوشید اما می‌بینید که این ترکیب نه تنها هیچ اشکالی ندارد بلکه بسیار زیبا و جذاب نیز هست.

چند ترکیب رنگ جدید و زیبا برای لباس‌های شما

سبز تیره و زرد

رنگ‌هایی که شما را بیش از هر چیز به یاد طبیعت می‌اندازد و می‌تواند ترکیبی بهاری و زیبا برای لباس‌های شما باشد به خصوص زمانی که نمی‌دانید باید با لباس زرد خود چی بپوشید.

قرمز و نارنجی

دو رنگ هم خانواده که شما را به یاد غروب زیبای خورشید می‌اندازد و می‌تواند ترکیبی زیبا و  جذاب برای لباس‌های تابستانی باشد.

سبز و ارغوانی

دو رنگ مکمل و زیبا که در کنار هم جلوه‌ای خاص به وجود می‌آورند و می‌توانند زینت بخش لباس‌های شما باشند.

چند ترکیب رنگ جدید و زیبا برای لباس‌های شما

مطالب مرتبط:

1- اصول رنگ بندی لباس‌ها

2- ست کردن رنگ لباس

3- رنگ‌هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :